PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Ühelt lehele teiselt lehelt linkide kuvamine.
Postitaja: repentinus 2007-01-13 15:33:48
Tahaks teha nagu ühe mängu jaoks serveri vahetajat, aga nuh ei viitsi sinna uusi servereid lisada käsitsi ega aadressi muutuse korral muuta. Teine asi, isegi kui ma esimesega hakkama saaks on see, et kui serveris on üle 2000 inimese, ei saa linki avada.(Server pole enma lingina). Kui keegi oskaks õpetada, kuidas saaks iga kell seda linki avama panna oleksin tänulik.

Ma suht võhik php alal.

Ette tänades
RE: Ühelt lehele teiselt lehelt linkide kuvamine.
Postitaja: a. 2007-01-13 15:50:30
Seleta enda probleem detailselt lahti, mis serverit, mis mängu, kuidas mis peaks toimima jne.. praeguse kirjelduse järgi küll sind keegi aitada vaevalt oskab..
Postitaja: Repentinus 2007-01-13 16:10:03
TSITEERITUD:
Seleta enda probleem detailselt lahti, mis serverit, mis mängu, kuidas mis peaks toimima jne.. praeguse kirjelduse järgi küll sind keegi aitada vaevalt oskab..

RuneScape, annan lingi siis saate vist aru, mida ma mõtlen

www.runescape.com

Edasi, et servereid näha:

->Play RuneScape
->Low Detail/High Detail (Vahet pole)
->Ongi server page
Postitaja: jurkas 2007-01-13 18:46:28
põhimõteliselt saab nii teha et igalt servult aadress ja siis pead selle lehe kus näitab serveri inimeste arvu, sealt pead hakkima htmli koodi mille vahelt saad numbri ja siis ifiga kontrolid kas on full v6i mitte.
Postitaja: ninnunännu 2007-01-13 22:43:55
TSITEERITUD:
põhimõteliselt saab nii teha et igalt servult aadress ja siis pead selle lehe kus näitab serveri inimeste arvu, sealt pead hakkima htmli koodi mille vahelt saad numbri ja siis ifiga kontrolid kas on full v6i mitte.
Põhimõtteliselt on peale reidi ja ranesgeibi ka teisi lehti olemas... Aga noh, need kaks peaks eesti keskmise teismelise iq-ga sobilikud olema.
Postitaja: keelespets 2007-01-14 00:13:06
TSITEERITUD:
Põhimõtteliselt on peale reidi ja ranesgeibi ka teisi lehti olemas... Aga noh, need kaks peaks eesti keskmise teismelise iq-ga sobilikud olema.

ruunsgeip mitte ranesgeip...
Postitaja: repentinus 2007-01-14 01:13:07
TSITEERITUD:

Tänud soovituse eest, aga see pole päris see mida ma tahan...
Proovin seletada uuesti.

Tahan:
RuneScape mängimiseks veebilehte, mis laseks just kogu aeg igasse serverisse sisse javõtaks need serverite aadressid RuneScape.com-ist, et kui servereid uuendataks ei tuleks clienti muuta käsitsi.

TSITEERITUD:

Ma tean google.com-i ka ;)

Ja näed leidsin selle lehe ka üles.

Viimati muudetud: 14-01-2007 01:13:19
Muutja: repentinus
Põhjus:

Postitaja: ninnunännu 2007-01-14 11:41:34
TSITEERITUD:
Ja näed leidsin selle lehe ka üles.
Kahjuks jah
Postitaja: Repentinus 2007-01-23 18:12:55
Ma olen sarkasmiga harjunud, aga kui kellelgi oleks aega aidata võtku palun ühendust:

s.repentinus@gmail.com
Postitaja: kobadik 2007-01-30 18:52:24
Muide ... see pole täitsa legaalne...

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0858991146088