PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
DHTML Drag'n'Drop kastike
Postitaja: rmg 2005-01-14 21:56:58
Minu liigutatav kastike:
http://www.rmg.pri.ee/dragndrop/

ja võrdluseks siis selline millist tahaks:
http://dhtml-menu.com/tree-examples/tree-menuxp2.html

Probleem minu variandis on just siis kui sa kastikest lohistad (võttes kinni ülemisest ribast). Nimelt mulle ei meeldi see, et kursor kogu aeg blingib, kui kasti ekraani mööda lohistada, seda probleemi sellel teisel XP menyy variandil ei ole.

Kuidas oleks võimalik teha nii, et kogu lohistamise ajal oleks "move" kursor ees ning see ei muutuks vahepeal mingiks teiseks?

Ette tänades rmg
RE: DHTML Drag'n'Drop kastike
Postitaja: axelpaan_ 2005-01-14 22:18:21
probleem vast on selles, et kui sa kasti liigutad, siis laetakse background pilt uuesti ja sellest tulenevalt võib kursor näidata millisekunditeks liivkella ja tekibki vilkumise effekt.

asenda background mingi värviga
Postitaja: rmg 2005-01-15 12:07:58
Huvitav, aga selle teise lehe peal on minu arust kasutatud sama meetodit <td background=...., kuidas siis seal ei vahetu kursor menyyd lohistades. (Asi selles, et ma tahaks just seda backgroundi)

2kki peab mingi skripti juurde lisama?

Viimati muudetud: 15-01-2005 12:08:28
Muutja: rmg
Põhjus:

Postitaja: axelpaan_ 2005-01-15 15:49:38
äkki on püksis?!

no võta see töötav leht ette ja salvesta oma arvutisse, ning siis hakka sealt ebavajalikke asju välja rookima, niikaua kui jääb vajalik ja töötav asi ainult alles
Postitaja: rmg 2005-01-16 11:08:46
No asi selles, et sa vaata ise seda koodi: sellest ple v6imalik aru saada. Kõik funktsioonid ja muutujad on umbes sellises kirjapildis: Il11l=0 function 11lII.
Ning seda on oma 22 kB, eks ise mõtle, kaua selle de¹ifreerimiseks aega läheb.
Ma lihtsalt lootsin, et äkki keegi teab minu probleemile lahendust. Kui sa ei tea, siis ära postita.
Postitaja: axelpaan_ 2005-01-17 00:03:47
kökmök
aga ma olen veel suuremaid koodirägastikke desifreerinud, ja lõpuks neist aru ka saanud
kui midagi väga vaja on ja keegi ei aita, siis tuleb ikka oma näpud pa**seks teha, või mis?

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0803351402283