PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Kõvaketas lendas
Postitaja: k 2005-03-03 23:41:27
Palun andke hüva nõu. Lendas kõvaketas (backup CD peal on paari nädala tagant...). Näitab boot disk failed.

Palju võiks maksma minna ja kus oleks Tallinnas kõige kvaliteetsem/parem kõvaketta taastamise teenus?
RE: Kõvaketas lendas
Postitaja: kk 2005-03-03 23:42:43
asi on päris kriitiline sest vahepeal on hulka tööd tehtud.
Postitaja: ajupolitseinik 2005-03-04 00:08:34
kõigepealt kontrolli kas bioses on õiged settingud. oli ka hiljuti sama probleem ja tegelikult oli kõvaketas korras
Postitaja: morgoth 2005-03-04 10:32:58
ära läbusta foorumit, see ei soendu kuidagi php-ga.
Postitaja: axelpaan_ 2005-03-04 15:14:28
TSITEERITUD:
Palun andke hüva nõu. Lendas kõvaketas (backup CD peal on paari nädala tagant...). Näitab boot disk failed.

Palju võiks maksma minna ja kus oleks Tallinnas kõige kvaliteetsem/parem kõvaketta taastamise teenus?

Njaa, kunagi oli ka tuttav hädas.
buutimisel midagi sellist "Invalid system disk. Replace the disk".
rebuutmisel olevat ikka sama jama. Paistis hull probleem olevat.

Läksin kohale ja võtsin siis floppi disketiseadmest välja :)
Postitaja: Insener 2005-03-04 15:24:52
ca 10 aastat tagasi telliti mind ühte firmasse arvutiprobleemi pärast. Kohapeal selgus et keegi ei saanud kuidagi arvutimängust "Prince of Persia" välja :P

Mingi pool aastat tagasi telliti koduvisiit, kuna Internet ei tööta ja arvuti on täitsa rikkis. Veaparandus võttis aega 3 sekundit. Brauser tuli läbi ZoneAlarm tulemüüri lasta.

Aga eriti lollid on olukorrad kui oled kliendi juures, Internetti pole, helistad klienditoesse ja mingi tibin hakkab seletama et kas juhe on taga jne. krt Elioni, STV, Starmani operaatorid on ise arvutit kaugelt näinud ja siis tulevad jäigalt väitma, et arvuti/modem pole vooluvõrku ühendatud. Arvestades, et mul on IT insenerina 10 aastat kogemust, on ikka imelik kuulata, kui väidetakse mulle asju, mis on lihtlabaselt siililegi selge.
Postitaja: axelpaan_ 2005-03-04 15:54:58
noh jah, eks kõik alusta kuskilt, ja piisavalt huvi, on siis saavad väga heaks sellel alal, mis neid huvitab.

Oli veel aeg, kui olin just arvuti omanikuks saanud ja siis oli vaja muidugi kõik järele proovida. Suutsin win 95 kuidagi tuksi keerata nii, et windows ei läinud korralikult tööle, viskas alati sinise ekraani ette, kui oleks pidanud startmenüü jne tulema.

Helistasin siis kuskilile tugisse ja küsisin nõu, et mida teha. Mingi tibi soovitas "rebuutida". Ütlesin vastu siis et... mhm, ahah, ma proovin. Aga mul endal polnud tollal vee aimugi mida "buutima" tähendab :)
Postitaja: ajupolitseinik 2005-03-04 16:37:14
Ma ei mäleta mis kohvimark see oli aga mingi ca 5 aastat tagasi oli kohvipakendil tõlgitud juhend. "Parima tulemuse saavutamiseks lisada vett"

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0849480628967