PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
kava.ee - geniaalne idee, veel parem lahendus.
Postitaja: kassu 2005-12-05 18:24:34
Niisiis loodi sait kava.ee. Mingi aeg tagasi kutsus üks sõber kasutama - mingi loosimisvärk. Liitusin, sain kuidagi miskit koostatud (aga siiski, kasutajaliides ei ole eriti mugav). Vaatasin siis tänaseid kavu ja mida ma näen, monk. Lahe seriaal, mulle meeldib. Loomulikult kappasin kohe vaatama ja näe imet - ei olnudki. Pidin pettuma kava.ee's. Mõnda aega ei kippund sinna saidile. Kuni tänaseni. Tahtsin uurida asja. Lihtsa katsetuse peale sain tulemuse - http://www.kava.ee/index_tv.php?view=kavad_eesti&type=%3

Kas selline ongi siis sait, mis loosib välja 5k kasutajale, olles ise väga vigane vms. Ma ei saa aru, miks ei panda raha arenduse alla, kutsugu mingi suvakas php oskaja, maksku see 5k talle, parandab vead ära.

oeh, masendav. Kusjuures kontakti alt ei leidnudki kohta, kellega ma suhtlen või kuhu mail saata. Ainult sai teadet jätta, ei mingit infot tegijate kohta pole. Aga noh, ega ma ei jätaks ka sellise saidile oma kontakt-andmeid.

Ärge nüüd hukka mõistke, aga lihtsalt oli vaja oma arvamus ära rääkida.
RE: kava.ee - geniaalne idee, veel parem lahendus.
Postitaja: vaalaskala 2005-12-05 21:54:14
kava.ee - Kippel KV OÜ
Asutuse aadress: Vilde 138-49, 12614 Tallinn
Asutuse telefon: +372 5017512
administratiivne kontaktisik: Margus Aume margus.aume@plus.ee
tehniline kontaktisik: Martti Varik hostmaster@ns.zone.ee
Postitaja: GroundZero 2005-12-06 05:43:53
kujundus on ka suht nõrk. ma ei tea kuidas teised arvavad kuid minu arust on menyydes kasutatav font täiesti sobimatu. ei klapi lihtsalt ...

erilist tähelepanu kõitis üleval nurgas punane link sinisel taustal(registreeru kasutajaks)-- lihtsalt fuhh kui rõve ja silmale ei meeldi see üldse. üldse JUST see sinine minuarust ei kõlba kuhugi. muutku kasvõi mingite toonide võrra.

allpool oleva menüü oranzikaspunane tagataust on juba natuke etem.

ja milleks niipalju ENTER-eid mulle saadetakse(source)
Postitaja: axelpaan_ 2005-12-06 11:59:16
olgem ausad, kas on eestis mõnda teist normaalset kavade lehte? Aegajalt on jah mõned saated puudu või valed, aga jippii näiteks peksab palju rohkem segast.

Kujundus nüüd nii väga ei karju ka, lihtne.

- Oma konto haldamine puudub täielikult.

Arenguruumi muidugi on metsikult.
Postitaja: uhuu 2005-12-06 15:59:32
ma ei näe viga! milles on viga?
kava on vale?
lihtsalt uurin endal nagu "levi puudub" vastavate kanalitega nagunii!
Postitaja: Keegi_Teine 2005-12-07 12:24:10
kuigu võibolla lehe mootor on veidi mitte kõige parem ja kujundus on ka ehk tsipa mööda, siis iseenesest on leht väga hea
kõik INFO (kas mitte info ei ole kõige tähtsam?) on hoobilt haaratav
ei ole vaja läbu ussi emmi kuhugi sada linki läbi käia, et lihtsalt näha, mis hetkel kanal 2'e pealt tuleb

kasutajaks ei registreerinud, seda poolt ei tea
Postitaja: kassu 2005-12-09 00:33:58
Keegi_Teine. Vaat, see mind tegelikult närvi ajaski, et ta ei kuvanud õieti minul seda kõike!

Vaatasin, et ohoo, sari monk, lähen vaatama, aga jah, nägin ma jah seda.
Liiga haavatav, süsteemides on vead sees ning nii ta kuvabki valesti. Nõme, nõme.
Postitaja: Keegi_Teine 2005-12-09 14:41:30
open beta ? :)

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0819039344788