PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Aidake Pedofiil Tabada !
Postitaja: kallalakamak 2008-11-13 00:36:15
http://pedofiil.politsei.com/

Tean, et ka siin foorumis liigub piisavalt inimesi, kelle kõrvade vahel piisavalt teadmisi et kedagi kuskil träkkida ja asukoht välja uurida.

Muidugi on loogiline, et mendid peaksid alustama reit.ee-st, kus tüübil kasutaja olnud ja sealt uurima, kust kaudu ta netis käinud on ( mis maalt, mis serverid teda kandnud on ) ja see tõmbaks ringi kohe koomale.. kui oleks poiss Eestist ja käiks eestist netis, saaks Elion (või mõni muu teenusepakkuja) kohe kindlasti poisi kätte.

Seega.. kes on tark, lasku aga käija !
RE: Aidake Pedofiil Tabada !
Postitaja: Asjast lähemalt 2008-11-13 10:15:54
Postitaja: uu 2008-11-13 15:29:27
Kas rate.ee vennad siis ip-d ei salvesta ehk saaks mingit abi sealt ?
Postitaja: kassu 2008-11-13 21:39:20
TSITEERITUD:
Kas rate.ee vennad siis ip-d ei salvesta ehk saaks mingit abi sealt ?
Peaksid salvestama küll. Login ip salvestatakse näiteks.
Postitaja: asdfffffff 2008-11-14 04:40:17
No aga kui raske on siis seda pedofiili leida? Kas politsei ei tunne üldse oma tööd?
Postitaja: lig 2008-11-14 08:34:17
TSITEERITUD:
No aga kui raske on siis seda pedofiili leida? Kas politsei ei tunne üldse oma tööd?
Politsei ei tegele asjaga :S
Tüübil on Orkutis kasutaja ja et teada saada, kust ta orkutis käib tuleb vaid orkuti poole pöörduda ja olekski olemas aga Eesti politsei seda ei tee.
Postitaja: tere 2008-11-14 22:01:19
Kui te pealtn2gijat vaatasite siis seal oli antud,et tegelane on heade it oskustega.Ehk siis ip j2rgi teda arvatavasti ei leia.
Postitaja: blaii 2008-11-14 22:45:12
politsei isegi ei tea kus antud isik asub(kas hispaanias/eestis)

Postitaja: jeerum 2008-11-15 12:08:34
Kõige lihtsam on koguda andmeid laste käes, ja parim leida laps, kes on veel ühenduses antud tegelesega. Lapsevanemad peaksid ikka suuremat tähelepanu pöörama, kui laps istub tundide viisi arvuti taga, parim oleks lasta spetsialistil logger paigaldada!
Postitaja: Karl_Punk 2008-11-15 15:38:16
Aga kust võetakse, et see üldse pedofiil on?
Mina olen seda asja lugedes aru saanud, et keegi mängis hispaanlannat ja pressis raha välja?

See pole pedofiil vaid pettur, kes lastelt raha välja petab.

Seega äkki tuleks otsida hoopis mingeid noori pätte?
Postitaja: masinist 2008-11-15 17:09:44
Mina sain aru, et raha ei pressitud välja vaid järjest rohkem video- ja pildimaterjali. Siit ja ka sellest, kui paljudes protaalides antud e-mailide ja kasutajanimedega on ohvreid otsitud, võib oletada, et tegemist on pigem inimesega, kes teenib taolise materjali müügiga raha. Ta on tõneäoliselt üks paljudest, kuid erinevalt teistest valis oma tegevuspaigaks eesti.
Postitaja: enari 2008-11-15 20:01:46
Kui Saate ip kasutage Ip Tracerit See Võtab Kohe Kinni :D Olen Ise seda Proovinud Enda ip-ga
Postitaja: Karl_Punk 2008-11-15 20:13:08
Võis olla jah, ega seal tegelt juttu polnud mida välja pressiti, lihtsalt, et üha enam ja enam nõuti. Segane värk igatahes.

Pigem on see kivi vanemate ja kasvatuse kapsaaeda kui rate.ee ja vähe turvalise interneti kapsaaeda.

Kui ikka näed, et lapsel mõistust pole ja ei tea kus ta käib või mis ta teeb, siis hoia tema suhtlustel ja asjadel silm paremini peal.

TSITEERITUD:
Mina sain aru, et raha ei pressitud välja vaid järjest rohkem video- ja pildimaterjali. Siit ja ka sellest, kui paljudes protaalides antud e-mailide ja kasutajanimedega on ohvreid otsitud, võib oletada, et tegemist on pigem inimesega, kes teenib taolise materjali müügiga raha. Ta on tõneäoliselt üks paljudest, kuid erinevalt teistest valis oma tegevuspaigaks eesti.
Postitaja: Kristinaw 2008-11-16 08:49:34
See et noor liputaja endale otsa peale tegi on pigem koduse kasvatuse ja kooli probleem mitte pedofiilide probleem . Ajame kõik väärastunud noorte mõtemaailma pedofilide kaela . Hea lahendus mis ei toimi . Sama hästi võiks karistada hoopis liputajaid . Olen ise ka esinenud msnis neiuna ja enamus mehi on nõus liputama kui vastu näitama nõus olen . Paljast neiut oli nõus raha eest vaatama ka politei kooli kursant . Kes oma rumalusest oma rate konto andis .
Postitaja: peehaapee 2008-11-16 10:56:20
TSITEERITUD:
See et noor liputaja endale otsa peale tegi on pigem koduse kasvatuse ja kooli probleem mitte pedofiilide probleem . Ajame kõik väärastunud noorte mõtemaailma pedofilide kaela . Hea lahendus mis ei toimi . Sama hästi võiks karistada hoopis liputajaid . Olen ise ka esinenud msnis neiuna ja enamus mehi on nõus liputama kui vastu näitama nõus olen . Paljast neiut oli nõus raha eest vaatama ka politei kooli kursant . Kes oma rumalusest oma rate konto andis .

Haige mees oled. Tõsiselt. Tegelikult peaks antud foorumi omanikud ka sinu IP politseile andma.
Postitaja: Kristinaw 2008-11-16 11:40:26
Eesti vabariigi seadlusandluses puuduvad sätted sellise tegevuse tõkestamiseks . Kõik toimuv on Eesti vabariigi seaduste raames . Ka on need rate kollitamised mõõtmed kümneid kui mitte sadu kordi suuremad, kui kõige tagasihoidlikumad arvestused näitavad . Iga päev plokeeritakse rates kümneid nõndanimetatud pedofilide kontosid . Hinanguliselt toimetab rates üle 500 kalduvistega meest . Politsel on need ip adresid täiesti olemas . Paljusid msn-e ka pisteliselt jälgitakse . Kuid kuna asi läheb väga harva üle seadusega lubatud piiri, siis ei ole võimalik ka midagi ette võtta .
Kuna noored poisid ise otsivad kontakte ja demonstreerivad oma suguelundeid alaealistele tütarlastele, siis peaks alustama just sellise tegevuse analüüsimisest . Pakun, et huvi on alati kahepoolne . Vastasel korral sellist tegevust lihtsalt toimuda ei sa.
Postitaja: pakkuja 2008-11-16 16:19:23
TSITEERITUD:
Haige mees oled. Tõsiselt. Tegelikult peaks antud foorumi omanikud ka sinu IP politseile andma.

Ma arvan, et haige pole mitte see, kes raha eest näitab, vaid see, kes teenust tarbib.
Niikaua kui on turgu on ka kauba pakkujaid.
Postitaja: rtfm 2008-11-16 16:29:16
TSITEERITUD:

Ma arvan, et haige pole mitte see, kes raha eest näitab, vaid see, kes teenust tarbib.
Niikaua kui on turgu on ka kauba pakkujaid.

Õnneks on mõned tegevused ja "kaubad" illegaalsed. Seda illegaalsust on meil vaja tasakaalustamaks kõikvõimsate ajude vabadust võlaõiguslike suhete defineerimisel primaatide tasemele stiilis: "igale kaubale on ostja", "ei oleks kaupa, kui ostjat ei oleks" või sama asi peegelpildis "kaupa mida keegi osta ei taha müüja müüa" jne jne.

foorumis on hea klähvida, et loll peabki orki lendama. Teie keeli siis: "Loll oli , et tarbis pedofiili pakutavat teenust". Kui selline asi juhtub teie endiga (loe: sulle siurutakse ükspäev bussis munn suhu) või teie lähedastega, siis on vaja teil äkki riiki, seaduseid, "kommando" taolist politseinikku ja omakohtu võimalikult kiiret legaliseerimist.

silmakirjanikud
Postitaja: Karl_Punk 2008-11-16 16:53:40
See on suhteline, ehk siis seisukoha küsimus. Muidugi tunduvad kõige hullemad just need asjad mis endaga juhtuvad, aga ei saa enda hädade, rumaluse või hooletuse pärast hakata maailma süüdistama.

Kannatanud ei pea võitlema tagajärgedega, ehk siis mingi mulgimaa missi asi ei ole pätte ja perverte püüda. See on politsei töö.

Mulgimissi asi on tegeleda ennetamisega. Süstida inimestesse usku, et asi pole halb ja veenda inimesi mitte usaldama igasugu kaabakaid. jms.

TSITEERITUD:

Kui selline asi juhtub teie endiga (loe: sulle siurutakse ükspäev bussis munn suhu) või teie lähedastega, siis on vaja teil äkki riiki, seaduseid, "kommando" taolist politseinikku ja omakohtu võimalikult kiiret legaliseerimist.

silmakirjanikud
Postitaja: andra 2008-11-16 20:48:11
Hoia suu kinni siis ei pista sulle keegi midagi suhu .
Postitaja: anderes 2008-11-16 21:00:46
http://pedofiil.politsei.com/info.html ma ei näe sellel lehel poilitseiga küll mingity seost .

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0948190689087