PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Lan probleem-ei saa apache käima
Postitaja: Cybro 2005-09-28 12:39:06
Lugu järgmine. Mul üks arvuti, elioni adsl ühendus(kodu2 vist) ja ruuterit pole. Mul ei peaks mingit LAN võrku olema.
Kuid kui ma login oma windowsi kasutajaga sisse, siis ilmub alla nurka kella juurde kahtlane mräk. Samasugune kui internetimärk ainult kollane kolmnurk ja hüüumärk peal. Sinna juurde hüppab üles kiri
"Local area network. Limited or no connectivity". details alt leain kirja mis on umbes selline : "You might not be able to access internet or some network resources. This problem occured because the network did not assign network adress to computer. " vajutan repair "renewing IP adress" ja varsti teate et ei õnnestunud.
Ma saan minna netti ja teha kõike, peale selle et apachet ei saa käivitada localhostis(endajaoks, mitte avalikult) varem sain aga see probleem ilmus üle öö. Mul on seda probleemi ka varem olnud kuid siis on see mingi aja järel ise ära läinud ja ma pole sellest väljagi teinud, kuid nüüd tahan ma phpga tegeleda.
Kui vaja võin varsti täpsustada.
RE: Lan probleem-ei saa apache käima
Postitaja: axelpaan_ 2005-09-28 12:42:51
mitu võrgukaarti on?
juhtmed terved?
Postitaja: aju 2005-09-28 12:49:20
Selleks et asju localhost'is jooksutada ei ole vaja interneti ühendust, mul näiteks jookseb asi väga eduaklt ka kohalikus võrgus ning see kollane märk tekib sinna alla peale seda kui SP2 installitud.

Viimati muudetud: 28-09-2005 12:53:17
Muutja: aju
Põhjus:

Postitaja: aksel 2005-09-28 14:26:59
TSITEERITUD:

Ma saan minna netti ja teha kõike, peale selle et apachet ei saa käivitada localhostis(endajaoks, mitte avalikult) varem sain aga see probleem ilmus üle öö. Mul on seda probleemi ka varem olnud kuid siis on see mingi aja järel ise ära läinud ja ma pole sellest väljagi teinud, kuid nüüd tahan ma phpga tegeleda.
Kui vaja võin varsti täpsustada.

Sul on XP? Äkki selle tulemüür paneb näkku. Mis IP aadressi ja pordi peale sul Apache on binditud? Kohalikus masinas Apache jooksutamiseks ei pea võrku olema. Ja võid teha hosts faili suvalisi hoste, suunad kõik 127.0.0.1-le ja teed virtual hoste ka Apachega nii palju kui tahad.
Postitaja: aju 2005-09-28 14:46:20
IE-ga ei soovita aadressi 127.0.0.1 pärida kui netiühendus järel.

Viimati muudetud: 28-09-2005 14:47:05
Muutja: aju
Põhjus:

Postitaja: finsoft 2005-09-28 18:07:59
TSITEERITUD:

mis teooria see on? :P kuigi ega ise ma pärin ka siiski kas localhosti või lokaalselt määratud masinanime järgi
Postitaja: aju 2005-09-28 18:15:39
TSITEERITUD:

mis teooria see on? :P kuigi ega ise ma pärin ka siiski kas localhosti või lokaalselt määratud masinanime järgi

Asi selles, et kui netiühendus järel, siis IE hakkab seda lehte vist otsima netiavarustest mille peale tuleb 404... aga võib-olla see ka confi küsimus, pole viitsinud uurida, sest localhost pelab ka.
Postitaja: finsoft 2005-09-28 18:20:51
ai, tuleb meelde jah , et ühel juhul kukkus mingi configa masin 127.0.0.1-te otsima aga see oli suht peppus configa asi ;)
Postitaja: aksel 2005-09-28 19:24:57
TSITEERITUD:

Möh???
Postitaja: aksel 2005-09-28 19:25:55
TSITEERITUD:

Asi selles, et kui netiühendus järel, siis IE hakkab seda lehte vist otsima netiavarustest mille peale tuleb 404... aga võib-olla see ka confi küsimus, pole viitsinud uurida, sest localhost pelab ka.

Ikka ei saa aru. 127.0.0.1 === localhost
Postitaja: aksel 2005-09-28 19:26:56
TSITEERITUD:
ai, tuleb meelde jah , et ühel juhul kukkus mingi configa masin 127.0.0.1-te otsima aga see oli suht peppus configa asi ;)

See konf võib pepus olla siis, kui hosts fail on ära peedistatud. 127.0.0.1 localhost rida võiks seal igal juhul kirjas olla:)
Postitaja: Cybro 2005-09-29 20:36:10
ma vaatasin mis teateid apache annab.
kasutan apachefriendsi (XAMPP)
nupu start või restart peale ilub kiri
MySQL stop...
Apache killed...
pv:no matching proccesses found
Attention:cannot delete the http.pid
Apache pid delete SHUTDOWN COMPLETE
Please wait only one usage of each socket adress <protocol/network adress/port is normally permitted : make_sock : could not bind to
0.0.0.0:443 no listening sockets available. shuting down
uable to open logs

aga XAMPP controllis nätab et apache running, mysql running.
proovin igast asju, siis vahepeal annab teate et
Apache and MYSQL starting now
[do not close this wondow while XAMPP is running]
ja siis viskab sekundi pärast akna kinni.

Jällegi näitab et apache töötab aga tegelt ei tööta

korra töötas jällegi. väga imelik värk kuid kahjuks ma ei taipa sellest palju
Postitaja: axelpaan_ 2005-09-29 22:00:11
kas sul skype on?

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0924279689789