PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
PHP ja kypsiste kpsetamine
Postitaja: PHP.ee 2002-01-09 11:43:34
Artikli "PHP ja kypsiste kpsetamine" kommentaarid
IE ja netscape
Postitaja: ice 2002-01-09 11:48:13
Katsetasin, proovisin.

Netscape'ga töötab kõik ilusti, aga IE ei taha üldse küpsiseid süüa. Kusjuures küpsised ei ole ära keelatud.

Plah
PHP ja kypsiste kpsetamine
Postitaja: mardicas 2002-03-16 16:50:17
mis jura lause se on?

"Nii, nüüd tuleb meeles pidada, et küpsis tuleb teele saata enne kõike muud. See tähendab:"

setküpsise ees võib olla sul neid tyhikuid ja stringe ja if-e!!!
Ma panin ja töötab väga hästi võibolla vanematel php-del ei tööta, aga mul igatahes töötab :)

RE: PHP ja kypsiste kpsetamine
Postitaja: martin 2002-03-17 06:26:49
TSITEERITUD:
mis jura lause se on?

"Nii, nüüd tuleb meeles pidada, et küpsis tuleb teele saata enne kõike muud. See tähendab:"

setküpsise ees võib olla sul neid tyhikuid ja stringe ja if-e!!!
Ma panin ja töötab väga hästi võibolla vanematel php-del ei tööta, aga mul igatahes töötab :)

Ega see lause nii v2ga jura ei olegi, kui sa t2helepanelikult ka seda teksti loeksid, mis seal kooloni taga on... Jutt ei k2i PHP koodist, vaid loomulikult kliendile saadetavast infost..
Postitaja: Oh 2002-03-26 23:48:53
Mitte ei tööta zone's kypsis, vaid ytleb:

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /data01/banner/lisa.html:4) in /data02/users/.../setcookie.php on line 2

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /data01/banner/lisa.html:4) in /data02/users/.../setcookie.php on line 3
Postitaja: kix 2002-04-03 16:54:31
omk!

enne setcookie() kasutamist ei tohi su skript mingit v2ljundit genereerida - sealhulgas ei tohi ka enne php skripti olla htmli ega isegi tyhikuid, vaata mis real ta sulle ytleb et midagi v2ljastati ja pane oma setcookie() enne seda rida v6i korista sealt realt see v2ljund 2ra.

Postitaja: Senku 2002-09-28 19:25:43
Tasuta zone serveris ei saagi küpsiseid kasutada. Header's allready sent - või mis iganes seal ka öeldakse - tähendabki seda, et zone server lisab sinu kodulehe algusesse oma reklaambanneri koodi. Headeri funktsioonide puhul aga ei tohi väljaspool php'd midagi olla, nt echo jne...
Nii olen mina asjast aru saanud...

Aga mul teine küsimus küpsistega seoses: kui küpsis saadetakse teele ühes kaustas, kuidas teha nii, et ka teises kaustas olevad failid seda loeksid? Mul on seda vaja login-scriptiga seoses. Ühes kaustas on isik sisse loginud, kui aga liigub teise kausta, siis vana küpsis kaotab oma võimu...
Postitaja: copraonu 2002-10-10 11:42:12
TSITEERITUD:
omk!

enne setcookie() kasutamist ei tohi su skript mingit v2ljundit genereerida - sealhulgas ei tohi ka enne php skripti olla htmli ega isegi tyhikuid, vaata mis real ta sulle ytleb et midagi v2ljastati ja pane oma setcookie() enne seda rida v6i korista sealt realt see v2ljund 2ra.

qsjuures, skript v6ib teatavatel tingimustel kypsiseid ja muid p2iseid saata ka peale v2ljundi genereerimist. selleks olemas miskid output buffri funxioonid.
Postitaja: kapten_nemo 2004-08-14 11:12:45
IE ei näita valikuid kuvab
default echo"kes sa oled ja kust sa tuled?";
Mozilla seevastu aga näitab kõik broolt :)

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.00998497009277