PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 3 4 5 
RE: Jälle tehakse php.ee-d maha
Postitaja: vanameez 2005-03-22 12:39:56
TSITEERITUD:

PHP.ee on lasteaed
PHPC on algkool

php.net on ülikool;)
Postitaja: muidumeez 2005-03-22 12:59:35
TSITEERITUD:

php.net on ülikool;)
Pigem küll keldripubi taoline asjandus :p
Postitaja: ok 2005-03-22 13:05:06
Aga tõsisemaid PHP probleeme käiakse milleipärast siin lahendamas - pole PHPC viimasel ajal kohanud ühtegi natuke advance'imat teemat.
Postitaja: tähelepanija 2005-03-22 13:18:25
täiesti õige tähelepanek...

php.ee on koht kuhu tulevad php centerist advancemad vennad ja küsivad siin anonüümselt... Miks, sellest saab igaüks ise aru.

Seal on hea ässata oma teadmistega ja siin on vajakajäämisi anonüümselt hea hankida.
Postitaja: zeratul 2005-03-22 13:27:03
TSITEERITUD:

PHP.ee on lasteaed
PHPC on algkool

Pidasin seda silmas, et pigem on see siin ikka mitu trepiastet PHPC-st kõrgemal. Juba sellest võib seda järeldada, et siinne foorum on asjalik ja informatiivne, kuid PHPC-s mänguasju ja tilulilusid täis.

Siin ju ikkagi Eesti juhtivamad PHP programmeerijad koos, mitte hüpperaktiivsed koolipoisid, kes peale esimese skriptijupi valmimist ennast täis läinud.
Postitaja: muidumeez 2005-03-22 14:38:13
TSITEERITUD:

Pidasin seda silmas, et pigem on see siin ikka mitu trepiastet PHPC-st kõrgemal. Juba sellest võib seda järeldada, et siinne foorum on asjalik ja informatiivne, kuid PHPC-s mänguasju ja tilulilusid täis.

Siin ju ikkagi Eesti juhtivamad PHP programmeerijad koos, mitte hüpperaktiivsed koolipoisid, kes peale esimese skriptijupi valmimist ennast täis läinud.

Huvitav, kust otsast see mitu trepiastet välja paistab? Minu arust on mõlemas foorumis täiesti asiseid küsimusi ja täiesti asiseid vastuseid. See "mitu trepiastet" tundub pigem oma naba imetlemisena. Küll ei toimu seal sellist mõttetut lahmimist ja iga mehe jobuks sõimamist, mis siin lausa sümptomaatiline. Kas "juhtivamad PHP programmeerijad" omavad õigust igaühele ikka jobu öelda? Ma kahtlen selles.

Õige on see, et PHPC skriptikogu on täis saasta. Siiski on seal viimasel ajal püütud asja korrastada ja uuemad skriptid vaadatakse üle ning saast eemaldatakse.

Arvan, et see siin on asjalik foorum, kuid teatud mööndustega.
Postitaja: vanameez 2005-03-22 15:18:42
Aga kui mina oleks näiteks nagu eero(er) siis oleks mul ikka päris häbi kuskilt abi paluda selleks tuleks ma siia ja räägiksin anonüümselt!

Tarkadel on alati raskem ise abi saada!
ja tõesti php.centeris tulevad uued postitused VÄGa aeglaselt!
Postitaja: Järeldus... 2005-03-22 15:26:30
Las jääda nii nagu on - mõlemad foorumid täiendavad teineteist sellisena nagu nad praegu on.
Postitaja: eero 2005-03-22 16:10:35
TSITEERITUD:
Aga kui mina oleks näiteks nagu eero(er) siis oleks mul ikka päris häbi kuskilt abi paluda selleks tuleks ma siia ja räägiksin anonüümselt!

Tarkadel on alati raskem ise abi saada!
ja tõesti php.centeris tulevad uued postitused VÄGa aeglaselt!
Kui jutt käis minust, siis pigem eelistan endal tekkivatele probleemidele iseseisvalt lahendusi leida. Erinevalt mõnest mehest, ei peida ma ka enese identiteeti.
Olen ka tähele pannud seda, et enamikud php.ee kasutajad on registreeritud ka PHPC's ning vastupidi. Ka uued teemad algatatakse tihtilugu mõlemas.
Postitaja: er 2005-03-22 17:27:21
TSITEERITUD:
nagu eero(er)
???
Postitaja: tilliväänaja 2005-03-22 17:41:43
TSITEERITUD:
Erinevalt mõnest mehest, ei peida ma ka enese identiteeti.
Ega sa ei eputa just ka oma identiteediga - kuskilt ei ole välja lugeda Sinu tegelik nimi. Ma võin ka endale registreerida kasutajanime "tilliväänaja" ja siis öelda, et ma ei varja oma identiteeti.

Ja milleks peaks oma identiteeti avalikustama? Kas selleks, et mõnusal hulgal spämmi saada (kindlasti sisestad oma e-posti aadressi igasse kohta, kuhu võimalik)?!
Postitaja: mudameez 2005-03-22 18:06:45
TSITEERITUD:
täiesti õige tähelepanek...

php.ee on koht kuhu tulevad php centerist advancemad vennad ja küsivad siin anonüümselt... Miks, sellest saab igaüks ise aru.

Seal on hea ässata oma teadmistega ja siin on vajakajäämisi anonüümselt hea hankida.

vat täiesti õige jutt!
Postitaja: mudameez 2005-03-22 18:10:07
Tegelikult on kõige taga muidumeez, ta tahab lihstalt seda foorumit ka oma käpa alla... :D
Võim teiste üle on ju tema kinnisideeks.
Postitaja: muidumeez 2005-03-22 18:20:43
TSITEERITUD:
Tegelikult on kõige taga muidumeez, ta tahab lihstalt seda foorumit ka oma käpa alla... :D
Võim teiste üle on ju tema kinnisideeks.

Kuule, mudameez. Kasva suureks. Paistab, et minu kallal vingumine on sinu kinnisideeks saanud. Ahjaa, Paldiski maanteel saaksid sa kiiresti normaalseks. Vaikus, valged riided, ei mingit peehapeed ...
Postitaja: vanameez 2005-03-22 19:58:21
Heh ta ei tea mis se peehapee ongi ta sattus siia foorumisse ja vaatas et tehakse muidumeezt maha ja kohe mõtles et tore ja tuligi siia uus noobne läbustaja;)
Postitaja: ega jah 2005-03-22 21:32:32
Ise ka ei tea, mis loom see peehaapee on.
Postitaja: ega jah 2005-03-22 21:33:18
Või siis inglisepäraselt piieid¾pii?!
Postitaja: er 2005-03-22 21:47:18
TSITEERITUD:
Ise ka ei tea, mis loom see peehaapee on.
Pee-hape
Postitaja: mudameez 2005-03-22 21:48:42
TSITEERITUD:
Pee-hape

dolts hoopis
Postitaja: mrq 2005-03-22 23:27:18
Muidumeez võiks mõnda aeg kuss olla! PHPC-st tulevad siia mingid lapsed juttu puhuma ja nende massilised kirjavead hakkavad külge ;)
Postitaja: Mnajh 2005-03-23 01:01:52
TSITEERITUD:
Muidumeez võiks mõnda aeg kuss olla! PHPC-st tulevad siia mingid lapsed juttu puhuma ja nende massilised kirjavead hakkavad külge ;)
Ilmselt käib see ka Mudameez kohta.
Postitaja: mudameez  2005-03-23 10:35:03
Teise inimese nime on siin foorumis ylikerge varastada. :P
Postitaja: no 2005-03-23 10:39:25
Vahet pole, see on igal pool nii.
Postitaja: mudameez 2005-03-23 15:34:21
mida, mina ei teinud seda postitust. Keegi on pidevalt minu nime all postitanud,
Postitaja: zeratul 2005-03-23 17:02:46
ei teinud jah, seda tegi mudameez<speiss>

Viimati muudetud: 23-03-2005 17:03:45
Muutja: zeratul
Põhjus: kirjavika

Leheküljed: 1 2 3 4 5 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.113587141037