PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
vastus ühele eelnendud teemale
Postitaja: aaduuu 2007-10-30 18:26:50
Miks võtate te nii üleoleva suhtumise?

pange keegi oma veebi lingid postitusega kaasa. kuna php ja tema funktsioonid on ülesehituselt mitte kõige turvalisemad ja siis veel kui server on valesti konfitud võivadki tekkide sellised errorid.
Kõi näitavad, et on kätte saanud miski warningu, keegi pole suutnud db'sid või tabeleid tühjaks teha või sinna midagi sisestanud. Kõik firmad mida siis threadis maha tehakse on kuidagi jõudnud sinnamaani, et kõik teavad kelleg on tegemist. Samamoodi võib rääkiga windowsi service packidest ja updateitest. Isegi microsoft teeb vigu. Lugege php bugtrackerit, sealt leiate et isegi php'l on vead. KÕIK ON INIMESE LOODUD. ja inimesel on õigus teha vigu ja nendest õppida!! See, et te hakkate kohe inimesi/firmasid kividega loopima küll õige ei ole. Üldse miks on vaja kohe "ära panna". Kas tõesti on enesetõestus või tunnustusvajadus nii suur?? praegu on sügis minge riisuge parkides lehti saate ka rohkem tunnustust kui kellegi veebis sorides mõne errori leides!
RE: vastus ühele eelnendud teemale
Postitaja: Keegi_Teine 2007-10-30 18:39:07
Täiesti random teema (pealkiri).

Oma olemuselt on teatud bug'id elementaarsed, nagu oskus lugeda 1~10 juhul kui sa oled juba lugemise ja kirjutamise kunsti ära õppinud. Või kui firmadest rääkida, siis nagu pank, kes ei oska numbreid lugeda ega arvutada.

Enamus asju on nii elementaarsed, et neid võiks teada juba tol hetkel, kui oma esimesed php algusread texti editorisse kirjutad. Pole ma veel näinud, et keegi mõne tõsiselt sügava ja keerulise probleemi korral maha materdataks...

Pealegi, see teema siin kas juba on või kujuneb kohe pseudo-relgiooseks teemaks, ala: miks keelata alko müük ? Õpetage inimesi mitte alkot jooma.

Anyway, see on siin "piitsa ja prääniku" maailma osa. Präänikud saad sa kuskil mujal, siit sa saad ainult piitsa või siis, juhul kui sa oled hea ja kõik hästi on, siis ei saa sa midagi.
RE: vastus ühele eelnendud teemale
Postitaja: nojah_ 2007-10-30 22:24:52
TSITEERITUD:
Isegi microsoft teeb vigu.

irw
RE: vastus ühele eelnendud teemale
Postitaja: progej 2007-10-31 11:26:43
TSITEERITUD:
Miks võtate te nii üleoleva suhtumise?

See, et te hakkate kohe inimesi/firmasid kividega loopima küll õige ei ole. Üldse miks on vaja kohe "ära panna". Kas tõesti on enesetõestus või tunnustusvajadus nii suur??

Tihtipeale firmad oma vigu ei tunnista - nende jaoks on see tarkvara käitumuslik eripära, featuur või mis iganes. Kiidetakse oma tooteid ja softi taevani, eelnevalt asja isegi testimata. Kasutatakse selliseid progejaid, kes pole veel üldse aru saanud mida nad teevad ja tulemus on vastav ning kõik selle peab klient kinni maksma.
Nagu eelpool mainitud, on tihtpeale vead sellised mida teevad need inimesed, kes alles hakkavad php-ga progemist õppima, mitte need kelle kaoks on see juba elukutse.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0805180072784