PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Mõned küsimused
Postitaja: kobadik 2007-01-30 18:46:31
:D ma olen täielik algaja php peal... ja sooviksin seda parandada... alustan kõige lihtsamast asjast...
1)Kuidas see programm tööle läheb :D?php.exe?
2)mul ei ole enda serverit kuidas ma zones php lehte teen
Saaks ma need vastused teada siis kasutaksin edasi abilehti.Palun seletage üksikasjaligult.
ette Tänades
RE: Mõned küsimused
Postitaja: taku 2007-01-30 18:50:03
TSITEERITUD:
:D ma olen täielik algaja php peal... ja sooviksin seda parandada... alustan kõige lihtsamast asjast...
Saaks ma need vastused teada siis kasutaksin edasi abilehti.Palun seletage üksikasjaligult.
ette Tänades

php.exe täheb tööle nii et klikid hiirega 2 korda tema peal siis läheb tööle... aga proovi mõnd teist programmi... www.evrsoft.com 1stPage2000 sellega peaks alustama...

aga tee kõigepealt html leht ja siis nimeta ta ümber php-ks st index.html->index.php ja töötab
Postitaja: Hubert 2007-01-30 19:13:06
TSITEERITUD:
ette Tänades

Katsetamiseks võid enda arvutile apache'i, php, mysql peale panna. Installimiseks kasuta näiteks XAMPPi (kogu õpetus failid asuvad siin: http://www.apachefriends.org/en/xampp-windows.html)

edasi...tee endale üks php fail - nt hello.php ning kopeeri see root kataloogi alla mille XAMPP määratleda laseb (vähemalt peaks).
Faili sisse kirjuta

<?php

echo('Hello World!');

?>

...edasi avad browseri ja kirjutad aadressi reale http://localhost/hello.php

browser peaks sulle näitama: Hello World!

..edasi...seesama php.ee leht ja google otsing PHP+MYSQL for beginners
Postitaja: kobadik 2007-01-31 15:06:33
Ma ei saa localhosti kaudu näha mida teinud olen... selleks pean ma zonesse ülesse panema ja siis vaatama...
kas php lehti tehakse nii et notepadiga pandakse asi sisse ja tehakse see php leheks. igatahes kui ma teen ei saa ma seda avada. korra vajutan ja läheb kinni.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0792191028595