PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Kasutame PHPd - mida sellega teha saab?
Postitaja: PHP.ee 2002-01-09 10:48:09
Artikli "Kasutame PHPd - mida sellega teha saab?" foorum
Asi töötab
Postitaja: tarms 2002-01-09 10:51:35
Asi töötab!!!

Mõni kord on nede õpetustega et asi ei hakka tööle aga selle koodiga õnnestus asi kiirelt ja lihtsalt.

Jõudu tööle!!!!
php
Postitaja: Kristjan 2002-01-09 10:52:29
jubedalt käib pinda see, et php enamuses Eesti serverites toetuspinda ei leia... ausalt öeldes oli see shokk. Sain aru, et php-d toetab lihtsalt brauser, aga ei. Väga hästi oled kõik lahti seletanud I thank you.
c-mees
Postitaja: rix 2002-01-09 10:53:28
Eelkõnelejale ütleks ,et internet on valesti kirjutatud koode hulgi täis.Olen käinud isegi mainekates ülikoolide kodulehtedel ja saand täiesti valesti sisestatud koode.Kuid vahest võib põhjus peituda ka kompilaatorite erinevuses
Sukcs
Postitaja: viljar 2002-01-09 10:54:42
See õpetus imeb, kuna see lihtsalt ei tööta!!!!!!!!!!
RE: Kasutame PHPd - mida sellega teha saab?
Postitaja: civilization 2002-01-09 10:55:13
Tere, alustasin PHP uurimist täna hommikul. See on alustuseks asjalik õpetus, mina sain küll aru kuidas see asi töötab, pakun et need kes virisevad kopisd koodi lihtsalt notepadi ja siis nutsid et miks ei tööta. Muideks soovitus kõigile - uurige sellist asja nagu seda on PHP TRIAD - see simuleerib apache ja mysql, suurust on tal vaid kümnekonna mega juures. Saate oma arvutis enne loodud teoseid üle vaadata, enne kui nedd üles uploadite.

TSITEERITUD:

Kuid problem on selles et kuda ma saaksin selle luuletuse kuvada ntx mingis suvalises tabelis (<table>)... kas (target)-iga või on miskit muud

Selle venna kohta, kes küsis tablite kohta, noh ma kindel ei ole aga oletan et... sa muuda näiteks need luuletuse harjutuse inc.php failid html tüüpi failideks, noh siis index.php koodis ka muidugi includes vaja väike konf teha. Mul igatahes töötas juba suht hästi rakendatav, ma vahin praegu lage, söön jäätist ja mõtlen, et miks fakk ma varem PHP-d uurima ei hakanud, tänud lehekülje loojatele!

Viimati muudetud: 09-01-2002 11:01:24
Muutja: martin
Põhjus: Lisatud l6ik yhest postitusest, mis linuxator.com'ist ylet6stes kaotsi l2ks, aga sellest postituses m2rkimist leidis.

Funspoiler :)
Postitaja: WelEz 2002-01-09 10:56:14

Võib-olla rikun oma kommentaariga teiste poolt loodud ilusa mulje, aga minu jaoks jäi asi natukene segaseks... Tähendab, see tekitas kenakese ajukrambi ja poolekuuse sellest lehest eemalehoidmise...

Põhjus on see, et kui ma esimesest näitest (echo ja mu algsem) sain aru, siis teine läks kuidagi järsult rasekmaks... Põhjus tegelt selles, et ma ei tunne html nii sügavalt, et teada midagi formide kohta ja see tekitaski segadust... Ettepanek: Autor võiks panna lehe algusesse pisikesed eeldused, mis õppijal peavad olema, et korralikult aru saada
RE: Funspoiler :)
Postitaja: Henrik 2002-01-20 01:35:47
TSITEERITUD:
Ettepanek: Autor võiks panna lehe algusesse pisikesed eeldused, mis õppijal peavad olema, et korralikult aru saada

Kas ei olnud seal dokumendi üleval kirjas, et eelduseks oleks HTML'i mingisugune teadmine?
Postitaja: silts 2002-03-21 00:16:07
http://www.zone.ee/kewlclub/php/index.php

wtf seal valesti on
millest need "yp" sinna tekkisid
Postitaja: maltza 2002-04-11 18:25:43
avitage klge mis ma pean tegema kui mul peksab vigast asi ...

Warning: Failed opening 'bottomincphp' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/mallor/public_html/outsider/index.php on line 4

sellist texti loobib include peale ... milles asi???
Postitaja: martin 2002-04-11 19:37:19
TSITEERITUD:
avitage klge mis ma pean tegema kui mul peksab vigast asi ...

Warning: Failed opening 'bottomincphp' for inclusion (include_path='.:/php/includes:/usr/share/php') in /home/mallor/public_html/outsider/index.php on line 4

sellist texti loobib include peale ... milles asi???

ehk on failinimi valesti? m6ni punkt puudu?
kontrolli, kas selline fail on olemas ja kas ta on ka 6iges kataloogis.
Postitaja: moneta 2002-05-01 05:03:54

sul on alguses ja lõpus enne < h t m l > < / b o d y > ˙¾

deleita need

˙¾< h t m l >

< h e a d >

< t i t l e > L u u l e l e h t < / t i t l e >

< / h e a d >

< b o d y >

<form action=/kewlclub/php/index.php method="post">
<select name="luuletus">
<option value="">Palun vali luuletus!</option> <!-- tyhi valik -->
<option value="1">Esimene luuletus</option>
<option value="2">Teine luuletus</option>
<option value="3">Kolmas luuletus</option>
</select>
<input type="submit" value="GO">
</form>˙¾< / b o d y >
probleem include´iga(midagi frame´de taolist)
Postitaja: Snoopy 2003-01-14 17:34:53
<?php
switch($sisu)
{
case info:
echo '<href="http://../info.inc.htm">';
break;
include("$sisu.inc.htm");
case sissejuhatus:
echo '<href="http://../sissejuhatus.inc.htm">';
break;
include("$sisu.inc.htm");
default:
echo'';
}
?>

Niisiis siin yritasin oma olematute kogemustega teha niukest asja, et index.php´s avaneb antud link(teine lehekülg)LIngi url on ../index.php?sisu=bläblä, Kastis avaneb ainult echo=urlina Leht peaks yleval olema http://www.zone.ee/tsoon2 Kui keegi oskab aidata siis, palun pange teema siia, või võtke ühendust:)
Postitaja: dlr 2003-01-17 20:38:33
lahe asi kyll... aga krt ei jää... meelde.. proovisin ja läx tööle aint nii palju texti jne.. natuke keeruline... aga ma arwan et ex see.. ajapikku saab selgex;)
Postitaja: egert 2003-12-04 16:48:01
kas keegi saaks mind aidata?
k6ik ise ymber kirjutatud ja nagu kontrollisin ka et vigu pole
aga siis tuleb et "http not found"( http://www.zone.ee/eku001/php/ on adress ja tahab vistata mind lehele http://www.zone.ee/eku001/php/method="Post"? )
palun abi, mul esimene p2ev ju php's ka :D
Postitaja: henno 2004-01-10 12:39:13
Viga real
<form action= method="Post">

Form'i action attribuut määrab faili nime, kuhu vormi sisu saadetakse. See fail tavaliselt teeb midagi saadud sisendanmetega ja selleks failiks võib olla ka uuesti sama fail. Samuti võib action attribuut üldse puududa ja sellisel juhul saadetakse kasutaja poolt sisestatud andmed samale failile, mis selle vormi tekitas.

Praegu on action'i väärtuseks ' method="Post"', nii et saatmisnupule vajutades hakatakse laadima sellist URL-i (brauser trimmib eesjõlkuvad tühikud oma tarkusest ära ja konverteerib jutumärgid URL-is esitamiseks sobivateks triplettideks):

http://www.zone.ee/eku001/php/method=%22Post%22?

Ilmselt sa seda siiski ei tahtnud ja tahtsid hoopis seda:
<form method="Post">

Loodan, et sellest oli abi.

Henno
Postitaja: silverMR 2004-01-27 18:53:32
mis moodi nende luuletuste failide nimed välja peavad nägema ja kuidas ma neile index.php's viitan?
RE: Suur thnx tegijatele :)
Postitaja: DOit 2004-01-29 22:44:02
olen küll alles algaja, kui väheke progemise ja eelkõige just Javaga jamamise tõttu tuli asi üsna tuutav ette. Kuna koolis kohustuslik mõned Java-kursused läbida, otsustasin lõpuks neti-tegemisega vähe tutvust teha. Ja tänan õnne, et õigel ajal siia sattusin...
Suured tänud, et sellise asja olete püsti pannud ja et ka suht võhikul on võimalik siin ennast harimas käia!!!
EDU
Postitaja: seq83 2004-04-30 09:15:37
kuidas tekstilingile include külge panna?
Postitaja: Saamatu111 2004-06-21 17:51:01
Ma olen algaja php-s ja html-s. Kui ma teen selle ribamenüü, kuidas ma saan nii et kui ta paneb näiteks luuletus 2, siis lähekski sinna??
Postitaja: egon 2006-11-22 23:50:58
tänud:)

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0137269496918