PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
ohtlik vist
Postitaja: imelik 2004-06-01 18:03:12
http://broadway.ee/norate/?id=gbook
kas se pole imelik et ta näitab kohe ip aadressi ära mul endal olnd sellised programme millega saaab teise arvutisse minna aga siis oli mul jah ip aadresse puudu

seal näitab kohe ära ju ip adre!!!!!!!!

mõtle kui mõni häkker sinna sattub ongi kohe suur ip kogumik

või olen jobu
RE: ohtlik vist
Postitaja: finsoft 2004-06-01 18:05:15
IP saab igaüks ju PHP-ga näiteks kätte $_SERVER['REMOTE_ADDR'] või siis $HTTP_SERVER_VARS['REMOTE_ADDR'] ning lisaks, mida kuradit see "häkker" selle IP-ga pihta hakkab su arust?:P
Postitaja: tere 2004-06-01 18:14:43
mida? keerab su arvuti nii perse kui sul mingit kaitset peal pole(nagu mul)
Postitaja: webphp 2004-06-01 18:20:06
TSITEERITUD:
mida? keerab su arvuti nii perse kui sul mingit kaitset peal pole(nagu mul)

sellepärast hoiagi arvutit lahti ainult siis kui seda kasutad... ülejäänud ajast varga-ja tulekindlas seifis

.
Postitaja: finsoft 2004-06-01 19:12:39
inimestel on ikka omapärane arusaam, et nii kui arvuti netti panevad nii 100 vinnilist tsehhi häkkerit on ootusärevuses juba järjekorda võtnud, et tema pannikest lahti murda ja 1001 egiptuse katku sinna installida :P
uskuge mind - teie arvuti huvitab ainult amatööre ja wannabesid kes ei suuda peale dosi mitte midagi teha:P
Postitaja: DoS 2004-06-01 20:23:01
TSITEERITUD:
inimestel on ikka omapärane arusaam, et nii kui arvuti netti panevad nii 100 vinnilist tsehhi häkkerit on ootusärevuses juba järjekorda võtnud, et tema pannikest lahti murda ja 1001 egiptuse katku sinna installida :P
uskuge mind - teie arvuti huvitab ainult amatööre ja wannabesid kes ei suuda peale dosi mitte midagi teha:P

hmm, ja huvitav, kuidas nad seda dosi teevad?! eks ikka nii, et kõigepealt installivad 1001 egiptuse katku sinu arvutisse...
Postitaja: DoS 2004-06-01 20:24:44
ja ootusärevuses ei ole järjekorras mitte kräkkerid vaid nende loodud scannerid... aga kui nüüd teemast rääkida, siis internetis vedelev ip-aadress iseenesest tõesti eriti ohtlik pole.
Postitaja: kalleb 2004-06-02 22:15:40
Imelik, interneti on tõesti ohtlik. Ma ise lükkan õhtul netikaabli arvuti taha, downloadin kirjad kibekiiresti ära ja võtan kaabli jälle tagant ära :)
Postitaja: axelpaan_ 2004-06-04 00:15:10
lolluse eest ei kaitse antiviirus ega vanajumal ka mitte
Postitaja: henri333 2004-06-15 18:26:17
no tõseti see et su arvutisse seal sisse häkitakse võimalus on umbes 10% või vähem ja kes peaks su arvutisse häkkima aga no muidgui on ka selline asi olemas nagu nbtstat-A noh aga sellega alati ei häkkida
aga sul on mõni vihavaenlasest häkker sestsa kardad oma ip pärast??
Postitaja: kulu 2005-11-27 02:05:19
Ei noh, kui sinu arvuti botneti sattumine su jaoks ohtlik pole, siis tõesti unusta igasugune turva ära. Ja ära mõtlegi, et keegi su paroole jms. träni kätte ei taha saada. Eriti poleks finsoftilt sellist juttu oodanud. Aga jah, sinu masina IP teadasaamine pole küll kuigi ohtlik, teemaalgataja.
Postitaja: keegi1 2005-11-27 13:23:01
Selline küsimus et arvutil on olemas mingi id mis ei muutu ? Ja kui on kas seda saab läbi interneti keegi näha nagu ip-dgi?
Postitaja: sügab mune 2005-11-27 13:41:11
mac aadressi mötled? Seda näeb sinu isp ja väljaspoole seda näha ei ole :P

Postitaja: keegi1 2005-11-27 13:57:58
Jah see oli vist Mac adress. Kas seda on võimalik muuta? Või on see arvutile "sündides" kaasa antud?
Postitaja: vaalaskala 2005-11-27 14:46:58
TSITEERITUD:
Jah see oli vist Mac adress. Kas seda on võimalik muuta? Või on see arvutile "sündides" kaasa antud?

seda on võimalik muuta
Postitaja: houögoiöy 2005-11-27 19:29:21
TSITEERITUD:

See on võrgukaardile sündides kaasa antud. Viskad kaardi minema, paned uue sisse ja oledki puhas poiss.
Postitaja: cdg 2005-11-27 21:33:24
Sõltub võrgukaardist, päris paljudel saad Sa seda vabalt muuta (kui draiverisse muidugi ka vastav optsioon juurde kirjutet on)
Postitaja: ninnunännu 2005-11-27 22:05:16
Kodanik kulu võiks ära kuluda või veel parem, ära aurata ... Leiab miskeid muldvanasid teemasid ja kuigi neile vastata ei oska, ikka vastab ...

Postitaja: kopk 2005-11-28 01:47:53
Aga kas ka siis näeb isp mu mac aadressi, kui ma olen interneti ühendatud läbi teise arvuti proxy näiteks?
Ja kas mobiiltelefonidel on ka mac aadress siis jah?
Ja kuidas gprs-i puhul ip asi üldse toimib, kas iga kord, kui infot pärin, saan uue ip või, või kuidas?
Postitaja: sügab mune 2005-11-28 02:20:57
ei iga sessiooni puhul antakse sulle gprs-iga uus ip.

isegi kui sa läbi proxy kasutad on sinu mac aadress nähtav isp-le... Sa ju saad proxy masinasse läbi oma isp masina. Samas $_SERVER['REMOTE_ADDR'] annab tõesti proxy masina ip aadressi, üldiselt see php sisseehitatud funktsiooniga ip leidmine on jama aga las lapsed mängivad...

ja läbi proxy enda peitmine on sama nagu naise keppimine läbi sukkpükste...
Postitaja: k. 2005-11-28 08:29:44
TSITEERITUD:
...või olen jobu

^^

Tegelikult ei ole siin midagi rasket. Sa pead lihtsalt videokaardi draiverid ära uuendama ja asi korras - siis ei pea sa enam midagi kartma!
Postitaja: Ej Kommjentaari 2005-11-28 10:58:33
TSITEERITUD:
läbi proxy enda peitmine on sama nagu naise keppimine läbi sukkpükste...

irw :) mida sellega muideks silmas pead? anonüümsuse puudumist? hmm, mingi elioni proxy puhul võib see nii olla, aga hui mõnest bahreini proxy serverist andmeid kätte saab.
Postitaja: sügab mune 2005-11-28 11:08:19
mõned isp-d sisestavad serverisse mac-i, et kasutaja saaks netti (suht haige värk), nüüd uuendad driverid ja netti netu. Mölla ja helista isp-le et uus mac saaks sisse antud. Üldjuhul see ei ole nii, lihtne, et uuendan maci ja keegi enam teada ei saa kes või mis oli...
Postitaja: h2O 2005-11-28 14:01:29
Aga mille kaudu KAPO(mingi neti politsei vist) saab teada neid anonüümseid kommenteerijate adressei?.
Postitaja: vaalaskala 2005-11-28 14:36:43
TSITEERITUD:
Aga mille kaudu KAPO(mingi neti politsei vist) saab teada neid anonüümseid kommenteerijate adressei?.

netipolitsei whaa whaa whhaa , eri killuvennad ikka siin koos. Anonüümseid kommentaare ei eksisteeri

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0895199775696