PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Kuhu kadus Villu Parveti teema?
Postitaja: CodeMonkey 2007-02-27 22:25:06
n/t
RE: Kuhu kadus Villu Parveti teema?
Postitaja: _> 2007-02-27 22:51:36
Villu sõber kustutas ära.
Postitaja: k. 2007-02-28 03:23:45
onupojapoliitika on lahe asi :)
Postitaja: Ajusaagim 2007-02-28 08:47:43
Kui ebameeldivad sellised rullikad ka poleks, see pole tõesti õige koht, kus seda teemat lahata. Kirjutaga EPL'i ajuinva-autorubriiki
Postitaja: no jah 2007-02-28 13:09:48
Eks Martinil ole oma suhted selle Villuga. Ta on ka varem sõbrakest aidanud. Lisaks meenub et kusagil siin lehe sügavustes kiidab ta elkdatat, mis on aga eesti üks hullemaid teenusepakkujaid eriti just majandusarvestuse alal.
Postitaja: Keegi_Teine 2007-02-28 13:14:06
Mina isiklikult oleks selle teema juba palju varem maha võtnud.

See siin ei ole tõesti õige koht. Kui on siiski vaja seda arutada, siis näiteks delfis on demokratlik hundi kord, võite sinna tagasi minna ja seal seda teemat lahata ...
Postitaja: boss 1924 2007-02-28 13:32:15
No OKEI, siis lahkame Mikk Orglaane BEMARIT!
Postitaja: jorsss 2007-02-28 14:05:50
TSITEERITUD:
No OKEI, siis lahkame Mikk Orglaane BEMARIT!

Kas tõesti vaba ajaga muud teha pole kui mingeid Mikk Orglaanesid ja Villu Parveteid ja ei tea keda veel taga käägutada??? Tõesti on aju ideedest niivõrd tühi, et kirjutamise vajaduse peab realiseerima seda bläma siin ajades???
Postitaja: urgloom 2007-02-28 14:41:03
orglaanel on oopis vana lexus pann
Postitaja: CodeMonkey 2007-02-28 15:01:06
Arusaavad, et oli offtopic, aga siis pandagu teema lihtsalt lukku vastava märkusega.

Postitaja: mareks 2007-02-28 15:05:39
minu arvamus.

Kui kodanik Villu ässab (teeb jõmmi) liikluses, siis... järelikult soovib ta silma paista.

Kuna Villu on vist itimees-weebitegija või midagi sinnapoole, siis... ei näe mina põhjust, miks ei peaks või ei võiks Villu tegemisi ka foorumis kajastada. Olgu need siis eeskujulikud, head, rahuldavad, ebarahuldavad või vabse allapoole arvestust tegemised.

Ma ei tea praegu, mida Villu müüb aga kui mul oleks valida kahe vahel, siis võtaksin valikut tehes arvese ka müüja (Villu) esinemised liikluses. Puht inimlikust seisukohast.

PS & OT.
Need 4 slaavi kes Männiku/Valdeku kandis kasti sõitsid... nendest pole mul grammigi kahju! Suur õnn, et kellaaeg veel hommikutunde näitas ja süütud inimesed juppidega pihta ei saanud.

--
mareks

Viimati muudetud: 28-02-2007 15:09:29
Muutja: mareks
Põhjus:

Postitaja: Keegi_Teine 2007-02-28 15:18:18
TSITEERITUD:
Arusaavad, et oli offtopic, aga siis pandagu teema lihtsalt lukku vastava märkusega.

Aga pandigi ju teema lukku. Lihtsalt siinsed lukud on tsipa teistsugused.
Postitaja: martin 2007-02-28 19:44:04
TSITEERITUD:
Eks Martinil ole oma suhted selle Villuga. Ta on ka varem sõbrakest aidanud. Lisaks meenub et kusagil siin lehe sügavustes kiidab ta elkdatat, mis on aga eesti üks hullemaid teenusepakkujaid eriti just majandusarvestuse alal.

Siin teemas läheb tõesti asi käpuli. Villu bemmid pole PHP.ee foorumi peateema ja siin on kasutajaid, kes neist karvavõrdki ei hooli ja keda need segavad. Seega pole vaja lasta neid teemasid lokkama iga kahe nädala tagant mu arvates.

Villuga ei ole mul mingisuguseid suhteid ja Elkdata on Eesti üks vanim ja stabiilsem hostingupakkuja, mis minu arvamusse puutub ja ka Elkdatas ei ole mul mingisuguseid ärilisi huvisid mängus. Kindlasti on häid pakkujaid veel ja igaüks võib endale meelepärase valida.

Täiesti põnev, kuidas igasugused imelikud teooriad sünnivad. Aga tegelikult eks ole progejatel ju ka vaja kuskil suhelda ka muudel teemadel kui programmi pangestumine lõpmatu rekursiooni tõttu vmt :)

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0823419094086