PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
OTSIN TEGIJAT - sendioksjoni funktsioon
Postitaja: sendikas11 2008-09-20 15:36:51
otsin kedagi, kes oleks piisavalt professionaalne, et saaks hakkama sarnase funktsionaalsusega nagu sendioksjon.ee

plaan ei ole teha järjekordset klooni, aga vajadus on sellise funktsionaalsuse vastu.
oskajatel ja huvilistel dsaasd@hot.ee
sooviks ka teada, kes mis hinnaga teeks ja mida on teinud, et oskaksime hinnata ka tegijat ennast.
RE: OTSIN TEGIJAT - sendioksjoni funktsioon
Postitaja: Laaden 2008-09-20 18:47:13
TSITEERITUD:
otsin kedagi, kes oleks piisavalt professionaalne, et saaks hakkama sarnase funktsionaalsusega nagu sendioksjon.ee

Üksi vaevalt keegi selle nüüd norm ajaga ära teeb. selline asi rohkem ikka nagu meeskonna töö. Aga hinnaga võid arvestada ikka xxx xxx.-EEK
Postitaja: sendikas11 2008-09-20 19:32:53
jah ega ma ei öelnudki, et maksan 500 eek nagu mingi sardinella tüüp siin

tahan korralikku ja töötavat asja!!
vaja ainult funktsiooni, mis peale pakkumisi toimib reaalajas pakkujate, aja, summa jne raames nagu sendioksjon.ee lehel. samuti ka funktsioon, mis peale SMS saatmist käivitatakse ja toimetab jne

pole vaja mingit tootekataloogi, sisselogimisi jne, need kõik olemas
Postitaja: swender_ 2008-09-20 20:08:53
mina teeks 20000 + disainer
Postitaja: sendikas11 2008-09-20 22:14:20
esimesse postitusse sai oma vana mail pandud mida ei loe.

Töötav töömail on: sardinella@hot.ee, niiet kõik huvilised võtge ühendust
Postitaja: kull 2008-09-20 23:16:09
no ma saan aru, et neid sendioksjoneid tekkib nagu seeni pärast vihma, tõmmake eufooriat juba selles mõttes alla. usun et ükski sendioksjon pole puhas pettustest. osaleksin ise kah mõnel oksjonil, kui teaksin, et see raha mis teenivad, läheb heategevuslikuks otstarbeks, aga niimoodi ei iial. ja nagu siin mõni mees paneb hinna xxx xxx hinna, no tule taevas appi, seda pole nii keeruline teha. Pigem natuke tööd 30000 ja scripti õigused jäävad programeerijale, teeks isegi ära, aga näed ei ole aega. usun et siin mõnelgi vennal on põlvepeal see juba tehtud. samas saan ma aru programeerijatest, egas neil vast koguaeg tööd pole ja siis peab aastapalga korraga küsima. jõudu teile
Postitaja: sendikas11 2008-09-21 11:39:32
kahjuks swender ei ole huvitatud, otsin ikka tõsiseid tegijaid
Postitaja: swender_999 2008-09-21 12:46:26
TSITEERITUD:
esimesse postitusse sai oma vana mail pandud mida ei loe.

Töötav töömail on: sardinella@hot.ee, niiet kõik huvilised võtge ühendust

idioot ma ei kasuta seda maili juba 5 aastat ..

Keegi pole üelnud et ma ise tegema hakkan , mul tuttaval programeerijal on sendioksjoni failid olemas , 5000 eek , osta ära , leiad progeja paneb sulle 5000 üless ,

Ma võin sulle leida programeerija ka kes on praegu vaba teeb selle töö umbes kuuga ära , hinnaks on 25000 3000 vahenduse eest , 5000 maksad ette , töö käigus maksad teosytatud tööde eest .

aga mis puudub nendesse oksjonitesse siis need on jah nagu pettusyte moodi värk , Oksjoni sees töötavad robotid mis assja pisut reguleerivad , kui hakkad ausalt seda assja ajama ei mätsi see projekt kuidagi välja . Pealegi 30000 kulu + jooksev kulu + reklaami ka vaja .... sama lugu mis ratedega 1 teenib teise elavad lootusest ja oma rahakotist . Kui sul kindel plaan investeerida mul suva , Aga raha maksad siis vastavalt töö valmimise astmele ,
Postitaja: s333 2008-09-21 17:52:38
swenderil on raudselt ka orkut olemas ja ebay täislahendused :D
Postitaja: kuningas 2008-09-21 21:44:44
TSITEERITUD:

ei no igat sitta ei pegi olemas aga kuna ma tunmnen 20 programeerijat ja nemad igaüks omakorda 5 siis kokku on 100 programeerijat et kellegil ikka midagi on , kui midagi vaja on siis 3000 eek muretsen mida vaja või leian tegia kui on korralik finantseerimine , küsige ahga julgesti ei ole mõtet projekte nullist arendada kalli raha eest kui kõik juba kuskil olemas , teen projekte pole hinnaga . suurematele projektidele oma meeskond ja arendus kaasa anda ,
Postitaja: kuningasx 2008-09-21 21:45:24
TSITEERITUD:

ei no igat sitta ei pegi olemas aga kuna ma tunmnen 20 programeerijat ja nemad igaüks omakorda 5 siis kokku on 100 programeerijat et kellegil ikka midagi on , kui midagi vaja on siis 3000 eek muretsen mida vaja või leian tegia kui on korralik finantseerimine , küsige aga julgesti ei ole mõtet projekte nullist arendada kalli raha eest kui kõik juba kuskil olemas , projektide koodd saab ka näiteks serveritest , 10 000 eek saab osta serveri hooldaja käest kas või portaali . se on kül ebaseaduslik aga raha ei haise .
Postitaja: Karl_Punk 2008-09-21 22:20:51
No kuule kuule, pea nüüd natsa hoogu :)

Mis järgmiseks?
Sa tunned 10 poliitikut ja seaduste muutmine pole sinu jaoks mingi probleem?

Saa ükskord aru, et seguämbriga kellegile otsa komistades vabandust pomisemine ja vastuseks ei ole hullu saamine, ei ole mingi suhtlus ja seda ei loeta tutvuseks :)

TSITEERITUD:
ma tunmnen 20 programeerijat
Postitaja: naed 2008-09-22 08:22:53
annan sulle lingi, küsi järgi, kui palju maksab ja anna meile ka teada.
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=ads.item&id=7012
Postitaja: aivar373@hot.ee 2008-09-22 08:25:01
TSITEERITUD:
No kuule kuule, pea nüüd natsa hoogu :)

Mis järgmiseks?
Sa tunned 10 poliitikut ja seaduste muutmine pole sinu jaoks mingi probleem?

Saa ükskord aru, et seguämbriga kellegile otsa komistades vabandust pomisemine ja vastuseks ei ole hullu saamine, ei ole mingi suhtlus ja seda ei loeta tutvuseks :)

idu saa juba aru et se pole minu postitus . Mind ei huvita miggid seebi oksjomid hoitke omale . pane endale se segu pang pähe tainapea
Postitaja: asda 2008-09-22 08:26:43
TSITEERITUD:
annan sulle lingi, küsi järgi, kui palju maksab ja anna meile ka teada.
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=ads.item&id=7012

100 000
Postitaja: sss 2008-09-22 14:26:29
TSITEERITUD:

100 000

absurd küsida 100k asja eest, mis reaalselt ei töötagi
oleks, et asi töötaks, oleks midagi müüdud, et näeks toimuvat, siis oleks kellegil huvi, aga niisama seisva asja eest 100k on mõttetu

tean firmat, kes on sellise asja teinud väga kvaliteetselt ja hinnavahemikus 50-60k ja see ka reaalselt toimib, mitte nagu see seisev näide.
Postitaja: naed 2008-09-22 16:40:34
TSITEERITUD:

absurd küsida 100k asja eest, mis reaalselt ei töötagi
oleks, et asi töötaks, oleks midagi müüdud, et näeks toimuvat, siis oleks kellegil huvi, aga niisama seisva asja eest 100k on mõttetu

tean firmat, kes on sellise asja teinud väga kvaliteetselt ja hinnavahemikus 50-60k ja see ka reaalselt toimib, mitte nagu see seisev näide.

nagu mina aru saan siis see töötab. kui tahad töötavat asja, siis vaata sendioksjon.ee. aga hind on jah nukker
Postitaja: Võin pakkuda 2008-09-28 10:15:16
Kellel väga suur huvi siis võin pakkuda talle sendioksjoni süsteemi.
Aga asi rajatud php põhiselt rohkem. St kasutuses pole peamiselt javascript ja Ajax.

Hinnas on lootust ka kokkuleppele
Postitaja: reigan 2008-09-28 15:25:38
Oleks vaja sendioksjoni portaali.
Tehke reaalseid pakkumisi.
Umbkaudsed hinnad on teada.
Disaini pakkumise võib eraldi teha

Pakkumised võib saata timo@sys3.eu
Postitaja: olaviivalo 2008-10-06 12:07:09
Huvi korral võin pakkuda reaalset sendioksjoni platvormi, mille
puhul on teada, et ta töötab ja mis peaasi - kannatab välja ka asjaliku koormuse.
Testud rohkem, kui 250.000 reaalse kasutajaga.
Olgem ausad, kui koodi saab odavalt kätte siis kas sa jugeksid kogu oma raha selle koodi kätte usaldada? (vt. ka http://www.kuumhind.ee)
Äkki on ka muid mõtteid?

Lähem info töökindlate asjade kohta: http://www.digitalfruit.ee/sendioksjoni-tarkvaraplatvorm/

Ja kui sul peaks äkki tekkima soov töövõtjana kaasa lüüa,
siis:
http://www.digitalfruit.ee/Tule+t%C3%B6%C3%B6le/id/39/
Postitaja: eelmisele teind selle süsteemi 2008-10-13 22:27:12
Miks sa nii suure julgusega laidad maha odavat tööd?
arvan et 30 k eest saab vägagi korraliku koodi ja seal palju vähem mingit mõtetud koodi osa mida just need biboloo vms asjad sisaldavad. uuritud süsteemid.....

Et ole tubli siis(Y)
Odav pole alati see mida odavaks peetakse, vaid odav on see kes seda odavaks peab:)
Postitaja: lisan veel miskit...sry foorumi inimesed ei poolda EGO inimesi 2008-10-13 22:37:36
TSITEERITUD:
Huvi korral võin pakkuda reaalset sendioksjoni platvormi, mille
puhul on teada, et ta töötab ja mis peaasi - kannatab välja ka asjaliku koormuse.
Testud rohkem, kui 250.000 reaalse kasutajaga.
Olgem ausad, kui koodi saab odavalt kätte siis kas sa jugeksid kogu oma raha selle koodi kätte usaldada? (vt. ka http://www.kuumhind.ee)
Äkki on ka muid mõtteid?

Lähem info töökindlate asjade kohta: http://www.digitalfruit.ee/sendioksjoni-tarkvaraplatvorm/

Ja kui sul peaks äkki tekkima soov töövõtjana kaasa lüüa,
siis:
http://www.digitalfruit.ee/Tule+t%C3%B6%C3%B6le/id/39/

Ma ikka ei suuda kuidas sa saad väita, et sinu kood töötab reaalselt, et boldid ka veel seda..... Peaks see tähendama, et teiste omad töötavad ebareaalselt ja kas minibid.ee olete ka teie teinud???
täiesti Ego ikka võin sulle tutvustada mõndasid kes "<b>Reaalselt</b>"
Koodivad paremini kui sina ja veel reaalsemalt on töömaht ka kiirem kui sinul....
Postitaja: Mees 2008-10-30 15:01:06
10 eest võin sulle müüa valmis sendioksjoni portaali

mail mirko.maehotmail.com
Postitaja: Henry 2008-10-30 16:10:44
Kui soovi veel on, siis mul on see lahendus juba valmis.
Loodud CI frameworki peale. Kunagi keegi tellis, kuid siis hüppas alt ja ei tahtnud enam.

henry.kehlmann@gmail.com
Sendioksjon
Postitaja: VeebiLahendused 2008-10-31 18:10:11
http://veebilahendused.com/pages/et/teenused.php
Müüa sendioksjon. Täiesti korralik, probleeme pole.
Hetkel hind 25 000EEK. Sendioksjon koos täiesti uue disainiga. Hind on soodne kuna milleks küsida rohkem, kui kõik töötajad saavad korraliku palga selle summa pealt.
Kellel soovi siis ühendust võta ::

email: info@veebilahendused.com
MSN: pokk11@hotmail.com

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0867750644684