PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Kes aitaks panka sisse saada?
Postitaja: kuulsusejahil 2008-03-05 15:34:57
Lugesin Õhtulehest et eesti pangad ei olegi üldse turvalised - kas keegi teab kuidas sisse saada? Need kõik ju HTML ja PHP kirjutatud asjad neil.
RE: Kes aitaks panka sisse saada?
Postitaja: ninnunännu 2008-03-05 15:38:36
TSITEERITUD:
Lugesin Õhtulehest et eesti pangad ei olegi üldse turvalised - kas keegi teab kuidas sisse saada? Need kõik ju HTML ja PHP kirjutatud asjad neil.
Hea mees, get a life.
Postitaja: MeiX 2008-03-05 15:39:25
Telli omale paremat ajakirjandust.
Postitaja: Karl_Punk 2008-03-05 16:03:29
TSITEERITUD:
Lugesin Õhtulehest...

Loe postimeest, siis tead mis maailmas toimub :)
Postitaja: geo__ 2008-03-05 16:14:18
Mul on üks script mis konverteerib sinu kontol olevad kroonid eurodeks.
Ja see ei ole veel kõik!!!
Lisaks paneb kontol olevale summale ühe nulli otsa.
st. Kui laed kontole 1 krooni, genereerid sellest 10 krooni ja konverteerid eurodeks, mis teeb kokku 160 EEK.
FANTASTILINE!!!

Selleks et script sinu kontoga tööle kohandada, palun saada oma pangakonto sisselogimis andmed xxx@kliinik.ee
Subjektiks pane "Vajan abi"
Postitaja: . 2008-03-05 16:49:05
Kuidas ma oma pinkalkulaatori sulle saata saan? Või idkaardi? Mul läheb neid endal ka vaja.
Postitaja: ajulääbar 2008-03-05 17:07:20
Uuri ka Nelli teatajast. Neil on värsked uudised.
Üldiselt on eesti internetipangad ühed turvalisemad maailmas. Mujal on turvatud ainult kasutajanime ja parooliga.
Ma kardan, et see turvaaugu jutt on vana küpsiste halin. Sama mees kindlasti arvab, et küpsised on väikesed programmid mille sa vabatahtlikult oma arvutisse salvestad ja käivitad.

Lõpetuseks pane arvuti kinni ja vii poodi tagasi ning ütle, et oled liiga loll selle kasutamiseks.
Postitaja: minatean 2008-03-13 15:16:01
minu arust on panka väga lihtne sisse saada, oleneb kus elad aga suuremates kohtades tulevad isegi uksed ise lahti ja aga palun astu sisse
Postitaja: ninnunännu 2008-03-13 16:36:45
TSITEERITUD:
minu arust on panka väga lihtne sisse saada, oleneb kus elad aga suuremates kohtades tulevad isegi uksed ise lahti ja aga palun astu sisse
Mul on koodikaart ja suht kergelt saab sellega ka panka sisse
Postitaja: monte_ 2008-03-13 23:36:01
TSITEERITUD:
Mul on üks script mis konverteerib sinu kontol olevad kroonid eurodeks.
Ja see ei ole veel kõik!!!
Lisaks paneb kontol olevale summale ühe nulli otsa.
st. Kui laed kontole 1 krooni, genereerid sellest 10 krooni ja konverteerid eurodeks, mis teeb kokku 160 EEK.
FANTASTILINE!!!

Selleks et script sinu kontoga tööle kohandada, palun saada oma pangakonto sisselogimis andmed xxx@kliinik.ee
Subjektiks pane "Vajan abi"

muide, linnalegendi järgi kunagi hakkajad tartu tudengid suutsid ära kasutada ümardamist oma huvides ja konverteerisid valuutat edasi tagasi, analüüsides kursse ja võites igalt tehingult mõned sendid, kuna selle tarbeks kirjutatud programmijupatsikesekesekene teostas selliseid tehinguid nädalavahetuse jooksul palju, siis olla noored päris korraliku plussiga lõpetanud. Sealjuures täiesti jokk süsteemiga.

palju selles tõtt on, kui üldse - ei tea.
Postitaja: zera 2008-03-14 10:14:36
TSITEERITUD:

muide, linnalegendi järgi kunagi hakkajad tartu tudengid suutsid ära kasutada ümardamist oma huvides ja konverteerisid valuutat edasi tagasi, analüüsides kursse ja võites igalt tehingult mõned sendid, kuna selle tarbeks kirjutatud programmijupatsikesekesekene teostas selliseid tehinguid nädalavahetuse jooksul palju, siis olla noored päris korraliku plussiga lõpetanud. Sealjuures täiesti jokk süsteemiga.

palju selles tõtt on, kui üldse - ei tea.

Sa liiga "Office space'i" vaadanud :)
Postitaja: cee 2008-03-14 12:12:02
Well ise pole teinud, kuid tunnen ühte linnalegendi osalist. Summa polnud küll eriti suur, aga palju tudengil õlle jaoks ikka vaja on. Alla 500 krooni niipalju kui ma mäletan.
Postitaja: mudumeez 2008-03-14 18:36:17
hansaneti algusaegadel sai oma kontole raha niiviisi juurde tekitada, et sisestasid maksel summa lahtrisse negatiivse arvu :p

Mõni tekitas ikka päris korraliku summa oma kontole sedaviisi :)

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0986580848694