PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Cactus Hosting - www.cactus.ee - 6 kuud tasuta hostingut!
Postitaja: Cactus Hosting 2009-03-26 10:06:36
Väike reklaam, järsku on kasu. :)

Cactus Hosting - kvaliteetne serveriteenus!

Cactus Hosting on innovaatiline serveriteenuspakkuja, kelle eesmärgiks on värskendada hostinguturgu uudsete lahendustega, pakkudes Kliendile üheaegselt personaalset ja kvaliteetset serveriteenust.

Hetkel käimas kampaania:
6 kuud tasuta hostingut!

www.cactus.ee

Parimate soovidega,

Cactus Hosting
www.cactus.ee
RE: Cactus Hosting - www.cactus.ee - 6 kuud tasuta hostingut!
Postitaja: SW_Obama 2009-03-26 10:17:14
Väike vastureklaam . http://www.netpoint.ee/
Väga soodne ja moodne . ainult 60 eek kuu.
Soovitan kõigile . Kogemusi selle firmaga 6 aastat . Olulisi robleeme pole olnud . Välja arvatud kliendi teenindus . Tuleb ka arvestada et netpointis on 5000 klienti .

Et soovitan

SW_Obama
Postitaja: kassu 2009-03-26 11:28:44
Midagi erilist ma sellles cactuses ei näinud. Kõik asjad on väga piiratud, täiesti tavalised paketid, mis mind küll teenusepakkujat vahetama ei kutsu.
Kahju, reklaami lugedes ootasin enamat.
Postitaja: SW_Obama 2009-03-26 12:11:08

25
Mar
2009
11:00 Hea pakkumine: 6 kuud tasuta hostingut!
Autor: Silver Leetma, JK Nõmme Kalju
Teemad

Registreeri uus või too oma olemasolev domeen üle Cactus Hostingusse ja veebimajutus on sulle 6 kuud täiesti tasuta!

Cactus Hosting on innovaatiline serveriteenuspakkuja, kelle eesmärgiks on värskendada hostinguturgu uudsete lahendustega, pakkudes Kliendile üheaegselt personaalset ja kvaliteetset serveriteenust. Korraldatava kampaania eesmärgiks on presenteerida kõigile hostingu teenust kasutavatele ettevõtetele Eestis, kuivõrd paindlik ning endast andev peaks üks teenuspakkuja selles vallas olema.

-------------------------
Paistab et firma on ädas , potsensiaalne klientuur liigub konkurentide juurde ,,,

Pakkuge paremat hinda . Koduleht 25.- , privaat server 500,- kuus siis ehk räägime asjast , aga hetkel ma küll midagi innovaatilist ei leia seal , tasuta servereid on üle neti küllaga , ei tea kohe päöris millist valida .

---------------------------------------
Tegemist on meie poolt esimese sammuga parendada ning arendada serveriteenuse innovaatilisust, kvaliteeti ning kliendisõbralikku lähenemist. Ja otse loomulikult paneme sellega aluse pakkujate vahelisele konkurentsi kasvule – lubame tulevikus palju huvitavaid kampaaniaid ning uudseid lahendusi!

Kampaania raames pakume ettevõtetele ja eraisikutele tasuta hostingut, mille ainukeseks eelduseks on teenusega liitumine. Kusjuures tegemist ei ole mingi trikiga! Teenusega liituja võtab endale tavapärased kohustused ning võib 6 kuu möödudes teenuse kasutamise lõpetada – garanteerime rahulolu.

Tasuta veebimajutust võimaldame Standard paketile, mille tehnilised parameetrid on piisavad 80%-le ettevõtetest (loe lähemalt paketist). Soovi korral on meie töökas meeskond abistamas Teid andmete kopeerimisel ning valgustamas teenuse kasutamisvõimalustest.

Lähemalt saab antud teenuse kohta lugeda siit: http://www.cactus.ee

Ning ennast kursis hoida meie tegemistega siit: http://blog.dreamcom.ee

Usun, et see pakkumine mööda külge maha ei jooksnud! :)

Parimate soovidega,

Silver Leetma

silver@dreamcom.ee

Cactus Hosting

Postitaja: OBAMA VEND :D 2009-03-26 13:42:20
TSITEERITUD:
Väike vastureklaam . http://www.netpoint.ee/
Väga soodne ja moodne . ainult 60 eek kuu.
Soovitan kõigile . Kogemusi selle firmaga 6 aastat . Olulisi robleeme pole olnud . Välja arvatud kliendi teenindus . Tuleb ka arvestada et netpointis on 5000 klienti .

Et soovitan

SW_Obama

x2

Netpointiga (tollel ajal siis serverimaailm) sai liitutud 13/12/2005 ja sellest ajast saati pole suuremaid probleeme olnud.. mõni üksikasi on olnud aga mitte midagi sellist, mis sunniks teenusepakkujat vahetama.

Martin
Postitaja: asada 2009-03-26 14:32:34
Ma ei tahaks nüüd kellegi äriplaani ja innovaatilisi ideid maha teha aga kui teemaks tuli, siis juba nii, et kui paljuse rahas kokkuhoidu teeb . Kas see motiveerib kedagi kuskilt üle tulema . Kolimine võib osutuda kallimaks . Pärast server kadunud koos kodulehtedega . Kas kolimine on firma kulul või keegi teeb seda tasuta mulle .
Teised teenuse pakkujad kõik on jamad ja pahad ainult meie oleme head .
Postitaja: GroundZero 2009-03-26 14:42:56
Selles suhtes on õigus
20 eeguse kokkuhoiu pärast kuus ei hakka küll kolima .. endal ka nimetatud netpoindis oma online prügimägi,. On pakutud igasuguseid asju, kuid - cmon,, ei viitsi. Viitsiks vaid siis kui tõiselt hiiiinnavahe oleks über või must auk neelab praeguse pakkuja.
Postitaja: Vanapats 2009-03-26 15:53:39
TSITEERITUD:
Selles suhtes on õigus
20 eeguse kokkuhoiu pärast kuus ei hakka küll kolima .. endal ka nimetatud netpoindis oma online prügimägi,. On pakutud igasuguseid asju, kuid - cmon,, ei viitsi. Viitsiks vaid siis kui tõiselt hiiiinnavahe oleks über või must auk neelab praeguse pakkuja.

Samad sõnad ka siitpoolt. Miski suur soodukas peaks ikka olema, et mingi tundmatu tegelase juurde üle kolida.
Postitaja: SW_Obama 2009-03-26 16:28:44
TSITEERITUD:
Väike reklaam, järsku on kasu. :)
Cactus Hosting
www.cactus.ee

Hihi ei zoovitaks firmadel siia fooruymisse küll reklaamima tulla siin pekstakse kohe silmad sinisex . ja reklaam hakkab mõjuma kohe antireklaamina , kindlasti jäite juba nii mõnestki kliendist ilma ,

AGA MULL on üks teine küsimus seoses hostinguga ..

Et vaadake lugu selline et ega vist kodulehe telliad ei vali serverit , et see on nagu kodulehe firmade tegevus aga siin on tunda sellist hapu haisu . et mul on selline tunne et osa firmasi kes tegelevad kodulehtede valmistyamisega saavad serveri virmadelt tulu kui nad paigutavad kodulehe kokulepitud firma serverisse .

Miks mõned veebifirmad üritavad klientidele pähe määrida eriti turvalist ja kindlat serverit 290 kr eest , kui tegelikuses netipointi server maksab 60 kr ja serverid , tarkvara on tutikas , !

Vanad veebifirmad pole 10 aastat oma serveriparki uuendanud, kõvakettad logisevad ja ragisevad , andmesidet pole ollagi aga ikka on nende teenus 290 kr ja määritakse firmadele kes tellivad kodulehe sellist teenust pähe .

Teisest küljest kui mul oleks endal hostingu firma siis maksaks ise ka kodulehe paigutamise eest 1000 kr veebifirmale kätte .

Et kas keegi on sellistest assjadest kuulnud , ja mille teie valite kliendile serveri
Postitaja: tiigrikutsu 2009-03-26 17:35:28
Ikka teenuse järgi:) Olen puutunud kokku enamuse hostingutega ja ise enda lehte 4 korda kolinud. Viimased 5 aastat olen zone's ja rahul. Eranditult kõikidele klientidele soovitan just neid ja leian et see paarkümmend krooni kõrgem hostingu hind on seda väärt. St teen zone'le palju reklaami, olen neile mitmeid kliente toonud, kuid ei saa selle eest sentigi, nii et.....
Postitaja: Vanapats 2009-03-26 23:21:37
Kah teenuse järgi. Lihtsamate asjade jooksutamiseks soovitan Tantumit http://www.tantum.ee/clients/aff.php?aff=071 ja saan selle eest 10%
Tantumil hinna ja kvaliteedi suhe minu kogemuse põhjal parim. kogemust siis 1,5 aastat.

Kui aga asjalikumat asja vaja jooksutada, siis oma server ja soovitan seda firmat. http://www.serverloft.eu Sellesoovitamise eest ei saa midagi.
Postitaja: Rama 2009-03-27 15:56:12
Aga kus firmas Eestis saab kõige sootsama hinnaga serverit rentida ?
Postitaja: Koodija 2009-03-27 17:25:58
TSITEERITUD:
Aga kus firmas Eestis saab kõige sootsama hinnaga serverit rentida ?

Wavecom. Hinnad hakkavad 100.-EEK per masin
Postitaja: Wavecom 2009-03-27 21:08:36
TSITEERITUD:

Wavecom. Hinnad hakkavad 100.-EEK per masin

see on vist tava majutus , ma mõtlen ikka oma serverit .
Postitaja: Kaak 2009-03-27 21:39:51
TSITEERITUD:

see on vist tava majutus , ma mõtlen ikka oma serverit .

Ongi oma masin sul seal selle hinnaga.
Postitaja: ok 2009-03-28 09:43:24
Ok: mailisin neile , aga igaljugul Parimate soovidega,

Cactus HostingUlt
www.cactus.ee pole siiamaale mittemingit vastust tulnud . Juu siis mõtetu firma . Püüavad ainult suurt kala vist . Edu neile .

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0853309631348