PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
YX itlahendused - WTF?
Postitaja: üksteist. 2006-12-16 21:46:04
http://www.yx.ee/uus/?id=11&keel=ee

kuna eelkõige on tegemist turvalisusele suunatud serveriga siis iga FTP klient programm WEBi failide ülesse laadimiseks ei sobi kaasaarvatud IE FTP moodul. sellepärast soovitame näiteks FTP kleinti Smart FTP mille saad ka alla laadida SIIT!!

See jutt on copytud nende lehelt, mille nimi on "1.yx.ee domeeni WEBi laadimine". Seal lehel nad üritavad selgitada, kuidas nende "kliendid" saavad laadida enda faile serverisse. Jagavad nad edasi seda netpoindi 35 kroonist paketti - pole paha, mis :)

Kuidas saab üldse midagi nii lammast kirjutada? Selleks, et nii lolli juttu ajada, peab ikka tõeline arvutivõhik olema.

Vabandust, aga ei suutnud lihtsalt ennast tagasi hoida, kuna ühes teises foorumis hakkasid mehed ennast veidi reklaamima - IT lahendused aaaarrrr..
RE: YX itlahendused - WTF?
Postitaja: üksteist 2006-12-16 22:03:32
Irooniline on veel see, et neil on ka IT naljade rubriik - huvitav, kas nad ise mõnele naljale sealt pihta ka saavad?
Postitaja: Karl_Punk 2006-12-16 22:31:29
Mõttetu leht täiesti ju
ja mõttetu teema :)
Postitaja: qwerty_ 2006-12-17 01:02:48
TSITEERITUD:
http://www.yx.ee/uus/?id=11&keel=ee

kuna eelkõige on tegemist turvalisusele suunatud serveriga siis iga FTP klient programm WEBi failide ülesse laadimiseks ei sobi kaasaarvatud IE FTP moodul. sellepärast soovitame näiteks FTP kleinti Smart FTP mille saad ka alla laadida SIIT!!

Kui sa vähegi kursis oleksid sellega, et IE FTP moodul (ning ka mõni muu FTP programm) TÕESTI iga FTP serveriga ei tööta, siis sa ilmselt ei tsiteeriks nimelt seda kohta.

Ja tegu pole lihtsalt passive mode kammiga vaid FTP kasutajale määratud privileegidega, mida IE rohkem "vajab" kui teised FTP programmid.
Postitaja: rtfm 2006-12-17 01:54:42
TSITEERITUD:

Kui sa vähegi kursis oleksid sellega, et IE FTP moodul (ning ka mõni muu FTP programm) TÕESTI iga FTP serveriga ei tööta, siis sa ilmselt ei tsiteeriks nimelt seda kohta.

Ja tegu pole lihtsalt passive mode kammiga vaid FTP kasutajale määratud privileegidega, mida IE rohkem "vajab" kui teised FTP programmid.

nagu näiteks :) ma arvan , et bullshit :) ei vaja ta sittagi rohkem ega vähem
Postitaja: qwerty_ 2006-12-17 02:45:09
TSITEERITUD:
nagu näiteks :) ma arvan , et bullshit :) ei vaja ta sittagi rohkem ega vähem

Jajah, järjekordne lahmija, kes asjast midagi ei tea :) Keera mõnel FTP kasutajal näiteks CHDIR õigus maha ning proovi siis FF-i või IEga ftpsse ronida.

Seda, kas just see www.yx.ee puhul probleemiks on, ma ei tea ja yx.ee-ga ka seotud pole. Olgu nad lambad või mitte, teemaalgataja oma postituse järgi nendest eriti ei erine.

Eriti veel, kui neid maha teha üritades neile hoopis tasuta reklaami teeb :)
Postitaja: rtfm 2006-12-17 03:08:45
TSITEERITUD:

Jajah, järjekordne lahmija, kes asjast midagi ei tea :) Keera mõnel FTP kasutajal näiteks CHDIR õigus maha ning proovi siis FF-i või IEga ftpsse ronida.

Seda, kas just see www.yx.ee puhul probleemiks on, ma ei tea ja yx.ee-ga ka seotud pole. Olgu nad lambad või mitte, teemaalgataja oma postituse järgi nendest eriti ei erine.

Eriti veel, kui neid maha teha üritades neile hoopis tasuta reklaami teeb :)

milles probleem, kui klient käitub ootuspäraselt? Ma saaks aru, et probleem on, siis , kui midagi annab perse keerata
Postitaja: üksteist 2006-12-17 14:37:01
TSITEERITUD:

Järsku nimetad siis mõne hostingu pakkuja, kuha saab ie-ga näiteks faile üles laadida?
Postitaja: qwerty_ 2006-12-17 19:40:46
TSITEERITUD:

Järsku nimetad siis mõne hostingu pakkuja, kuha saab ie-ga näiteks faile üles laadida?

Kas ma ei saa su küsimusest hästi aru või sa ei tea, et IE oskab FTP protokolli ka :)?
Postitaja: monte_ 2006-12-17 22:24:31
TSITEERITUD:

niipalju kui mul on häda sunnil vajadust olnud pole ükski veel keeldunud. Kuigi ise eelistan ftp kliendi puudumisel pigem CMD klienti, on ka IE omaga vajadusel hakkama saanud.

Ma ei tunne FTP protokolli nii hästi ja ei tea mida see IE oma kliendiinfona kaasa annab ja kas FTP-d üldse huvitav kes on klient. Teoreetiliselt peaks andma kliendi järgi piirata, et ühte või teist ei tunnista.

Samas on FTP enivei plaintext protokoll, mis oleks point? Peale selle et saaks jahuda et IE on suur turvaauk ja paha-paha. Mingit sisulist argumenti mina küll ei näe miks peaks piirama IE sisseehitatud FTP klienti - FTP protokollina on nõrk, tehtud ajal mil mehed olid mehed, naised olid naised ja väikesed kollased karvapallid alfa-centaurilt olid väikesed kollased karvapallid alfa centaurilt.

Parandage mind kui kellegil on muud informatsiooni. Tahaks tead milles se IE FTP ebaturvalisus siis peitub. Mis turvalisusest me räägime kui paroole edastatakse niikuinii plaintextina.
Postitaja: Hubert 2006-12-18 00:09:43
TSITEERITUD:

zone.ee näiteks ja arvan, et ka suurem osa teisi pakkujaid. Ideeliselt ei tohiks vahet olla, kas miski ftp klient v. IE - ikka sama "turvaline".

Vahe tuleb sisse minu teada connection tüübi kohal (PORT ws PASV).
Postitaja: jorsss 2006-12-18 08:36:55
TSITEERITUD:

Vabandust, aga ei suutnud lihtsalt ennast tagasi hoida, kuna ühes teises foorumis hakkasid mehed ennast veidi reklaamima - IT lahendused aaaarrrr..

pohhui pole ve? keda kotib? get a life....
Postitaja: aaaaduuuu 2006-12-18 17:23:07
KEENIUSED!!!
Postitaja: x 2006-12-19 14:00:02
Tõsi ta on, et IE mingi hetk PASV ühendust ei toedanud, pole küll ise enam proovinud aga arvan, et tänaseks seda probleemi ei ole.

Mõned ftp-servud on pandud aktsepteerima ainult PASV ühendust.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0931918621063