PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
RE: Sessioonid
Postitaja: Olev 2005-08-17 03:00:40
Hahaa, ma ei märkanud, et minu parandus tuli 2a hiljem... aga parem hilja kui mitte kunagi.
Postitaja: cdg 2005-08-17 05:21:06
nii IMO kui ka IMHO on täiesti aktsepteeritud :P

in my opinion vs. in my humble opinion

ehk siis IMHO on ehk tsipakene mitte enese arvamust nii pealesuruv :P

Viimati muudetud: 17-08-2005 05:21:40
Muutja: cdg
Põhjus:

Postitaja: finsoft 2005-08-17 10:17:47
esiteks: e-kindlustus ja cit24 on 2 täesti erinevat projekti, erineval platvormil ning erineva teami tehtud, tõsi - mõlemad on webmedia tehtud ja mõlemad on ka üle antud, st. webmedia neid enam ei hoolda. Mõlemad olid ka nn. mammutprojekti, kestsid ikka MÕNI aeg, mõlema sünnitus ja kasvatusajal töötasin ma ka ise Webmedias.

Vaalaskala kirjeldatud "puuuuuuug" töötab ainult tavakasutaja puhul ja see peabki nii töötama, et saada kopeerida teisele oma vaadatavat asja, kahjuks oli asi nii lollit tehtud , et muidu ei saanud linki üldse kopeerida teisele inimesele. Ning see , et "telliti analüüs kui pool koodi fafafa" -> see on mingi linnalegend ja laim, sellist asja ei olnud :P

kummagi projekti juures olin ma seotud suht põgusalt, nii et minu kapsaaeda need kivid ei lähe :P
RE: Cookiesid kasutatakse
Postitaja: asdf 2005-08-17 12:56:15
TSITEERITUD:
Kulla mees session ID-d hoitakse nagunii cookiega kliendi arvutis. Cookie on sihuke pisike failike c:windowscookies kataloogis. Kus ta sul siis RAM-is on?

sessiooni id-d ei hoita alati cookies, seda id-d võid endaga alati kaasas lohistada

mille üle te ültse diskuteerite http://www.php.net/manual/en/ lugeda ei oska või???

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.00791811943054