PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 3 4 5 
PHP installeerimine Windows arvutisse - puust ja punaselt
Postitaja: PHP.ee 2003-07-19 22:48:19
Artikli "PHP installeerimine Windows arvutisse - puust ja punaselt" kommentaarid kirjuta siia.
RE: PHP installeerimine Windows arvutisse - puust ja punaselt
Postitaja: Hendrik 2003-07-28 09:19:35
Õpetus on natuke eksitav sest PHP5 puhul ei tööta.
Postitaja: Tõnn 2003-07-30 00:54:17
TSITEERITUD:
Õpetus on natuke eksitav sest PHP5 puhul ei tööta.

Just ja see õpetus ei olegi mõeldud PHP5 jaoks. See oli mul isegi öeldud seal: Kõige uuemat beetaversiooni pole mõtet tirida, vaid otsi üles "Latest stable version of PHP".
Postitaja: algaja poiss 2003-07-30 19:22:14
lihtsalt mainiks, minul ei hakanud tööle
ennem kui panin ka c:/www asemel c:/www/
Postitaja: Tõnn 2003-08-04 00:11:07
Ehh, ei tea jah. minul küll töötab ilusti ka ilma teise / kaldkriipsuta.
Postitaja: Kasper 2003-08-24 00:23:11
Päris tore juhend... Ja täitsa toimus. Tänud tegijale... Enda kogemusest ütlen, kui esimest korda proovite varuge pisut kannatlikust. K
Postitaja: K 2003-08-25 16:32:56
Tere

Selline (mõnele ilmselt loll küsimus), mul on nimelt majasisene võrk, kus kasutajaid nii umbes 10-20, kui keegi minu IP brauserisse pistab siis avaneb talle kena ülevaade minu poolikutest asjadest. Kuidas ma seda saan piirata nt parooliga? Teiseks, kodus kasutan ma kahte arvutit, kas ma kuidagi apache arvutisse ligi saan (näiteks ftp-ga)? Kolmandaks kas ma kuidagi kohalikust võrgust väljapoolt ka oma www kataloogile ligi saan? Ohh, kui keegi viitsib mu küsimustele vastata siis mentaalne medal talle!

K
Postitaja: mihkel (algaja) 2003-09-14 12:01:06
hmm. enda arust tegin nagu k6ik ok, aga miskiperast ei tulnd seda lehte ette kui kribasin localhost/info.php
miski txt: page cannnot be displayed
apache ikoon oli kyll muidu nurgas.
olex vega t2nulik kui saax natuke helpi!
Postitaja: mihkel (iika seesama algaja) 2003-09-14 12:09:38
ma m2rkasin, et hiirt natuke aega selle apache ikooni peal hoida, siis kirjutab ta "no services installed" (nagu alt textina)
kas see peabgi nii olema w? v6i on viga kuskil seal?
Postitaja: ChOinX 2003-09-14 18:17:22
mul olex selle asja kohta s22ne kysimus et kas peale apache ja php installimist on v6imalik arvutis peale lihtsamate/tavalisemate scriptude k2ivitada ka n2itex foorumeid ja muid s2herdusi raskekaalulisemaid asju (guestbookid, uudistelisamis scriptud)?
Postitaja: Tõnn 2003-09-18 22:55:53
TSITEERITUD:
mul olex selle asja kohta s22ne kysimus et kas peale apache ja php installimist on v6imalik arvutis peale lihtsamate/tavalisemate scriptude k2ivitada ka n2itex foorumeid ja muid s2herdusi raskekaalulisemaid asju (guestbookid, uudistelisamis scriptud)?

Ikka ikka, kuidas siis muidu :p
Postitaja: Win kasutaja, kellele ei meeldi konfiguratsioonifaile otse näppida 2003-09-19 15:29:45
Miks alla tõmmata Apache, kui võib kasutada Wini plaadil olevat PWSi või IISi? Installerid teevad kogu töö ära - ainult serverile tuleb veebikataloogid execute õigusega anda (mis on graafilise kasutajaliidese abil suhteliselt lihtne). Olen pannud PHPd peale nii Apache kui ka PWSi korral - PWSi korral on konfigureerimine tunduvalt lihtsam.
Postitaja: monte_ 2003-09-21 20:47:22
selle pärast et enamus servereid kasutab apache, kui kodus oma lõbuks teha siis on muidugi savi.

TSITEERITUD:
Miks alla tõmmata Apache, kui võib kasutada Wini plaadil olevat PWSi või IISi? Installerid teevad kogu töö ära - ainult serverile tuleb veebikataloogid execute õigusega anda (mis on graafilise kasutajaliidese abil suhteliselt lihtne). Olen pannud PHPd peale nii Apache kui ka PWSi korral - PWSi korral on konfigureerimine tunduvalt lihtsam.
Postitaja: Tõnn 2003-09-21 22:40:24
TSITEERITUD:

See on juba nagu au asi, kui oskad konfigureerida Apachet ja php.ini. ;)
Postitaja: Tõnn 2003-09-21 22:52:54
TSITEERITUD:
ma m2rkasin, et hiirt natuke aega selle apache ikooni peal hoida, siis kirjutab ta "no services installed" (nagu alt textina)
kas see peabgi nii olema w? v6i on viga kuskil seal?

No siis tuleb teha nii: Start -> Programs -> Apache HTTP Server 2.0.47 -> Control Apache Server -> Start
Postitaja: koll 2003-09-22 10:05:08
TSITEERITUD:
Tere

Selline (mõnele ilmselt loll küsimus), mul on nimelt majasisene võrk, kus kasutajaid nii umbes 10-20, kui keegi minu IP brauserisse pistab siis avaneb talle kena ülevaade minu poolikutest asjadest. Kuidas ma seda saan piirata nt parooliga? Teiseks, kodus kasutan ma kahte arvutit, kas ma kuidagi apache arvutisse ligi saan (näiteks ftp-ga)? Kolmandaks kas ma kuidagi kohalikust võrgust väljapoolt ka oma www kataloogile ligi saan? Ohh, kui keegi viitsib mu küsimustele vastata siis mentaalne medal talle!

K

Kasutaja piiramisest : .htaccess saab tekitada paroolid
2)Ei saanud päris hästi aru mida mõtlesid. Kui seda et kuidas serverisse faile ülesse panna, siis LAN puhul share apache document roots ja saad lihtsalt sinna faile panna. Kui vaatamist siis http://masinanimi_või_ip/kaust mida vaatad.
3)Mina kasutan VPN ühendust millega ma välise võrgu masina teen sisevõrgu liikmeks.

Pealiskaudne aga loodan et saad edasi.

Lugupidamisega, koll
Postitaja: nikto 2003-09-23 20:50:02
Ilus ja selge õpetus, kuid miskipärast pärast kõigi juhendite täpset täitmist ma seda tööle küll ei saanud...
Enne faili httpd.conf ridade:

LoadModule php4_module "c:/php/sapi/php4apache2.dll"
AddType application/x-httpd-php .php

lisamist läks Apace tööle küll, kuid peale lisamist andis üksnes veateadet:

Syntax error on line 966 of c:/Program Files/Apacher2/conf:
Cannot load c:/PHP/sapi/php4apache2.dll into server: The specified module could not be found.

Aga fail php4apache2.dll on ju tegelikult ilusti sealsamas olemas !
Kas keegi suudab ühte väikest tobukest aidata ja öelda mida ta valesti tegi ???

Viimati muudetud: 23-09-2003 20:55:55
Muutja: nikto
Põhjus:

Postitaja: Tõnn 2003-10-04 14:56:17
Siis kui kellelgi teisel kah selline jama on, siis:

Tsitaat nikto mailist:

Midagi väääga veidrat juhtus.
Nimelt olin enne 2 korda järjest teie õpetust TÄPSELT järgides teinud ja
samad veateated saanud.
Nüüd proovisin kolmandat korda - ja voila - "all systems functioning" :))
Njahh - nagu öeldaxe - kolm korda on kohtuseadus. Ex ta siis vist on.
Postitaja: freewingonboard 2003-10-06 21:23:13
Tõmbasin apache aga mingit installifaili siin pole. Keegi võiks seletada kuidas ma selle tööle saan?
Postitaja: freewingonboard 2003-10-07 18:29:37
Deem,ma ei saa seda apachet tööle. Mulle tundub et seal apache mirroris polegi õiget faili!
Postitaja: Tõnn 2003-10-11 15:46:43
TSITEERITUD:
Deem,ma ei saa seda apachet tööle. Mulle tundub et seal apache mirroris polegi õiget faili!

Hmm, õpetuses oli isegi link, kust sai alla tõmmata Apachet!
http://www.php.ee/53746

Jõudu!
Postitaja: miki 2003-10-17 14:52:18
mure selles, et kuna server on avalik, et kuda see phpmyadmin korralikult ära konfida nii, et kysiks kasutajaid jne.. praegu ntx ei kysi.. mudisin kyll seda config faili, aga täpselt soovitud tulemust ei saanud..

äkki oskab keegi aidata selles osas..

aga üldiselt kõik läks tööle niii nagu seletatud ja kõik töötab.. suured tänud tegijatele;)
Postitaja: walts 2003-10-21 11:36:37
mul siuke jabur kysimus
mis vahe on nendel windowsi installifailidel
*.msi ja *.exe
Postitaja: ilwe2 2003-10-28 19:03:55
mul selline probleem, et ta ei taha minna localhost/info.php 'le ja apache ise töötab ilusti ja php panin ka ilusti peale.
Postitaja: airline 2003-10-31 22:26:07
TSITEERITUD:
lihtsalt mainiks, minul ei hakanud tööle
ennem kui panin ka c:/www asemel c:/www/

sama lugu siin. tegin kõik õpetuse järgi, aga ei töödanud. tulin foorumist abi otsima ja panin siis teised kriipsud ka - töötas...

Leheküljed: 1 2 3 4 5 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0155699253082