PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Sõnaraamat
Postitaja: summi 2007-07-03 22:12:06
Tirisin sellelt adrelt valmis kausta http://www.phpdictionary.com/. Ja tegelikult ma ei saa aru, et mida ma nüüd siis edasi tegema pean sellega? Aadressil ütles, et downloadin selle endale ja siis...?. Võib olla on mul mingid toimingud vahepealt tegemata ja selle pärast ma ei saagi sellest aru, sest lihtsalt kausta ei saa oma veebiruumi installida. Oleks veidi abi selles osas vaja :S

Viimati muudetud: 03-07-2007 22:32:21
Muutja: summi
Põhjus:

RE: Sõnaraamat
Postitaja: rtfm 2007-07-04 00:41:18
TSITEERITUD:
Tirisin sellelt adrelt valmis kausta http://www.phpdictionary.com/. Ja tegelikult ma ei saa aru, et mida ma nüüd siis edasi tegema pean sellega? Aadressil ütles, et downloadin selle endale ja siis...?. Võib olla on mul mingid toimingud vahepealt tegemata ja selle pärast ma ei saagi sellest aru, sest lihtsalt kausta ei saa oma veebiruumi installida. Oleks veidi abi selles osas vaja :S

Alusta sellest, et kujuta endale ette mida sa üldse teha tahad, siis loe oma tekst läbi ja mõtle, kui teised seda lugema peavad, kas teised saavad aru mida sa tahad küsida. Kui selle oled läbi mõelnud, siis esita küsimus uuesti.
Postitaja: . 2007-07-04 01:31:25
See oli viisaks vastus, mille point on see, et "mitte sittaga ei saa aru, millest sa räägid"
Postitaja: Navitrolla 2007-07-05 02:35:21
Ma tean mida ma sellega teha tahan! See on sõnaraamatu valmis script aga ma ei oska sellega enam edagi midagi teha.
Postitaja: rtfm 2007-07-05 12:13:42
TSITEERITUD:
Ma tean mida ma sellega teha tahan! See on sõnaraamatu valmis script aga ma ei oska sellega enam edagi midagi teha.

loe nüüd ka seda posti uuesti ja mõtle: kas teised teavad mida sa teha tahad ja kas nad oskavad sulle soovitada mida sa edasi tahad teha?

teeme elu sulle lihtsamaks: Kas sa tahad eada kuidas seda scripti rakendada? kui siis peaksid meile selgitama mille jaoks sa seda rakendada tahad, mis scripti sa täpselt kasutad, siis on sul suurem tõenäolisus saada kelleltki mingit vastust
Postitaja: summi 2007-07-06 18:18:44
aga selle jaoks ma andingi selle aadressi
Postitaja: rtfm 2007-07-06 19:14:45
TSITEERITUD:
aga selle jaoks ma andingi selle aadressi

ma võin sulle oma postiaadressi ka anda ja öelda, et ma ei tea mis nüüd edasi peaks tegema :)

selgita mida sa teha tahad selle scriptiga ja mida sa sellelt scriptilt ootad ja mis on hetkel see millega sa rahul ei ole või millega sa hakkama ei saa
Postitaja: summi 2007-07-06 23:04:08
:P nu... :D see on juba valmis sõnaraamatu script... kuhu ja kuidas ma selle üles saakin laaida...
Postitaja: - 2007-07-06 23:53:58
TSITEERITUD:
:P nu... :D see on juba valmis sõnaraamatu script... kuhu ja kuidas ma selle üles saakin laaida...
Serverisse, mis toetab PHP'd ja MySQLi
Postitaja: summi 2007-07-07 14:39:58
:S ma pole veel ühtegi normaalset leidnud. tasulisse ka veel ei taha. vaataks ennem kuidas asi toimib
Postitaja: rtfm 2007-07-07 22:21:02
TSITEERITUD:
:S ma pole veel ühtegi normaalset leidnud. tasulisse ka veel ei taha. vaataks ennem kuidas asi toimib

pane oma masinas tööle
Postitaja: summi 2007-07-08 00:37:55
:| kuidas see veel võimalik on?
Postitaja: rtfm 2007-07-08 00:58:44
TSITEERITUD:
:| kuidas see veel võimalik on?

http://www.wampserver.com/en/

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0845561027527