PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Google Map - car tracking
Postitaja: toivos 2009-02-27 09:56:21
Kuidas ma saaksin teha nii, et kui mu autost saadetakse serverisse asukohainfot, et seda saaks siis Google Map abil jälgida. Ehk siis küsimus on selles kuidas panna auto tingmärki kaardil liikuma?
RE: Google Map - car tracking
Postitaja: rtfm 2009-02-27 10:23:09
TSITEERITUD:
Kuidas ma saaksin teha nii, et kui mu autost saadetakse serverisse asukohainfot, et seda saaks siis Google Map abil jälgida. Ehk siis küsimus on selles kuidas panna auto tingmärki kaardil liikuma?

sul on vaja serverile edastada gps signaali, siis saad javascriptiga, koordinaatide järgi, kaardil autot liigutada.

GPS signaali edastamine on siin ilmselt kõige suurema trikiga asi kuna selleks on sul vaja internetiühendusega gps seadet ja mobiilne internet on meil suht kirves sellise triviaalse asja rakendamiseks.

loe lisaks:
http://en.wikipedia.org/wiki/GPS_tracking
Postitaja: Karl_Punk 2009-02-27 14:51:04
ma pakun, et 200 krooni kuus ei ole suur lisakulu, kui sul on vaja trackida mitu miljonit maksva kauba liikumist vms :)

TSITEERITUD:

mobiilne internet on meil suht kirves sellise triviaalse asja rakendamiseks.
Postitaja: rtfm 2009-02-27 14:58:56
TSITEERITUD:
ma pakun, et 200 krooni kuus ei ole suur lisakulu, kui sul on vaja trackida mitu miljonit maksva kauba liikumist vms :)

oleks meil globaalne internet paarsada eeku kuus oleks ju lahe. tegelikkuses ei pruugi ta sinna levida kus sa parasjagu sõidad
Postitaja: kaimar k 2009-02-27 15:00:10
Elisa pakkub m interneti(gprs-i kiirusega) 99 eeku kuus ja 3gb andmemahtu. Sellest peaks kyll piisama gps-i asukoha määramiseks.
Postitaja: rtfm 2009-02-27 15:08:34
TSITEERITUD:
Elisa pakkub m interneti(gprs-i kiirusega) 99 eeku kuus ja 3gb andmemahtu. Sellest peaks kyll piisama gps-i asukoha määramiseks.

peaks proovima siis , milline on kõige odavam gprs / gps telefon millele saab rakendusi installida?

Postitaja: geo__ 2009-02-27 16:00:47
TSITEERITUD:

peaks proovima siis , milline on kõige odavam gprs / gps telefon millele saab rakendusi installida?

odavama otsa GPS-iga telefonid:
Sony Ericsson C702 (3,5G)
Sony Ericsson W760i (3,5G)
Nokia 6210 Navigator
Postitaja: aksel 2009-02-27 18:18:54
TSITEERITUD:

Kas ka roamingus kehtivad sellised hinnad? Ei usu!:)
Postitaja: klaimar k 2009-02-27 19:16:56
TSITEERITUD:

Kindlasti ei ole aga kui sul välismaale asja ei ole siis pole vahet ju:D
Postitaja: rtfm 2009-02-27 19:23:25
samas kuskil nägin mingit tasuta proget mille võid oma moblale installida ja teeb selle asja juba ära
Postitaja: monte_ 2009-02-27 23:52:04
TSITEERITUD:

no eks sõltub kui tihti signaali edastada ..... samas, asukohakoordinaate peaks ühte megasse ikka väääääga palju mahtuma.
Postitaja: toivos 2009-03-01 10:52:09
Teema on siin läinud oma rada päris kenasti. Kuid see mida ma küsisin, et kuidas ma objekti koordinaatide järgi kaardil liikuma saaksin panna, selle kohta õiget näidet või viidet pole saanud.
Postitaja: rtfm 2009-03-01 11:43:02
TSITEERITUD:
Teema on siin läinud oma rada päris kenasti. Kuid see mida ma küsisin, et kuidas ma objekti koordinaatide järgi kaardil liikuma saaksin panna, selle kohta õiget näidet või viidet pole saanud.

google mapsi apidocis on selle kohta manual olemas, võibolla näidegi
Postitaja: duke 2009-03-01 11:55:17
TSITEERITUD:

Vaata http://econym.org.uk/gmap/
Seal Fun stuff all on paar näidet.
Postitaja: gaal 2009-03-05 20:38:11
Otsides ise taolist võimalust leidsin sellise lahenduse
http://conversationswithmyself.com/maps/tracker/gmapTracker.
Ise tegin sellise rakenduse, kus kasutaja saab oma positsiooni Google Map kaardil tähikuga paika panna ja siis salvestatakse see positsioon (ning vähe teksti lisaks) andmebaasi, kust on lihtne seda juba Google Map kaardil näidata.
Vaata ka
http://code.google.com/apis/maps/articles/phpsqlajax.html

Viimati muudetud: 05-03-2009 20:55:47
Muutja: gaal
Põhjus:

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0935661792755