PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
auto24 kloon
Postitaja: Mihkel32 2009-03-23 17:24:03
tere. kas kellegil on pakkuda auto24 klooni? kui pole siis mis hinnaga oleks keegi selle nõus valmis tegema?
mihkelman@gmail.com
tänud
RE: auto24 kloon
Postitaja: Koodija 2009-03-23 17:54:17
Vabalt tehtav, kui su rahakott seda välja kannatab. Eeldusel, et ikka sama funktsionaalsust ka soovid. Siis laias laastus peaks kusagil 400 - 500 tuhandega hakkama saama.
Postitaja: Mihkel32 2009-03-23 18:58:10
lehe tegemise eest 400-500 tuh :D väga hea...!!!
Postitaja: rtfm 2009-03-23 19:07:28
TSITEERITUD:
lehe tegemise eest 400-500 tuh :D väga hea...!!!

ja sa arvad, et lehte mille käive oli peale avamist aastaga 3 milj eeki investeeritakse väiksemaid summasid pigem ikka rohkem ja pikema aja jooksul?
Postitaja: Mihkel32 2009-03-23 19:09:27
mul on vaja lihtsalt selle lehe üks ühele klooni. Ei hakka seda kuhugi siin üles panema, ega mingit auto äri ajama.
Tänan
Postitaja: swender... 2009-03-23 19:19:56
TSITEERITUD:
mul on vaja lihtsalt selle lehe üks ühele klooni. Ei hakka seda kuhugi siin üles panema, ega mingit auto äri ajama.
Tänan

Kõigepealt tahad rate klooni siis ma ei tea mida veel ...............

Tere sooviks osta Rate või sarnase lehe klooni. Ärge hakake kohe halvustama ja mõtlema, et taas üks rate kloon tulekul. On vaja seda põhja kasutada üldse teiste eesmärkidega, mitte mingi tutvumis leht. Kunagi nägin, et neid müüdi igal pool ja hirm odavalt. Enam ei leia kusagilt. Kui kellegil on olemas siis Palun andke teada. mihkelman@gmail.com

Tänud

------------------------------------------õ

Enne kui mingit lollust jälle küsid uuri enne lehte ka , sellest lehest pole klooni samuti nagu ratest . Need on unikaalsed pikalt arendatud süsteemid . Väliselt sarnase lehe saad minu käest u 15 tonniga . 10 maksad ette .

aga pakume et sulle pole mittemidagi vaja sa nisama siin foorumis püüad esineda ja tõmmelda .

Postitaja: Mihkel32 2009-03-23 20:41:37
TSITEERITUD:

Kõigepealt tahad rate klooni siis ma ei tea mida veel ...............

Tere sooviks osta Rate või sarnase lehe klooni. Ärge hakake kohe halvustama ja mõtlema, et taas üks rate kloon tulekul. On vaja seda põhja kasutada üldse teiste eesmärkidega, mitte mingi tutvumis leht. Kunagi nägin, et neid müüdi igal pool ja hirm odavalt. Enam ei leia kusagilt. Kui kellegil on olemas siis Palun andke teada. mihkelman@gmail.com

Tänud

------------------------------------------õ

Enne kui mingit lollust jälle küsid uuri enne lehte ka , sellest lehest pole klooni samuti nagu ratest . Need on unikaalsed pikalt arendatud süsteemid . Väliselt sarnase lehe saad minu käest u 15 tonniga . 10 maksad ette .

aga pakume et sulle pole mittemidagi vaja sa nisama siin foorumis püüad esineda ja tõmmelda .

Kle swender, see, et ma sinu käest seda rate klooni ei saanud ei tähenda et ma seda ei ostnud. Rate klooniga on mul juba korras ja on olemas. Pakkujaid oli peale sinu palju ja kahju, et sinu pakkumine ei sobinud. Rate klooni teema on juba lõpetatud!!
Postitaja: bjah 2009-03-23 22:16:46
mul on pakkuda 3000 eeku eest !!!
go2link@hot.ee
Postitaja: Interneti Troll 2009-03-24 11:35:12
Mina jälle tahaks skripti, mis minu siiami kassist klooni teeks. Kas seda oleks targem teha javascriptis või php-s? Ma php-s proovisin aga andmebaasis läksid kõik täpitähed kaduma ja nüüd ei suuda vaene kiisu enam eesti keeles rääkida ja ma ei saa tema jutust mitte sõnagi aru. Kas andmebaasi oleks võimalik taastada?
Postitaja: swenderd 2009-03-24 12:04:55
TSITEERITUD:

Kle swender, see, et ma sinu käest seda rate klooni ei saanud ei tähenda et ma seda ei ostnud. Rate klooniga on mul juba korras ja on olemas. Pakkujaid oli peale sinu palju ja kahju, et sinu pakkumine ei sobinud. Rate klooni teema on juba lõpetatud!!

Rate klooni pole olemas , Kloonid on feim.ee st mida siin levitatakse . Mina pakkusin sulle originaal feim.ee koopiat 100-300 krooniga , mitte ühelegi mailile ei tulnud vastust , Ka mu tuttavad pakkusid täpselt seda sama assja , Tõenäoliselt kui sa ostsid siis 100 krooniga selle sama mida me levitame üle neti juba 5 aastat . Aga näita et sa ostsid ültse midagi . saada indexi kood mulle mailile seal on mul oma kirjutatud tunnus koodijupp sees .
#
Postitaja: Mihkel32 2009-03-24 16:29:39
TSITEERITUD:

Rate klooni pole olemas , Kloonid on feim.ee st mida siin levitatakse . Mina pakkusin sulle originaal feim.ee koopiat 100-300 krooniga , mitte ühelegi mailile ei tulnud vastust , Ka mu tuttavad pakkusid täpselt seda sama assja , Tõenäoliselt kui sa ostsid siis 100 krooniga selle sama mida me levitame üle neti juba 5 aastat . Aga näita et sa ostsid ültse midagi . saada indexi kood mulle mailile seal on mul oma kirjutatud tunnus koodijupp sees .
#

Ja swender, sain kül rohkem feim.ee klooni aga mul oligi kuulutus, et otsin kas rate või mõne sarnase lehe klooni. Ja sulle ma ei pea mitte midagi tõestama kas mul on see olemas või mitte. Ja üleüldse sain ma kirja kus üeldi, et sa oled paras suller ja, et ma sinuga kaupa ei teeks. Vbl ka sellest põhjus miks ma sinuga esilagu ühendust ei võtnud.
Postitaja: Mihkel32 2009-03-24 16:36:26
Kas tõesti pole kellegil siis automüügi portaali põhja? Tundub, et auto24 pole kellegil, aga kas midagi sranast on kellegil? Ootaks pakkumisi mitte mingit irooniat.
Postitaja: ninnunännu 2009-03-24 16:41:34
TSITEERITUD:
Kas tõesti pole kellegil siis automüügi portaali põhja? Tundub, et auto24 pole kellegil, aga kas midagi sranast on kellegil? Ootaks pakkumisi mitte mingit irooniat.
auto24 kindlasti ei ole, selle omanikud kaitsevad oma vara ja mitte vähe, sest sellise saidi peale on kulunud vääääääga palju pappi.
Püüaks ehk aru saada, et siin ilmas ei ole ja ei saagi kõik hää tasuta olema.
Ja kui odavalt tahad, siis kutsu swender appi
Postitaja: rtfm 2009-03-24 17:04:31
TSITEERITUD:

http://lmgtfy.com/?q=free+car+selling+portals+php
Postitaja: Ladaauto24 kloon 2009-03-25 10:27:16
Minul on autoportaali failid . Hind on 1500 . Kui huvi on anna teada .
Postitaja: Mihkel32 2009-03-26 15:44:19
TSITEERITUD:
Minul on autoportaali failid . Hind on 1500 . Kui huvi on anna teada .

kirjuta mulle mailile või anna oma mail. mihkelman@gmail.com

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0882258415222