PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
Keskerakond
Postitaja: est_soft 2005-09-19 23:18:09
Kes peale minu kavatseb ka tulevastel valimistel Keskerakonna poolt hääletada?

Miks jus Keskerakond?
Kui valida on sita ja veel sitema vahel, tuleb parim variant valida. Tegelikult olen maailmavaatelt parempoolne, aga kuna eestis ühtegi normaalset parempoolset erakonda pole, peab KE poolt hääletama.
RE: Keskerakond
Postitaja: nojah 2005-09-19 23:20:29
TSITEERITUD:

Miks jus Keskerakond?
Kui valida on sita ja veel sitema vahel, tuleb parim variant valida. Tegelikult olen maailmavaatelt parempoolne, aga kuna eestis ühtegi normaalset parempoolset erakonda pole, peab KE poolt hääletama.

Absoluutselt ei huvita, kes pukis on. Otseselt see mind nagunii ei puuduta. Oma lubadusi keegi nagunii ei täida (minu arvamus).
Postitaja: lk_ 2005-09-19 23:26:53
Vali reformierakond - saad keskerakonna tasuta kaasa
Postitaja: kamm 2005-09-19 23:39:15
mina ei lähe valima
Postitaja: cdg 2005-09-19 23:49:27
Mina valin KE-d :D
Puhtpragmaatilistel kaalutlustel :D
Postitaja: lambakarjus 2005-09-20 09:10:29
Jah, õige mõte, ei lähe üldse valima. Parem kui mingid vene erakonnad pukki saaksid. Arvestades asjaolu, et nagunii enamus venelasi valima kipuvad. Igaljuhul, marss valima, kasvõi mingi suvaline Eesti saast.
Postitaja: aksel 2005-09-20 09:14:21
TSITEERITUD:
mina ei lähe valima

Valima peab igal juhul minema. See on kodaniku KOHUSTUS. Kui sa ei vali, siis PEAD järgmised 4 aastat täiesti vait olema igasugustel poliitilistel ja ka oma elu puudutavatel teemadel. Point on väga lihtne - kes ei julgenud otsust teha (valida), sellel pole ka põhjust pärast kobiseda. Ma muidugi ei tunne sind - äkki sa polegi selline pärast kobiseja tüüp:)
Postitaja: muidumeez 2005-09-20 09:16:08
TSITEERITUD:

Miks jus Keskerakond?
No enne läheb siga sõjaväkke, kui mina Ediku parteid valima hakkan. Olen nõuka ajal elanud ja ei salli "ainult-meil-on-õigus" stiilis ülesastumisi ning ühe isiku mütologiseerimist, lisaks olen sellise sissetuleku klassis, kellel kesikutel meeldiks kotti pähe tõmmata.
Kui sa oled parempoolse ilmavaatega, siis sa ei vali kesikuid. Kui valid kesikuid, siis sa ei ole parempoolse ilmavaatega. Need kaks asja ei käi kokku.
Ilus sõnavaht on pea sassi ajand?
Postitaja: monte_ 2005-09-20 09:17:59
no leidsid alles php-ga lähedalt seotud teema :p

pakun hoopis et valimisaktiivsus jääb vahemikku

PHP kood:

print rand(4049) .' %';

Postitaja: kamm 2005-09-20 10:14:00
TSITEERITUD:

Valima peab igal juhul minema. See on kodaniku KOHUSTUS. Kui sa ei vali, siis PEAD järgmised 4 aastat täiesti vait olema igasugustel poliitilistel ja ka oma elu puudutavatel teemadel. Point on väga lihtne - kes ei julgenud otsust teha (valida), sellel pole ka põhjust pärast kobiseda. Ma muidugi ei tunne sind - äkki sa polegi selline pärast kobiseja tüüp:)
kas teed keskerakonnale uut veebisaiti ;) mul on palju huvitavamaid valikuid siin elus teha: milline distro, cgi, andmebaas etc ;)
Postitaja: zeratul 2005-09-20 11:23:46
Minu arvamuse kohasel on võimalik kesikute poolt hääletada ainult inimesel, kes ei oska lugeda.
Ja kusjuures kesmine kesiku valija puhul peab see päris tõsiselt paika.
Kesikute poliitika on üks põhjustest, miks ma tõenäoliselt paari aasta pärast emigreerun.
Postitaja: aksel 2005-09-20 12:00:14
TSITEERITUD:
kas teed keskerakonnale uut veebisaiti ;) mul on palju huvitavamaid valikuid siin elus teha: milline distro, cgi, andmebaas etc ;)

Kui sinu jaoks on need valikud huvitavamad, siis peale valimisi ära võta sõna teemadel:
1) autoteede olukord, remont, rahastamine
2) lasteaedade, haiglate, koolide olukord, remont, rahastamine
3) sinu kodutänava olukord, remont, rahastamine
4) jne...

P.S. Ma ei öelnud, et peab keskerakonda valima ja ma pole kunagi ühele poliitilisele jõule saiti teinud.
Postitaja: zeratul 2005-09-20 12:11:31
Kõigile kesikute valijatele peaks veel lihtsalt meelde tuletama sellise kurva ümberlükkamatu fakti, et Eesti kõige maha jäänumat linna Kohtla-Järvet on aegade algusest saati kesikud ainuvalitsenud. Järeldused võib igaüks ise teha, aga praktika näitab, et keskmine kesiku valija ei ole oma ajupotentsiaaliga võimeline enamike asjade vahel seoseid looma ja järeldusi tegema.
Postitaja: aju 2005-09-20 12:12:57
TSITEERITUD:

4) jne...

Mina isiklikult ei võta nendel nimetatud teemadel kunagi sõna ega virise ning samuti pole ma kordagi valimas känud ega esialgu ei kavatse ka minna. Kui nüüd võtta üldse otseselt riigi panus minu kui eraisiku elule siis on see suhteliselt nulli lähedane, pole ma kordagi kasutanud kiirabit (perearsti juures olen ühe korra käinud), tuletõrjet ning politseist on mulle pigem otsest kahju kui kasu, selle asemele et põõsas istuda ja kiirusületajaid trahvida ajagu oma tagumikud parem tänavatele kus neid vahel tõesti vajatakse.

Viimati muudetud: 20-09-2005 12:15:40
Muutja: aju
Põhjus:

Postitaja: kamm 2005-09-20 12:16:23
TSITEERITUD:

Kui sinu jaoks on need valikud huvitavamad, siis peale valimisi ära võta sõna teemadel:
4) jne...

P.S. Ma ei öelnud, et peab keskerakonda valima ja ma pole kunagi ühele poliitilisele jõule saiti teinud.
jah, ma ei võta sõna ka teemadel, kuidas keegi soodsalt suvilaid ostab, välismaal eesti-asja ajab (mari), riigile läbinähtavalt kahjulikke lepinguid (kalev) sõlmib ja suurelt populismi üleskeerutab etc. ei tänan ;)
Postitaja: zeratul 2005-09-20 12:48:32
...ja lisaks veel KE toetajatele, et ärge unustage siis mitte mingil juhul http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=1 sinna minna. Muidu Edgar Suur saab pahaseks.
Postitaja: cdg 2005-09-20 14:52:41
Ei viitsi :P Mul muudki teha, ja keski valin täie rahuga :D Kõik sõltub valimispiirkonnast, minul on see juhtumisi kesk-eestis :D
Sina aga vali oma parempoolse maailmavaatega parteid milles istuvad suurimad riigi- ja teiste inimeste vara röövijad või siis istusid, eksju :D
Kui aktiivselt sitta loopima hakata ei jää keegi puhtaks, nii et parem ära alusta, enamiku parteide ladvikute kohta tuleb nii et ikka jätkub.

Mis aga puutub parempoolsusesse. Mitut vasakpoolset parteid Sa eestis tead? Mina näiteks ei ole isegi vasakparteis endas kindel (see baarisirje teema) euroopast annab tuua ikka oluliselt vasakpoolsemaid erakondi (itaalia, prantsusmaa ja inglismaa kommunistlikust parteist alustades - mistõttu muidugi meie idiootide kommunismikuriteolisuse algatus kenasti vett vedama läks, nu oli vaja neil seda tsirkust teha, kontekst on euroliidu alal teine kui siin ..)
Sellised lood on siin eestis .. aga KOV-sse ei puutu parteilisus mitte kuidagi, omaenese kodukandis valid ikka pigem tuttava inimese sõltumata parteist ...
Postitaja: asdf 2005-09-20 15:43:01
TSITEERITUD:

Miks jus Keskerakond?

olen teise erakonna pooldaja omadel põhjustel aga mille kuradi pärast sa mingit propagandad teed kohas mis on apoliitiline.
Postitaja: ss 2005-09-20 16:06:58
KE muretseb ainult Tallinna eest.
Postitaja: aksel 2005-09-20 16:27:13
TSITEERITUD:
jah, ma ei võta sõna ka teemadel, kuidas keegi soodsalt suvilaid ostab, välismaal eesti-asja ajab (mari), riigile läbinähtavalt kahjulikke lepinguid (kalev) sõlmib ja suurelt populismi üleskeerutab etc. ei tänan ;)

Valimised ONGI sinu võimalus olukorda muuta. Muid võimalusi eriti pole. Uuri demokraatia toimemehhanisme. Demokraatia põhipoint on see, et keegi ei keela sul enne valimisi igas maakonnas kokku ajamast piisavat hulka oma tuttavaid, kes on läbinisti ausad ja head inimesed ja kes võiksid seal pukis olles olukorda tunduvalt paremaks muuta. See on valmiste eesmärk. Kuna paljud ei viitsi valima minna või on seninähtu põhjal riigis või üldse valitsemises pettunud, siis saavadki ikka ja jälle pukki edgarid ja mardid ja siimud jne. Ehk siis rahvas väärib oma valitsejaid. Nad on meie seast pärit.

Ma tean, et mu jutt on idealistlik, seda pole vaja öelda. Aga ma lähtun sellest, et on olemas ideaalolukord ja vähemalt tuleks püüelda selle poole, kui üldse käega lüüa. Muidu võiks niisama nurgas seista ja ära kuivada lihtsalt.
Postitaja: cdg 2005-09-20 16:54:11
TSITEERITUD:
kohas mis on apoliitiline.

oota, midasi see IE vs. FF vaidlus oli .. ah õige, religioon :D
Postitaja: kamm 2005-09-20 16:55:40
TSITEERITUD:

Valimised ONGI sinu võimalus olukorda muuta. Muid võimalusi eriti pole. Uuri demokraatia toimemehhanisme. Demokraatia põhipoint on see, et keegi ei keela sul enne valimisi igas maakonnas kokku ajamast piisavat hulka oma tuttavaid, kes on läbinisti ausad ja head inimesed ja kes võiksid seal pukis olles olukorda tunduvalt paremaks muuta. See on valmiste eesmärk. Kuna paljud ei viitsi valima minna või on seninähtu põhjal riigis või üldse valitsemises pettunud, siis saavadki ikka ja jälle pukki edgarid ja mardid ja siimud jne. Ehk siis rahvas väärib oma valitsejaid. Nad on meie seast pärit.

Ma tean, et mu jutt on idealistlik, seda pole vaja öelda. Aga ma lähtun sellest, et on olemas ideaalolukord ja vähemalt tuleks püüelda selle poole, kui üldse käega lüüa. Muidu võiks niisama nurgas seista ja ära kuivada lihtsalt.
peace, man ;) ma ei osanudki sulle praegu paremat soovitada ;)
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=16&i=110048&
Postitaja: oravake 2005-09-20 17:26:00
TSITEERITUD:
Kõigile kesikute valijatele peaks veel lihtsalt meelde tuletama sellise kurva ümberlükkamatu fakti, et Eesti kõige maha jäänumat linna Kohtla-Järvet on aegade algusest saati kesikud ainuvalitsenud. Järeldused võib igaüks ise teha, aga praktika näitab, et keskmine kesiku valija ei ole oma ajupotentsiaaliga võimeline enamike asjade vahel seoseid looma ja järeldusi tegema.
OK aitab teemast, aga .... aga mina pole veel midagi öelnud:D

Ma olen küll 100% keskerakonna vastane, kuid see võrdlus ei ole eriti aus. Ei usu, et sellisest kohast midagi head üldse saab ... ja kui aus olla, kas saab olla üldse nii, et Eestis poleks kõige mahajäänumat linna?:P keegi peab ikka viimane olema. keskerakond on küll sitt, aga õnneks pole nad minu kodulinnas tartus küll midagi halba korda saatnud. Asi on lihtsalt tavainimestes kinni, kui need on lollid, ega siis volikokku ka mingid tarkpead satu või ...?
Postitaja: CCCP 2005-09-20 19:21:56
TSITEERITUD:
Kui sa ei vali, siis PEAD järgmised 4 aastat täiesti vait olema igasugustel poliitilistel ja ka oma elu puudutavatel teemadel. Point on väga lihtne - kes ei julgenud otsust teha (valida), sellel pole ka põhjust pärast kobiseda.

aga mida ma nõuan? lubatakse tõsta makse ja ma kobisen hoopis, et ema palka juurde !! siis polegi ju midagi kobiseda või mis?

Vahel tuleb tõesti halbadest valikutest teha veidi parem valik, et lauslollus võimule ei pääseks.

Viimati muudetud: 20-09-2005 19:22:49
Muutja: CCCP
Põhjus: sõnad sassis

Postitaja: . 2005-09-20 19:49:23
Nt Narva on ilus ja puhas linn, kuid eesti keelega pole seal kahjuks küll mitte midagi peale hakata. Kas me siis sellist Eestit tahtsimegi? (Tegelikult täiesti arusaadav, et sealsetel eestivenelastel pole mingit motivatisiooni maakeel selgeks õppida, kuna seda neil praktiliselt vaja ei lähe).

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0990061759949