PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Pakume tööd hostingu alal!
Postitaja: ronja009 2008-11-04 15:02:42
... IT-tugiisikule rahvusvahelises ettevõttes. Edukal kandidaadil on teadmised mõnedes alljägnevates:
Webbserverid: APACHE ja IIS
DNS-serverid: Bind ja Simple DNS
Databaasiserverid: MySQL 4-5 ja SQLServerid 2000-2005
FTP serverid : Serv-U, proftd, vsftp
Mailiserverid: SmarterMail, Postfix, exchange
Operatiivsüsteemid: Linux (Debian/Ubuntu/RedHat/CentOS) ja Windows 2003/2008
Riistvara: HP DL3xx ja Dell PEx850/PEx950
Üldiselt: TCP/IP, iSCSI, SSH/RDP, VMware virtualiseerimine.
Veaotsing: ASP ja PHP
Inglise või rootsi keel väga heal tasemel on nõutud, kasuks tuleb norra keele oskus ja eelnev töökogemus hostingu alal.
Palk alates 17000
Ühendust palume võtta aadressil

Euro Net Agecy Oü
application@euronetagency.com
+372 5335 8588
RE: Pakume tööd hostingu alal!
Postitaja: ronja009 2008-11-10 15:52:07
Kas tõesti ei ole mitte ühtegi huvitatut?
Postitaja: swender... 2008-11-10 17:04:08
Inglise või rootsi keel väga heal tasemel on nõutud, kasuks tuleb norra keele oskus ja eelnev töökogemus hostingu alal.

Vaata seltsimes kui mina oskaksin kõiki neid keeli siis ma küsiks sinult paqlganumbriks nii umbes alates 50 000 ... . Või töötaks juba ammu rootsis või norras ja sinu 17 kilo oleks selle palga kõrval mis ma sealt saaks nalja number .
Aga ma oleks huvitatud küll sellest tööst , ainuke asi et ma ei oska ühtegi keelt ja programmeerimises on ka alg tase , Kui sa mind oled nõus välja õpetama siis tuleks hea meelega tööle selle raha eest .

SW
Postitaja: ronja009 2008-11-11 15:21:17
Kui nüüd see kuulutus läbi lugeda korralikult, siis on seal kirjas, et teadmised MÔNEDES alljärgnevates, mitte kõiges. Ja ka palganumber on ALATES. Kui leidub mõni inglise keele oskaja, kes EI soovi välismaale tööle minna, siis võiksite ühendust võtta.
Postitaja: ro 2008-11-11 15:42:05
Huvitav küll, kus on need tegelased, kelle teadmiste ja oskuste hulka kuuluvad ka Webbserverid ja Databaasiserverid? Mina hoiaksin küll tööandjana sellistest tegelastest eemale, ja töövõtjana sellistest tööandjatest. Algul on apsakad terminoloogias, pärast veel paljus muuski.
Postitaja: aSAsaS 2008-11-11 15:57:55
TSITEERITUD:
Huvitav küll, kus on need tegelased, kelle teadmiste ja oskuste hulka kuuluvad ka Webbserverid ja Databaasiserverid? Mina hoiaksin küll tööandjana sellistest tegelastest eemale, ja töövõtjana sellistest tööandjatest. Algul on apsakad terminoloogias, pärast veel paljus muuski.

Kahju, et Sa sellest teemast eemale ei suutnud hoida.
Postitaja: ronja009 2008-11-12 09:06:42
Ei olnud soovi seda teemat Delfi stiilis lahmimiseks muuta, kui on keegi, kes kuulutusest õigesti aru saab ja huvitatud on võib ikka ühendust võtta!

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.085077047348