PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Eesti- ja Venekeelsete kasutajaliideste lisamine oksjonilehele
Postitaja: vahurest 2009-02-25 08:52:32
Ostsin hiljuti oksjoniscripti, umbes sama nagu www.sbe.ee ja tahan sinna lisada ka Eesti ja Venekeelset kasutajaliideseid. Originaalis on Inglise, Saksa, Soome jne. keeled olemas, kuid ülalmainitud keeli ei ole. Olen pöördunud päris mitme tõlkimistega tegelevate firmade poole,kuid keegi ei saa selle tööga hakkama või tõlgivad kirjavigadega.
Ehk keegi oskab soovitada mõnda firmat kes oskab seda tööd?
Seletan veidi lahti mida ma täpselt tahan: mina annan tööd teostavale firmale või eraisikule oma oksjoniserveri paroolid ja töö teostaja peab lisama sinna Eesti ja Venekeelsed kasutajaliidesed ning lisatud kasutajaliidesed töökorda seadistama.
Tehtud töö eest maksmine toimub mulle esitatud arve alusel või sularahas.
RE: Eesti- ja Venekeelsete kasutajaliideste lisamine oksjonilehele
Postitaja: blaa 2009-02-25 09:30:08
tõlkefirmad ei tegele progemisega äkki?
töö tuleks tellida tarkvara arendajalt, kes siis kasutab vajadusel tõlkefirma teenuseid.
Postitaja: Ott 2009-02-25 09:39:27
Võitsin teie korraldatud hanke samale tööle, kuid enne, kui jõudsin teiega kontakti võtta, olite hanke juba tagasi võtnud(olin Eestist ära ja mulle väideti, et teil oli selle töö teostamiseks aega 1 päev, samas nüüd tundub, et on aega rohkem, kui juba siin foorumis pakute.)

Kui soovite minu hankekeskkonnas tehtud pakkumist veel kaaluda, siis võin kontaktid jätta ja ehk saame kaubale.:)

Lisage MSN'i kossuleht@hotmail.com, ei taha siia oma telefoninumbrit igaühele lugemiseks jätta.
Postitaja: vahurest 2009-02-25 10:10:42
Kirjutage tehingud(at)gmail.com ja räägime lähemalt.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0818738937378