PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Hostingu pakkuja
Postitaja: Umbaa 2007-03-01 09:10:08
Tere

Kas keegi oskab siin loetleda mulle abiks mõned hostingupakkujad, miskipärast ma zone, virutaali ja elkdatat ei taha. Elioni ammugi mitte.

Kas miskit normaalset veel turul on?
RE: Hostingu pakkuja
Postitaja: hmzz 2007-03-01 09:32:03
TSITEERITUD:

..
miskipärast ma zone, virutaali ja elkdatat ei taha
..

Aga sa ütle kõigepealt, miks sa neid ei taha.
Postitaja: miskipärast 2007-03-01 10:10:12
TSITEERITUD:
Aga sa ütle kõigepealt, miks sa neid ei taha.
ütles ju konkreetse põhjuse: "miskipärast" :D
Postitaja: Geo__ 2007-03-01 12:35:00
TSITEERITUD:
Tere

Kas keegi oskab siin loetleda mulle abiks mõned hostingupakkujad, miskipärast ma zone, virutaali ja elkdatat ei taha. Elioni ammugi mitte.

Kas miskit normaalset veel turul on?

Võiksid mainida mis teeb zonest või elkdatast ebanormaalse, ja mis on sinujaoks normaalne?

Postitaja: isiklikult 2007-03-01 13:11:35
Elkdata ei oska hästi arveid saata. Kord ei saatnud mulle üldse arvet pool aastat ja kui juba aasta tema klient polnud siis saatis ka mulle arve. Kui kaootiline ja suvaline arveldamine ei häiri siis võib kasutada.
Stabiilsuse üle väga viriseda ei saanud oli stabiilne aga muidugi zone tasemele ei küündinud. Kasutajaliides oli ka algeline.
Zone on muidu ok ehk ainult võimalusi võiks olla rohkem ja hind on kah ehk nii vähese eest liig kõrge.
Virtuaali pole kasutanud!
Postitaja: isiklikult veel 2007-03-01 13:13:13
Ma ei ole teema algataja. Vabandan ebatäpse väljenduse pärast.
Postitaja: uffermuffer 2007-03-01 19:01:56
proovi ja uuri www.virtuaal.com
ise olen klient, tuttavaid ka ja senimaani väga rahul!
madal hind ja head võimalused, arved saadetakse õigel ajal ja üks lahe asi ka neil, märksõnaks "partnerprogramm" mis mulle päris meeldib :)
Postitaja: ali baba 2007-03-01 19:46:18
ma ka virtuaali klient, ainult positiivsed kogemused. soovitan
Postitaja: jaaanus 2007-03-01 20:09:34
TSITEERITUD:
ma ka virtuaali klient, ainult positiivsed kogemused. soovitan

Mul jälle zone-s kümmekond klienti, nii suuri kui väikseid, siiamaani rahul, eriti stabiilsuse ja helpdeskiga. Virtuaali admin-poolt olen ühe kliendi korral näinud - suht kaootiline, kuigi võimalusterohke, - see klient tahtis et ma ta zone-sse üle kolin. Teisi hostijaid ei ole näppinud. Hinnatundlikele klientidele on ju Netpoint olemas :P
Postitaja: tere 2007-03-02 10:36:51
www.xservu.com !!!
Postitaja: ¤ 2007-03-02 11:10:23
TSITEERITUD:
www.xservu.com !!!

TSITEERITUD:

Hetkel ei tööta emaili admin. liides.

Käesoleval nädalavahetusel lisame juurde uue serveri, mis võtab üle osa veebiserveri koormust (E-mailid ja MySQL).

Eile keskööl alustati rünnakut xServu SA-MP mänguserverit hõivates sellega serveri ühte coret ja enamus xServu internetiühendust põhjustades sellega `latency` tõusu mänguserverites ja aeglasemat allalaadimiskiirust xServu poolt hostitud veebilehtedelt.

SA-MP server on määramata ajaks välja lülitatud.

Vastav probleem on reprodutseeritav ja põhjus teadmata.

kui serveri kõvaketas peaks mingil põhjusel riknema, siis soovitab xServu teha endale ise vajalikud varukoopiad serveri konfiguratsiooni failidest või muust vajalikust. xServu ei vastuta võimalike kahjude eest.

...

Liiga palju liiga avalikult.
Postitaja: bassfinder 2007-03-09 12:03:25
www.econet.ee
Postitaja: rtfm 2007-03-09 12:15:18
https://secure.site5.com/specials/
Postitaja: Kutt 2007-03-09 14:14:06
Postitaja: ali baba 2007-03-09 19:39:53
TSITEERITUD:

Mul jälle zone-s kümmekond klienti, nii suuri kui väikseid, siiamaani rahul, eriti stabiilsuse ja helpdeskiga. Virtuaali admin-poolt olen ühe kliendi korral näinud - suht kaootiline, kuigi võimalusterohke, - see klient tahtis et ma ta zone-sse üle kolin. Teisi hostijaid ei ole näppinud. Hinnatundlikele klientidele on ju Netpoint olemas :P

no kuule, ega dumbuserid ei tohikski seda paneeli üldse näha. kes asjaga kursis on, saab kenasti hakkama.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0872521400452