PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
RE: Keskerakond
Postitaja: fbrz 2005-09-20 19:51:01
TSITEERITUD:
keskerakond on küll sitt, aga õnneks pole nad minu kodulinnas tartus küll midagi halba korda saatnud.

on nad üldse siin midagi korda saatnud? kas nad üldse siin võimul on olnud? ehk siis neil pole selleks lihtsalt võimalust olnud :)
Postitaja: aksel 2005-09-20 22:16:50
TSITEERITUD:
peace, man ;) ma ei osanudki sulle praegu paremat soovitada ;)
http://woman.delfi.ee/foorum/read.php?f=16&i=110048&

Arusaamatuks jääb see, et miks seda keskerakonda minu jutuga seostatakse? Seos on ikka väga nõrk, isegi kui tikutulega otsida. Ma nagu üritasin vähe üldisemat teooriat ajada kui KE jne. KE fännide maailmavaade tundub üldse demokraatiast veidi eemal olevat.
Postitaja: endel 2005-09-21 02:41:12
Misasja? kõrvalteemas sa est_soft räägid, et ei salli tiblasid ja nüüd tahad järsku tiblade erakonda valida? kus on loogika?

See keskerakond tuleks üldse laiali saata ja Savisaar ja veel mõned sealt pundist vangi panna Eesti vabariigi julgeoleku lõhkumise eest. See ei ole ikka normaalne, et Eesti vabariigi erakond teeb koostööd endis KGB-ga.

Olen nõus, et respublika ei ole eriline ajutrust, aga selle partei ideeks oli välja süüa keskerakond. Kahjuks aga ei ole paljud eestlased veel endale selgeks saanud, et keskerakond on tiblade punt ja nii läheb kõik ikka vana rada, kuna koos vene pensionäridega, kes 90% keskerakonna valivad, on neil piisavalt palju hääli, et edasi tegutseda.
Postitaja: cdg 2005-09-21 09:06:08
RP ideeks oli tegelikult võimule saada. See KE väljasöömine oli hea valimisloosung (idioodid näe läksid ja valisidki, pärast tuli välja, et suht sarnane seltskond on, aga siis oli juba hilja)
Postitaja: Ajusaagim 2005-09-21 09:22:18
TSITEERITUD:
RP ideeks oli tegelikult võimule saada. See KE väljasöömine oli hea valimisloosung (idioodid näe läksid ja valisidki, pärast tuli välja, et suht sarnane seltskond on, aga siis oli juba hilja)

RPle sai pigem saatuslikuks valijate ebamäärane ning utoopiline lootus loosungite stiilis "vali kord" realiseerimise osas. Oodati sellest ei-tea-mida ning mõnd aega oldi ka rahul - seni kuni RP tegeles riigivalitsemise mängimisega (vahetas mersusi skodade vastu ja korjas printereid kokku).

Igapäevatöö oli paraku märksa igavam ning kroonika veergudele ei mahtunud. Ega keskmine eestlane viitsi ju süveneda õigusloomeprotsessi, märksa südamelähedasemad on teemad, mis reaalselt riigi käekäiku ehk vaid 0.0000000000001% ulatuses mõjutavad - st Gunnar Okki palk, majandusministri auto ning mingi ametniku lisatasud jne
Postitaja: rsgdsg 2005-09-30 19:54:52
Polegi nagu kedagi valida enam...kõik on omale vee peale tõmmanud juba.
Kui siis ehk sots.demokraate.
Postitaja: kamm 2005-10-01 10:53:29
mina valisin slackware, apache, php ja mysql. olen valikuga rahul ;)
Postitaja: zeratul 2005-10-01 11:17:41
TSITEERITUD:
Polegi nagu kedagi valida enam...kõik on omale vee peale tõmmanud juba.

Aga tee siis ise oma erakond :P
Postitaja: propaganda 2005-10-01 13:38:04
TSITEERITUD:
mina valisin slackware, apache, php ja mysql. olen valikuga rahul ;)
no riigikokku valisin ma slackware asemel win x64 (kräshime! kiiremini!), aga kohalikul valisin ka samad ;)
Postitaja: lk_ 2005-10-01 14:20:16

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0871620178223