PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Magento Pangalingi moodul olemas Magento Connectis
Postitaja: aksel 2009-05-16 19:58:01
Tere,

Pangalingi moodul Magentole on nüüd saadaval Magento Connectist: http://www.magentocommerce.com/extension/1282/banklink-panga

Lisainfo wasabi[att]wasabi.ee
RE: Magento Pangalingi moodul olemas Magento Connectis
Postitaja: Kaak 2009-05-17 17:23:32
Sulle säga juba öeldi, et tasuta jaga. või maksa peale, et keegi su spagetti tahaks.
Postitaja: sdasfdfsd 2009-05-17 18:51:15
TSITEERITUD:
Sulle säga juba öeldi, et tasuta jaga. või maksa peale, et keegi su spagetti tahaks.
no türa sul viga on ? Teeb inimeste elu lihtsamaks, et rahvas saaks lihtsalt magentole pangalingi lisada ja sa nii põkki täis, et vaja mölisema hakata :S Korras ahv nahui !
Postitaja: aksel 2009-05-18 11:28:19
TSITEERITUD:

Magento Pangalingi mooduli alased küsimused saada wasabi[att]wasabi.ee või vaata http://www.wasabi.ee/w/banklinkpangalink-magento-extension/
Postitaja: Interneti Troll 2009-05-19 09:53:55
Super! Hea, et see asi nüüd olemas on. Kuidas mul oleks seda asja paar kuud tagasi vaja olnud! Toona sai valitud lõpuks ikka custom poe progemine, kuna pangamoodulit polnud ja endal ei olnud aega Magento manuaalidest ja api-st läbi närida.
Postitaja: rtfm 2009-05-19 12:41:20
TSITEERITUD:
Super! Hea, et see asi nüüd olemas on. Kuidas mul oleks seda asja paar kuud tagasi vaja olnud! Toona sai valitud lõpuks ikka custom poe progemine, kuna pangamoodulit polnud ja endal ei olnud aega Magento manuaalidest ja api-st läbi närida.

irw eri kuradi raske ju , magento kasutab enda kõhus zend frameworki ja moodulite tegemine on kas uute classide loomine või olemasolevate extendimine. Ei tahaks uskuda , et ühe classi extendimine on keerukam kui terve poe uuesti kirjutamine.

Postitaja: rtfm 2009-05-19 12:44:52
Postitaja: Interneti Troll 2009-05-19 13:39:53
TSITEERITUD:
http://activecodeline.com/writing-a-custom-module-in-magento

Oleks see nii lihtne. Antud artikkel juba ammu läbi loetud.
Postitaja: Robert 2009-05-19 17:36:58
TSITEERITUD:
irw eri kuradi raske ju , magento kasutab enda kõhus zend frameworki ja moodulite tegemine on kas uute classide loomine või olemasolevate extendimine. Ei tahaks uskuda , et ühe classi extendimine on keerukam kui terve poe uuesti kirjutamine.

Oleneb millega keegi harjunud on ja kui hea õppimisvõimega too tegelane on. :-) Olen teinud neid makse ja tilulilu võimalusi enamusele siinmail rimngliikuvatele poesüsteemidele ja peab mainima, et ega raketiteadus pole neist ükski olnud.
Postitaja: Robert 2009-05-19 17:39:51
Nu ja kontakt ka kui keegi peaks miskit vajama. info @ websof.com :-)
Postitaja: Interneti Troll 2009-05-19 19:31:02
TSITEERITUD:

Ilmselt ei ole sa lihtsalt Magentoga kõhuga kursis. Raamistik on küll Zend, aga kogu magento maksmise ja checkoudi funktsionaalsus on tiba keerulisem lahti närida, kui "ühe klassi extendimine". OsCommerce-le olen ka ise pangamoodulit kirjutanud ja seal tõesti polnud midagi keerulist. Nii, et ei tasu lahmida, kui pole ise ennast asjaga kurssi viinud.
Postitaja: rtfm 2009-05-19 20:57:35
TSITEERITUD:

Ilmselt ei ole sa lihtsalt Magentoga kõhuga kursis. Raamistik on küll Zend, aga kogu magento maksmise ja checkoudi funktsionaalsus on tiba keerulisem lahti närida, kui "ühe klassi extendimine". OsCommerce-le olen ka ise pangamoodulit kirjutanud ja seal tõesti polnud midagi keerulist. Nii, et ei tasu lahmida, kui pole ise ennast asjaga kurssi viinud.

ma olen progenud magentole pangalingi , algus on muidugi harjumatu ja ei taju kogu seda namespce ja xmli konfigureerimise mudru hetkega.
Postitaja: Interneti Troll 2009-05-20 10:38:19
TSITEERITUD:

ma olen progenud magentole pangalingi , algus on muidugi harjumatu ja ei taju kogu seda namespce ja xmli konfigureerimise mudru hetkega.

Jap, ilmselt ei olegi seal midagi ületamatult keerulist aga mul oli olukord, kus asi pidi mõne päevaga kliendi jaoks letis olema ja ei riskinud sel hetkel tundmatu muutujaga (Magento api selgekstegemine).
Postitaja: Kutt 2009-05-21 11:32:27
TSITEERITUD:

Jap, ilmselt ei olegi seal midagi ületamatult keerulist aga mul oli olukord, kus asi pidi mõne päevaga kliendi jaoks letis olema ja ei riskinud sel hetkel tundmatu muutujaga (Magento api selgekstegemine).

Oota, ja siis otsustasid kirjutada nullist uue poe koodi?

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0816760063171