PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Arvut paneb pange
Postitaja: TwAnz 2009-02-03 15:32:54
Tere mul selline probleem, et ostsin poolteist aastat tagasi arvuti elioni esindusest millel oli Peal windows vista home premium. Nüüd 1,5 aastat peale ostu on arvuti väga aeglaseks jäänd ja ühesõnaga suht koos..
Et asja parandada mõtlesin lasta uuesti windowsi peale aga kui ma arvuti ostsin siis ei antud mulle kaasa windowsi plaati väideti et seda ei antagi kaasa. Mis ma tegema peaksin ?? product key on olemas, kuid garantii läbi.

RE: Arvut paneb pange
Postitaja: rtfm 2009-02-03 15:56:12
TSITEERITUD:
Tere mul selline probleem, et ostsin poolteist aastat tagasi arvuti elioni esindusest millel oli Peal windows vista home premium. Nüüd 1,5 aastat peale ostu on arvuti väga aeglaseks jäänd ja ühesõnaga suht koos..
Et asja parandada mõtlesin lasta uuesti windowsi peale aga kui ma arvuti ostsin siis ei antud mulle kaasa windowsi plaati väideti et seda ei antagi kaasa. Mis ma tegema peaksin ?? product key on olemas, kuid garantii läbi.

kas see on läppar või lauaarvuti, kui on läppar, siis on tavaliselt tehase seadete taastamise võimalus olemas.
Postitaja: kaimar k 2009-02-03 16:19:27
Esiteks garantii ei laiene tarkvarale. Seega võid sa arvutisse toppida mida tahad:D Kui sul on läppakas siis kasuta tõesti recoveryt. küsi mõnelt healt sõbralt, kellel on dell või ordi vistaga. lase see peale kasuta oma cd-keyd ja ongi hyvva. Tavaliselt ei anna hp plaate kaasa. va kui on äriklassi hp.
Postitaja: TwAnz 2009-02-03 16:28:00
Tegemist on tõesti hp läppariga kuid pole sellist s6pra kellel oleks vista plaat :S oskate äkki nõu anda??
Postitaja: kaimar k 2009-02-03 16:49:23
Kas sul on installitud HP PC Recovery arvutisse? Kui ei ole siis vaata C:/Swsetup kausta (või midagi taolist). See kaust kirjuta DVD-le, sest seal asuvad arvtile vajalikud driverid ka (igaks juhuks. ei tea kuna neid vaja võib minna:D). Kui selles kaustas pole HP PC Recoverit siis tõmba see endale HP kodulehelt. http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/fastFaqLiteDocument?lc=en Siin on ühtteist kirjas.
Postitaja: rtfm 2009-02-03 17:15:19
TSITEERITUD:
Tegemist on tõesti hp läppariga kuid pole sellist s6pra kellel oleks vista plaat :S oskate äkki nõu anda??

tavaliselt saab peale bootimist recovery käivitada kui hoida mingit fn klahvikombinatsiooni all, mis ta konkreetselt hp läpparitel on seda saad teada hp suppordist
Postitaja: TwAnz 2009-02-03 17:30:16
TSITEERITUD:
Kas sul on installitud HP PC Recovery arvutisse? Kui ei ole siis vaata C:/Swsetup kausta (või midagi taolist). See kaust kirjuta DVD-le, sest seal asuvad arvtile vajalikud driverid ka (igaks juhuks. ei tea kuna neid vaja võib minna:D). Kui selles kaustas pole HP PC Recoverit siis tõmba see endale HP kodulehelt. http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/fastFaqLiteDocument?lc=en Siin on ühtteist kirjas.

C:/Swsetup kaustas puudub fail nimega HP PC Recover
kuid sõber rääkis midagi et recovery manageriga saab..
Pilt C:/Swsetup kaustast: http://ienc.clan.su/Untitled.jpg
Pilt recovery manageri advanced optionsist: http://ienc.clan.su/1Untitled.jpg

PS! nagu näha olen selles alas saamatu käppard:P aga aidake siiski :D

Viimati muudetud: 03-02-2009 17:34:35
Muutja: TwAnz
Põhjus: lause j2i puudu

Postitaja: kaimar k 2009-02-03 17:40:42
Proovi System Recovery sealt
Postitaja: kaimar k 2009-02-03 17:41:24
ma lodan et see ei taha recovery disc-i
Postitaja: rtfm 2009-02-03 18:30:44
googlist leidsin, hp puhul tuleb bootimise ajal all hoida f11 klahvi ja ta pakub sulle ise restoremise välja

To restore to factory settings when you hit the start button the first screen that appears has the HP Symbol in the center of the screen. When this appears hit the F11 key. Then follow the on screen instructions. It will offer you to either restore to last saved point or to restore to factory settings. There are a few other options offered, like do you want to back up you files etc.

Üldiselt oleks mõttekas ennem backup teha ja peale või ennem restoremist teha ka recovery plaadid, kui plaate kaasas ei ole.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0877339839935