PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
Fulscreen ja tume ekraan
Postitaja: mmm 2006-05-24 21:34:32
Fullscreen'is muutub pilt tunduvalt tumedamaks, mis selle vastu aitaks.
Videokaardiks ATI Radeon 9800 SE (R350).
RE: Fulscreen ja tume ekraan
Postitaja: rtfm 2006-05-24 21:46:14
TSITEERITUD:
Fullscreen'is muutub pilt tunduvalt tumedamaks, mis selle vastu aitaks.
Videokaardiks ATI Radeon 9800 SE (R350).

tee videokaardile phpinfo(); või installi apache uuesti
Postitaja: globaal 2006-05-24 22:31:17
ma kardan et php.ini-is on globals peal :D
Postitaja: aga 2006-05-24 23:01:06
Mis kuradi lolli juttu te ajate?
Siililegi selge ju, et läbi mp3'e saab videokaarti sisse logida ja seal rezot, kontrasti jms vahetada.
Postitaja: daa 2006-05-25 08:33:59
Minul aitas ka phpinfo()!
Postitaja: daa 2006-05-25 08:36:33
Ainult et phpinfo() sisestamiseks tuli klaviatuuri kaan lahti keerata ja sisestada kood seal all oleva "service" klaviatuuri kaudu!
Postitaja: ninnunännu 2006-05-25 09:23:17
Mul aitas Apache vahetamine IIS-i vasta
Postitaja: linuximeez 2006-05-25 13:06:42
Viga on selles, et arvutis on Windows. Probleemi lahendab Windowsi kustutamine ning linuxi installeerimine enda arvutile.
Postitaja: korel on parem kui linux 2006-05-25 13:29:14
TSITEERITUD:
Viga on selles, et arvutis on Windows. Probleemi lahendab Windowsi kustutamine ning linuxi installeerimine enda arvutile.

Mul ei aidand ka see. Aga siis võtsin Linuxi maha ja panin hoopis Coreli. JA kõik funkab!
Postitaja: mknjaa 2006-05-25 13:34:40
kuigi härral on häda ja küsis seda väga valest kohast. see ei ole mitte ait support.
Paki arvuti kokku, vii poodi ja ütle et oled liiga loll seda kasutama.

Teine võimalus, helista poodi kust riista ostsid ja küsi ikka sealt abi.

aa.. kolmas võimalus:
kruvi arvuti lahti, keera lahti videokaarti kinni hoidev kruvi.
Nüüd loksuta videokaarti, proovi seda vahepeal ka välja tõmmata ja tagasi panna ise monitorist jälgi, kas pilt läheb paremaks.
Kui ei lähe siis loe seda postitust otsast peale ja tee uus valik.
Postitaja: geo_ 2006-05-25 15:16:15
TSITEERITUD:

Nüüd loksuta videokaarti, proovi seda vahepeal ka välja tõmmata ja tagasi panna ise monitorist jälgi,....

Jah homsetest uudistest loeme: "Nooruk toppis näpud voolu all olevasse arvutisse..."

ristvarateemalisi soovitusi leiad näit. siit: http://foorum.hinnavaatlus.ee/
Postitaja: mina tean kuidas asjad käivad 2006-05-25 15:31:30
Järgi proovitud variant ja alati töötab, kruvi arvutil kest maha, võta graafikakaart välja, kõige suurem kondekas (see selline püstine pulk, tavaliselt musta värvi, ühendatud kahe traadiga)lõika küljest ära ja ühenda otse traadid oma vahel kokku. Saad kuni 20 mega juurde ja pildi kvaliteet paraneb ka oluliselt.

Analooge võiks tõmmata autode maailmast, kus katalüsaatori eemaldamisel saab autole võimsust (kilowatte) juurde.
Postitaja: mknjaa 2006-05-26 09:32:30
TSITEERITUD:
Järgi proovitud variant ja alati töötab, kruvi arvutil kest maha, võta graafikakaart välja, kõige suurem kondekas (see selline püstine pulk, tavaliselt musta värvi

Ma arvan, et see must värv ongi süüdlane! Selle postituse kirjutaja tunneb asja.

Aga autode teemal tuli meelde üks lahe kuju, kes enese autole pani kah sisse võimsa võimenduse. Minu jutu peale, et see akut ruunab ütles, et pole hullu, tal on kondekas vahel.
Kui ma küsisin, mis kondekas, siis tegi ta suured silmad, pööritas neid ja ütles kondekas.
Kui küsisin mida see kondekas teeb, siis ta kahtles mu mõistuses.
Ühesõnaga- muud pole vaja kui kondekaid et voolu kokku hoida.
Kirevase päralt, ma ei saa aru, miks ma eesti energiale sellist pappi maksan?
Postitaja: .Ico. 2006-05-26 09:55:36
Viga on selles et sellesse videokaarti on natuke liiga palju musta värvi pandud, võta kaart näpuotsa ja mine poodi ning ütle et nat võtaksid musta värvi vähemaks.

Mul oli kunagi sama viga ühe NVidia kaardiga. Sellel oli liiga palju punast värvi. Raha läks see maksma 150 EEK-u
Postitaja: Keegi_Teine 2006-05-26 10:37:10
Mina olen musta värvi teistmoodi vähendanud (õnneks on siiamaani musta värviga ainult probleeme)
Et siis kuna on teada, et must värv "imeb" soojust kõige paremini, siis ma olen oma kaardi tavaliselt päikese kätte toimetanud.

Seal on must värv kiiresti vähemaks aurustunud ning kõik on hästi. Jama on aga see, et teiseed värvid aurustuvad ka samal ajal, nii et on vaja mõningast timmimist.

Loodan et see aitab!
Postitaja: mmm 2006-06-01 10:19:06
Tore, et saite nalja, kuid teema on ju täiesti õigesse kohta pandud - offtopic - ning puudutab suhteliselt otseselt programmeerimist.

Kas keegi aimab, milles võib probleem olla?
Postitaja: Ajulääbar 2006-06-01 10:32:17
TSITEERITUD:
Tore, et saite nalja, kuid teema on ju täiesti õigesse kohta pandud - offtopic - ning puudutab suhteliselt otseselt programmeerimist.

kindlasti php programmeerija jagab midagi videokaartidest. Kui ta just lapsepoolsem pole ja põhitegevuseks dodi toksimine pole. Kuid siis kah teab seda, et nvidia on kõvem kui ati või vastupidi:D

Ehk siis, endiselt- võta kontakti kaardi tegija või edasimüüaga. Sellised probleemid kui esinevad, siis on väga tõenäoline, et sa pole selle probleemiga üksi.
Postitaja: uuu 2006-06-01 15:16:58
Ehk seletad enne, mismoodi see probleem siis progemisega seotud on?
Postitaja: mmm 2006-06-01 15:40:29
TSITEERITUD:
Ehk seletad enne, mismoodi see probleem siis progemisega seotud on?
Üldiselt, kui programmeerija koodi kirjutab, heidab ta aeg-ajalt pilgu ekraanile. Võib öelda, et hea kuvar on väga tähtis töövahend programmeerijale
Postitaja: ööloom 2006-06-01 16:41:19
TSITEERITUD:
Üldiselt, kui programmeerija koodi kirjutab, heidab ta aeg-ajalt pilgu ekraanile. Võib öelda, et hea kuvar on väga tähtis töövahend programmeerijale

Programmeerija asi on ikka tarkvara, seetähendab programmeerija teab et kõvakettale saab salvestada, kuid teda ei huvita, mis pöördmomendiga ketas pöörleb ja kuidas selle temparatuur tõuseb.

Antud probleem on riistvaraline. Nii et ikkagi vale foorum.
Postitaja: mmm 2006-06-01 16:45:54
TSITEERITUD:

Programmeerija asi on ikka tarkvara, seetähendab programmeerija teab et kõvakettale saab salvestada, kuid teda ei huvita, mis pöördmomendiga ketas pöörleb ja kuidas selle temparatuur tõuseb.

Antud probleem on riistvaraline. Nii et ikkagi vale foorum.
Nii et draiverite viga ei ole?

Postitaja: ohvtopik 2006-06-01 17:40:21
TSITEERITUD:
Nii et draiverite viga ei ole?

ei tea midagi, mul oli selline jama, et sinisel ekraanil oli valge kiri (mingi hoiatus vist). Sain korda, kui käisin ülelahe Soome Targa juures.
Ehk siis koju naastes oli valgel taustal sinine tekst. Soovitan sullegi mu noor sõber
Postitaja: minavana 2006-06-03 12:37:16
Nii ilma naljata oletades on kodanikul vanem kineskoopmolu mille katoodi emissioonivõime on vähenenud. Samasugune pildi heleduse muutus esineb ka vanematel telekatel.
Postitaja: aga 2006-06-03 12:55:05
Osta uus kaart, monitor ja emaplaat kah igaksjuhuks - siis peaks korras olema.
Postitaja: oinas (true) 2006-06-03 16:18:59
TSITEERITUD:
Osta uus kaart, ...
kuukaart 90 päevane

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0937461853027