PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
tööpakkumine C#/.NET DEVELOPER
Postitaja: toomas87 2009-04-09 03:57:18
Antud pakkumine on http://www.isepankur.ee/ portaali arendamiseks.
Otsime küll C# inimest, kuid ehk mõni siinne PHP-guru omab ka selles kogemust.
Huvi korral kirjutage partel@isepankur.ee.
Tööpakkumine on küll inglise keeles, aga ma usun, et saab hakkama :)

C#/.NET DEVELOPER

Responsibilities:
- Development of the isePankur platform

Requirements:
- Strong experience with C#./NET, particularly ASP.NET, and/or Java in a Web development environment
- Ability to work independently against high-level specs and document own code
- Knowledge of testing and code management techniques

Desirable:
- Experience with server-side Frameworks (ASP.NET, ASP.NET MVC) and ORM technologies such as NHibernate and LINQ to Entities
- In-depth understanding of databases, including data modelling, MS-SQL and performance tuning
- Rich GUI experience including AJAX,
- Exposure to Web Services including SOAP, XML and XSLT
- Understanding of scalability and multi-threading issues
- Interest in start-ups in financial services sector

We will offer:
- Work in a VC funded high potential technology and financial company
- Interesting work with creating peer-to-peer banking marketplaces across Europe
- Possibility to work on projects across Europe

Please send your CV to info@sobralaen.ee in case you are interested.

Viimati muudetud: 09-04-2009 03:58:28
Muutja: toomas87
Põhjus: pealkirja täiustamine

RE: tööpakkumine C#/.NET DEVELOPER
Postitaja: Kaak 2009-04-09 10:13:49
No ehk käid ka pakutava tasu suuruse välja. Siis on näha, kas tasub praeguselt kohalt liigutama hakata või mitte
Postitaja: kendo 2009-04-09 12:40:27
TSITEERITUD:
No ehk käid ka pakutava tasu suuruse välja. Siis on näha, kas tasub praeguselt kohalt liigutama hakata või mitte

Eh.. no miks sa teiste inimeste võimalusi piirata üritad? Las ikka iga mees/naine küsib ise oma palka.
Postitaja: Interneti Troll 2009-04-09 13:25:41
TSITEERITUD:

Nii hea, et töötaja suurimaks motivaatoriks on palganumber. Selliseid töötajaid kõik tarkvaraettevõtted just ootavadki. Ja nad peavad arvestama, et kui kusagilt ilmub välja uus peremees, kes pakub 250.- eek võrra suuremat palka, siis on töölisest alles ainult kortsus burgeripaberid ja rasvane klaviatuur. Hea, kui sellisele alusele töösuhteid rajatakse.
Postitaja: Kollike 2009-04-09 13:44:43
TSITEERITUD:
Nii hea, et töötaja suurimaks motivaatoriks on palganumber. Selliseid töötajaid kõik tarkvaraettevõtted just ootavadki. Ja nad peavad arvestama, et kui kusagilt ilmub välja uus peremees, kes pakub 250.- eek võrra suuremat palka, siis on töölisest alles ainult kortsus burgeripaberid ja rasvane klaviatuur. Hea, kui sellisele alusele töösuhteid rajatakse.

No ja millisele alusele siis veel. Krt kommunismini on veel kauge maa, et saaks ilusate silmade eest tööd teha. Kogu maailma ja sealjuures ka inimest panevad liikuma kolm SSS-i Sugutung, Saamahimu ja Surmahirm. Valige ise milline neist tööpakkumisele vastama kutsub. :-)
Postitaja: Karl_Punk 2009-04-09 14:02:42
Neandertaali puhul on see tõesti nii, aga inimene on käinud siiski üsna pika ma neandertaalist tsiviliseeritud inimeseni.

Mõned üsna tähtsad lisafaktorid:
1. Turvalisus/kindlus/stabiilne sissetulek
2. Arenemisvõimalused
3. Töökeskkond/inimesed

jne jne.

TSITEERITUD:

Inimest panevad liikuma kolm SSS-i Sugutung, Saamahimu ja Surmahirm. Valige ise milline neist tööpakkumisele vastama kutsub. :-)
Postitaja: imelikud 2009-04-09 14:16:48
Mida jama te ajate.
Palganumbri järgi valitaksegi tööd :S Ma saaks aru kui sa oled mingi a.la Microsofti vms suure firma tegelane, siis ei hakka paari tonni pärast ennast liigutama, aga eestis pole pm ühtegi sellist firmat, kuhu ainult nime pärast passima peaks jääma.

Konkreetne tööpakkumine ütleb ka selgesõnaliselt, et tegu üle Euroopalise projektiga. Arenguvõimalus mis sugune. Nii et ärge tulge oma turvalise töö pläma ajama SELLE KONKREETSE PAKKUMISE PUHUL!
Postitaja: Kollike 2009-04-09 15:42:40
TSITEERITUD:
Neandertaali puhul on see tõesti nii, aga inimene on käinud siiski üsna pika ma neandertaalist tsiviliseeritud inimeseni.

Ja kaugemale see nn. inimene siis jõudnud on võrreldes oma eelasega. Mõtlen just vaimset poolt.

TSITEERITUD:

No näed. Saamahimu

TSITEERITUD:
2. Arenemisvõimalused

Ikka Saamahimu.

TSITEERITUD:
3. Töökeskkond/inimesed

Selge Sugutung. Muidu nokitseks kodus keldris koodi kribada.
Postitaja: reaalsus 2009-04-09 15:54:52
TSITEERITUD:
...

2. Arenemisvõimalused
3. Töökeskkond/inimesed

jne jne.

1. Turvalisus/kindlus/stabiilne sissetulek = mitte ükski firma ega riigiasutus ei suuda seda pidevalt garanteerida.
2. Arenemisvõimalused = Kui on väga hea sissetulek, siis on motivatsiooni seda ise korraldada, + teema saab ise valida.
3. Töökeskkond/inimesed = see on tõesti üks lisafaktor, aga see võib mõne inimese jaoks vale väide olla, kõik ei sobi igasse kollektiivi.

Seega esmane käega katsutav väärtus on töötasu, kõik muud hüved selguvad aja jooksul, kui väärtuslikud nad ikkagi on.
Postitaja: Koodija 2009-04-09 16:26:37
TSITEERITUD:
Seega esmane käega katsutav väärtus on töötasu, kõik muud hüved selguvad aja jooksul, kui väärtuslikud nad ikkagi on.

Just nii see tegelikult ongi. See mis liigutama paneb on ikkagi palganumber. Naerma ajavad firmad oma arenemisvõimalustega. Kui õige progeja ennast arendada tahab, siis lööb kaas mõnes vabavaraprojektis. Tuleb tunnustsust rohkem kui miskis liinitöös ennast "arendades".
Postitaja: Keegi_Teine 2009-04-09 19:02:16
TSITEERITUD:

Just nii see tegelikult ongi. See mis liigutama paneb on ikkagi palganumber. Naerma ajavad firmad oma arenemisvõimalustega. Kui õige progeja ennast arendada tahab, siis lööb kaas mõnes vabavaraprojektis. Tuleb tunnustsust rohkem kui miskis liinitöös ennast "arendades".

Kes liigutab palga numbri mõjul, kes liigutab selle pärast, et talle igapäev taha ei panda.

Tõesti, mõlemad on saamahimud ühest või teisest otsast.
Postitaja: Interneti Troll 2009-04-09 19:36:35
TSITEERITUD:
aga eestis pole pm ühtegi sellist firmat, kuhu ainult nime pärast passima peaks jääma.

WOW! Kui ikka ükski Eesti firma pole nii suure kaliibriga meest väärt, siis tahaks küll teada, millest selline grandioosne arvamus. Äkki on isik lisaks kõigile E-äri süsteemidele ja keeltele kursis ka raudvara, robootika ja teadusliku tarkvara progemisega ning oskab lausa une pealt masinkoodis protsessori direktiive kirjutada. Ilmselt on sellise kaliibriga mehe jaoks köömes ka lingvistikaprobleemid, ja keeleliste algoritmide valdamine. Seda muidugi lisaks oivalisele RUP valdamisele, analüütilisele mõtlemisele ja projektijuhtimiskogemusele :D:D Siis tuleb ju moosipurgid seljakotti panna ja otse Mountain View-sse põrutada. Sellise kaliibriga mees saaks vabalt mõne google vanemprogrammeerija tema kabinetist välja kihutada ja juba ainuüksi oma kohaloleku eest 500k $ aastapreemiat küsida. :D:D:D Respect!
Postitaja: ajukramppp 2009-04-12 01:35:49
TSITEERITUD:

oot! mis siis motivaatoriks peaks olema? "kui sind asi ikka tõesti huvitab, siis sa palka eriti ei küsi ju..." -- unista edasi. üldiselt minule ei meeldi sellised "feministlikud" ideed. Teeks hääletuse või meeleavalduse ning vaataks, mitu inimest on sinuga samat meelt (loomulikult meeleavaldus oleks 1000 korda realistlikum - milline inimene reklaamib end odava tolana?). Täpselt sellistele alustele peabki rajama töösuhted - tööle minnakse raha pärast, mitte lõbu pärast või igavusest. Kui raha kasvaks puu otsas, siis saaks lõbu pärast ka ilma töökohata samu asju teha.

Ilusat kevadet.
Postitaja: Interneti Troll 2009-04-12 11:39:23
"tööle minnakse raha pärast, mitte lõbu pärast". Väike parandus: tööle minnakse RAHA JA LÕBU pärast. Ehk: primaarne vajadus on oma pere ära toita ja elu nautida (materiaalses mõttes). Teiselt poolt aga isiklik eneseteostusvajadus ja huvi oma töö vastu. Kui programmeerija töötab ainult raha pärast, siis tähendab see vaid seda, et tal on pohh oma tööst/erialast. See tähendab aga, et ta arendab ennast vaid siis kui ülemus käsib ja töötab vaid selleks, et kell kiiremini viis saaks. Ja sellised algatusvõimetud palgatöölise mentaliteediga tüübid ei saa ka kunagi kuigi head palka. Äkki oleks aeg eriala vahetada sel juhul?
Postitaja: täpselt 2009-04-12 13:22:27
TSITEERITUD:

WOW! Kui ikka ükski Eesti firma pole nii suure kaliibriga meest väärt, siis tahaks küll teada, millest selline grandioosne arvamus. Äkki on isik lisaks kõigile E-äri süsteemidele ja keeltele kursis ka raudvara, robootika ja teadusliku tarkvara progemisega ning oskab lausa une pealt masinkoodis protsessori direktiive kirjutada. Ilmselt on sellise kaliibriga mehe jaoks köömes ka lingvistikaprobleemid, ja keeleliste algoritmide valdamine. Seda muidugi lisaks oivalisele RUP valdamisele, analüütilisele mõtlemisele ja projektijuhtimiskogemusele :D:D Siis tuleb ju moosipurgid seljakotti panna ja otse Mountain View-sse põrutada. Sellise kaliibriga mees saaks vabalt mõne google vanemprogrammeerija tema kabinetist välja kihutada ja juba ainuüksi oma kohaloleku eest 500k $ aastapreemiat küsida. :D:D:D Respect!

mina pole ütlenud, et ma mingi pro olen, aga eestis pole tõesti ühtegi sellist firmat, kus selle maine pärast tunhandete kroonide võrra vähem palka oleks nõus saama.
Teiseks sinu kuskilt loengust meelde jäänud sõnade ja väljendite peale arvad ise, et oled tegija? Kui sa oleks mingi oma eriala proff siis sa siin foorumist küll ei istuks. See oleks sulle liiga kallis, või ei oleks sul lihtsalt elu, et oma vaba aja pere asemel siin mööda saada ja mõttetuid postitusi kirjutad. Seega võid ise ka arvata, et ma ennast mingiks hulluks tegijaks ei pea, kuna ma siin kirjutamas/lugemas käin.
Vanust veel vähe, aega õppida palju. Kogemusi ei alahinda, teenin üle eesti keskmist juba esimese töölepinguga, nii et mingi suvaline dumbuser pole.
Postitaja: Interneti Troll 2009-04-12 16:54:15
Vaat, üheski it loengus pole ma kunagi käinud :D Akadeemiliselt kvalifitseerusin kunagi 360 kraadi teistsugusele erialale. Ja neid väljendeid kasutan igapäevatöös ;) Ehk neid "väljendeid" ja nende tähendust tuleb teada by default, kui antud eriala sai valitud. Need on baasmõisted, mida tuleb teada enne, kui arvuti lahti teed ;) See käib kõigi antud eriala spetsialistide kohta. Ja seda, kui tasemel ma olen, otsustavad minu tööde kasutajad, tellijad ja vanajumal ise :D
Postitaja: Selge 2009-04-12 17:27:05
TSITEERITUD:
Vaat, üheski it loengus pole ma kunagi käinud :D Akadeemiliselt kvalifitseerusin kunagi 360 kraadi teistsugusele erialale. Ja neid väljendeid kasutan igapäevatöös ;) Ehk neid "väljendeid" ja nende tähendust tuleb teada by default, kui antud eriala sai valitud. Need on baasmõisted, mida tuleb teada enne, kui arvuti lahti teed ;) See käib kõigi antud eriala spetsialistide kohta. Ja seda, kui tasemel ma olen, otsustavad minu tööde kasutajad, tellijad ja vanajumal ise :D

Okei, usun et tunned oma eriala ja värki. Veebiarendajana pole mul enamus neid väljendeid vaja läinud. Nagu teada ei ole lihtsamate rakenduste puhul mingit raketi teadust vaja.
Hetkel käsil teine semester 6st, seega ei tea täpselt mis tulevik veel toob. Noffence, lihtsalt kaitsesin enda arvamust, et konkreetne tööpakkumine on igati sobiv ja palk määrab töökoha.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0897479057312