PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Tööpakkumine - Exact
Postitaja: Tauno Novek 2008-03-06 18:41:33
Tere,

Exact ootab oma meeskonnaga liituma PHP programmeerijaid. Töökuulutus on Hyppelauas:

http://www.hyppelaud.ee/toopakkumine_eelvaade.php?tp_id=2981

Töötasu sõltuvalt kogemusest alates 17K neto.

Mõned eelised, miks tulla tööle Exacti:

- Väikefirma töökultuur - tähendab Exactis seda, et töötaja jaoks on alati aega ning töötajate vajadused on alati esikohal.
- Huvitavad rutiinivabad projektid. Suur osa tööst on innovaatiliste startup-ideede teostamine. Ca. 50% Exacti töödest tehakse välisriikidesse.
- Korralikult defineeritud lähteülesanded ja materjalid. PHP arendaja saab kirjutada koodi, mitte ei pea süvenema HTMLi.
- Soodustused ja kompensatsioonid sportimiseks, transpordiks, telefonile jne.
- Paindlik tööaeg.
- Kontor vanalinnas (Viru 4).
- Võimalus teha karjääri Eesti kiireimini arenevas veebifirmas.

Tauno Novek,
tauno@exact.ee

Firmast:

Exact (www.exact.ee) on 2007 a. alguses asutatud veebiarendust, tarkvaratooteid ja konsultatsiooniteenuseid pakkuv Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Firma ellukutsumisel seati eesmärgiks viia veebiarendus Eestis uuele kvalitatiivsele tasemele, ühendades selleks oma ala juhtivaid kogenud spetsialiste ja kollektiivset kogemustepagasit. Meie kompetents katab kogu eduka veebiprojekti teotamiseks vajaliku elutsükli, alustades äriprotsesside analüüsist, strateegilisest konsultatsioonist ja brandingust kuni pikaajalise kliendisuhte hoidmise ja arendamiseni.

RE: Tööpakkumine - Exact
Postitaja: mhm 2008-03-06 20:21:54
tunnen huvi, kuid mitte täistööhaga !!
go2link@hot.ee
Postitaja: Tauno 2008-03-07 10:23:22
Hetkel siiski otsime ainult täiskohaga töötajaid. Tauno
Postitaja: taunon 2008-03-19 23:23:02
Uuendatud tingimustega pakkumine nüüd ka CV keskuses:

http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=143522&w=1

Postitaja: kampensatsioon kampensatsioon 2008-03-20 18:31:47
Lisanduvad preemiad, soodustused, kompensatsioonid..

mingi mõtetu mull on seal töökuulutuses.

Preemia - saad pai
Soodustus - võid osta Exatilt saidi 10% alega oma ema firmale
Kompensatsioon - saad tööajal kontoris viibida
Postitaja: jorsss 2008-03-20 22:52:45
TSITEERITUD:

Preemia - saad pai

Kas ma loen siit välja kibestumust?
Postitaja: küsimus 2008-03-21 00:23:08
Mul ei ole kogemust LAMP arenduses, aga on rohkem kui viis aastat kogemust WAMP arenduses. Kas ma ei sobi?
Postitaja: taunon 2008-03-21 08:59:34
Konstruktiivset kriitikat on alati hea meel kuulda, tore et siin nii mitu asjalike seisukohtade avaldajat on. Te ei pea kandideerima.

Nimetatud kompensatsioonid on igakuiselt eraldatavad palgalisad transpordi, telefoni ja sportimise jaoks. Preemiad on ühekordselt makstavad lisasummad suuremate projektide valmimise puhul.

Viimati muudetud: 21-03-2008 09:00:27
Muutja: taunon
Põhjus:

Postitaja: peehaapee 2008-03-21 11:45:13
TSITEERITUD:

Preemia - saad pai

Ma arvan, et antud kommentaari autor peaks küll natuke (elu üle) järele mõtlema. Selles mõttes, et ok, programmeerija võib ta ju olla aga mingi üldinimlik intelligentsus ja kultuuriline tase peaks ka ikkagi eksisteerima. Selline kommentaar ja teised taolised lihtsalt peegeldavad autorite kultuurilist/vaimset taset, mis meenutab mulle pääsküla bensiinijaamades jõlkuvate rullnokkade oma. Ja ärge muretsege, te ei peagi selliste tööandjatega tegemist tegema. Te lihtsalt ei saaks sellisesse kohta tööle. Kui sellise väljendustasemega inimene peaks näiteks kliendiga kohtuma. Sellest tuleks tööandjale pigem kahju kui kasu. Kes pärast kliendiga asju siluma hakkab:( Minge kommenteerige delfis, kuni täis kasvate. Lisaks viite te selle foorumi taset alla. Kui kellegi koduleht või töötingimused ei meeldi, siis peaks olema ikka võimeline seda ka kritiseerima, mitte , vabandust, puhtalt debiilset ja seosusetut jama ajama. Nukker lihtsalt :((
Postitaja: Munk 2008-03-24 02:50:50
TSITEERITUD:
Nukker lihtsalt :((

Kui ma oleksin selle tööpakkujaga siin kuidagi seotud, erutuksin samamoodi. ;)

Ja ära räägi selle foorumi nimel ... isehakanud esindaja.

Trafaretne MULL eksisteeris selles tööpakkumises aga küll ! :)
Postitaja: peehaapee 2008-03-24 07:48:26
Asi pole konkreetses tööpakkujas või konkreetses kommentaaris. Lihtsalt sellised kommentaarid jäävad kogu aeg silma. Ja kui see koht siin tahab olla pigem programmeerijate delfi, kui erialane ja professionaalne foorum, siis on sul õigus. Ma olen vist tõesti isehakanud esindaja :)) Lähen loen parem infoq-d vms, kus inimesed ei käi peldikuseinale kirjutamas ;))
Postitaja: Keegi_Teine 2008-03-24 11:30:03
Welcome to ESTONIA!

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0936839580536