PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
RE: ohtlik vist
Postitaja: tuytuyt 2005-11-28 14:50:01
[tsitaatKAPO(mingi neti politsei vist)[/tsitaat]

Vot see oli tõesti juba midagi head!

Aga anonüümseid kommentaare, miks mitte - Interneti punktid, koolid, wifi levialad. Ma ei tea, kas mõni kõnekaart ka gprs-i pakub, muidu saaks sellega ju ka rahulikult sigadusi korda saata.
Postitaja: jama 2005-11-29 00:03:10
Sul on lapakas, sigaduse saad teha siis kui sa oled konkreetse mac aadressiga ainult anonüümses keskkonnas viibinud, samuti on sul kõik võrgusuhtlus vahendid sellel hetkel välja lülitatud, kui korraks lähed sama mac aadressiga oma kodus netti vms on sinust jälg maas. Samuti võid kasutada ära kaitsmata wifi võrku vms... Paljudel levib wifi paneelmajas naabrile kah tuppa... Teed läbi teise venna netiühenduse sigaduse (wifi ruuteri mac läheb sellisel juhul isp-le) ja järgmine päev kuuled kõrv vastu seina kuidas mendid klohmivad naabrit.

Mul oli kunagi moblaga, et ostsin mobiili ja panin ainult üheks korraks kaardi sisse ning helistasin ainult üks kord prooviks välja, lõpuks ma ikkagi telefoni ei ostnud aga 2 päeva hiljem võeti mind kinni kuna too telefon kuhu ma enda kaarti panin oli seotud kuriteoga. Ja proovi siis selgitada, istusin laua taga ja 10 menti naersid, et mis luulusid ma ajan, keegi ei uskunud tõde. Rääkisid, et teadus on nii arenenud ja et kõik avastatakse kohe... Kuigi kurjategijad olid minust ja mentidest targemad, sest neid seal ei olnud...
Postitaja: jamajama 2005-11-29 15:49:44
Said sa trahvi?
Postitaja: vaalaskala 2005-11-29 17:11:07
TSITEERITUD:

Aga anonüümseid kommentaare, miks mitte - Interneti punktid, koolid, wifi levialad. Ma ei tea, kas mõni kõnekaart ka gprs-i pakub, muidu saaks sellega ju ka rahulikult sigadusi korda saata.

noh jälg jääb maha igaljuhul ja edasine on uurimise küsimus, kui kerge või raske see on ei ole juba meie otsustada :)
Postitaja: jama 2005-11-29 19:49:18
palju ei puudunud, et oleks patareisse viidud... mendid juba rääkisid, et patareis niikuinii tõmmatakse mulle taha, ja lihastes venelased juba ootavad. Mul katus täiesti sõitis, sest see ei saanud lihtsalt võimalik olla, istusin trellide taga mitu tundi, senikaua tehti läbiotsimine kodus, kui avastati, et tegu on lolli nohikuga löödi mulle jalaga persse ja aeti mendi jaoskonnast välja...

Enam ma kasutatud telefoni ei osta mitte kunagi.
Postitaja: aju 2005-11-29 21:40:32
Nagu kuritegude puhul igas valdkonnas on mõtekas mitte varjata vaid juhtida valedele jälgedele.

Näiteks võiks ka Delfis mõniaeg suht "anonüümselt" kommentida, läbi mõne välismaise servu (näiteks Põhja-Koreas :)
Postitaja: tantsiv hunt 2005-11-29 22:53:18
TSITEERITUD:
Nagu kuritegude puhul igas valdkonnas on mõtekas mitte varjata vaid juhtida valedele jälgedele.

Näiteks võiks ka Delfis mõniaeg suht "anonüümselt" kommentida, läbi mõne välismaise servu (näiteks Põhja-Koreas :)

sa mõtled proxy't kasutades :)
Postitaja: Keegi_Teine 2005-11-30 12:29:11
TSITEERITUD:

sa mõtled proxy't kasutades :)

ta mõtles kohale minnes
Postitaja: tk 2010-01-13 13:13:03
http://www.reidipepud.pri.ee kasutab ja varastab scripte
Postitaja: Sinu nimi: 2010-01-13 19:57:34
TSITEERITUD:
palju ei puudunud, et oleks patareisse viidud... mendid juba rääkisid, et patareis niikuinii tõmmatakse mulle taha, ja lihastes venelased juba ootavad. Mul katus täiesti sõitis, sest see ei saanud lihtsalt võimalik olla, istusin trellide taga mitu tundi, senikaua tehti läbiotsimine kodus, kui avastati, et tegu on lolli nohikuga löödi mulle jalaga persse ja aeti mendi jaoskonnast välja...

Enam ma kasutatud telefoni ei osta mitte kunagi.

.... j akuidas asi tegelikult oli siis??? vaevalt et sul kodus läbiotsimine tehti, mille alusel ja kes sellel oma heakskiidu andis, egas see nii lihtne ka pole.

NB! kui keegi mac aadressidest midagi siin räägib siis alati on võimalik ma-ei-tea-mis-maciga kuskile sisse ronida- kirjuta maciks kasvõi putin või ansip. :D
Postitaja: blaa 2010-01-13 20:14:39
4 aastat vana teema
Postitaja: govka 2010-01-16 17:29:14
kui sellistel lehtedel käia kus su ip ära nähakse, on mõtet see ööseks masinast välja võtta. Ise võtan välja, kirjutan paberilehele, panen ümbrikusse, kleebin ümbriku kinni ja panen lauasahtlisse. Siiamaani pole keegi teine seda öösel kurjasti kasutanud st ümbrik on hommikuks alati kinni olnud...või ma ei tea
Postitaja: idealane 2010-01-16 17:50:46
Ideaalne kuritegu.

Varasta läpakas nii, et keegi ei näe.
Mine nõrka wifi võrku, kus keegi ei näe.
Tee sigadus ära.
Hävita läpakas, nii et keegi ei näe ja ei leia.

Dadaaaa!

Postitaja: foobar 2010-01-16 21:36:27
TSITEERITUD:
Ideaalne kuritegu.

Varasta läpakas nii, et keegi ei näe.
Mine nõrka wifi võrku, kus keegi ei näe.
Tee sigadus ära.
Hävita läpakas, nii et keegi ei näe ja ei leia.

Dadaaaa!

Täpselt.
Aga aru ma ei saa, kuidas Eestis on nii palju lolle, kes jäävad pommiähvardust tehes vahele. Nii neti kui mobiili kaudu.
Moblaga ju veel lihtsamgi. Varasta või soeta kasutatud telefon, kui võimalik muuda imei, osta kõnekaart, ära ole igaks juhuks Ruhnu saarel, ning hakka helistama, vahetades koheselt oma füüsilist asukohta.
Postitaja: rsdsjs 2010-01-21 19:25:30
// if there is no current category id set, start off at the top level (zero)
if (!isset($current_cat_id)) {
$current_cat_id =0;
}
Postitaja: päng 2010-01-21 21:25:17
TSITEERITUD:

Täpselt.
Aga aru ma ei saa, kuidas Eestis on nii palju lolle, kes jäävad pommiähvardust tehes vahele. Nii neti kui mobiili kaudu.
Moblaga ju veel lihtsamgi. Varasta või soeta kasutatud telefon, kui võimalik muuda imei, osta kõnekaart, ära ole igaks juhuks Ruhnu saarel, ning hakka helistama, vahetades koheselt oma füüsilist asukohta.

Et pommiähvardust teha, peabki loll olema,
kõik muud hädad tulevad iseenesest.
Normaalsed inimesed sellega ei tegele.
Postitaja: dav 2010-02-03 13:58:27
IP saab igaüks ju PHP-ga näiteks kätte $_SERVER['REMOTE_ADDR'] või siis $HTTP_SERVER_VARS['REMOTE_ADDR'] ning lisaks, mida kuradit see "häkker" selle IP-ga pihta hakkab su arust?:P

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0930089950562