PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
no aeg jälle rääkida rahast
Postitaja: maksulaks 2009-05-28 18:56:04
Kuidas huvitav palkadega on? Rääkige oma kogemustest, mina õnneks eelm kuu veel sain aga tugeva viivitusega raha kätte. Ja lisage teisi ka, saaks pildi ette, mis seis turul on...

Nimi: FRAKTAL OÜ
Registrikood: 11437987
Aadress: Raekoja plats 1 51003 Tartu
28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 312 283 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel ajatatud maksuvõla summa 306 592 krooni

Nimi: MIKARE BALTIC OÜ
Registrikood: 10464887
Aadress: Pärnu mnt 160e 11317 Tallinn
Telefon: 6006000
28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 76 679 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 12 304 krooni

Nimi: HANSANET OÜ
Registrikood: 10613614
Aadress: Pärnu mnt 139E/2 11317 Tallinn
28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 518 985 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel ajatatud maksuvõla summa 303 285 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 9 657 krooni

Nimi: CODEWISER OÜ
Registrikood: 10769492
Aadress: Sõbra 56 50106 Tartu
28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 3 814 484 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel ajatatud maksuvõla summa 1 886 578 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 147 877 krooni

Nimi: NUATTITUDE OÜ
Registrikood: 11014117
Aadress: Väike-Ameerika 8 10129 Tallinn
28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 291 693 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 51 767 krooni

Nimi: CUSTOM MEDIA AGENCY OÜ
Registrikood: 10587213
Aadress: Liimi 1 10621 Tallinn
INTRUM JUSTITIA AS
18.12.2008 lõpetamata 5 001 - 10 000 5 001 - 10 000 -
28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 157 381 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 22 439 krooni

RE: no aeg jälle rääkida rahast
Postitaja: kommentaator 2009-05-28 19:26:05
lisaks siia ühe veel

Nimi: RENE KÕIVUMÄGI FIE
Registrikood: 11317310

MAKSEHÄIREREGISTRI RAPORT

28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 2 720 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 119 krooni

too tüüp ka paras petis
Postitaja: veel 2009-05-28 19:36:29
vaata aga vaata, üks on nime muutnud, nüüd tegeleb kinnisvaraga?
Nimi: STRUKTUUR VARAHALDUS OÜ
Registrikood: 11580101
28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 250 482 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 6 452 krooni

loeme nüüd sekundeid, kui kiiresti see postitus ära kaob
Postitaja: noo666 2009-05-28 19:53:07
pole paha
Postitaja: adafsfdsgdfg 2009-05-28 20:05:17
minu kunagine leivaisa elab hetkel ilma võlgadeta :D

Nimi: DOMINIC SOLUTIONS OÜ
Registrikood: 11138368
28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 736 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 851 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel esitamata 3 maksudedeklaratsiooni
Postitaja: rtfm 2009-05-28 20:50:32
TSITEERITUD:
Ja lisage teisi ka, saaks pildi ette, mis seis turul on...

Turul on ilmselge puudus kvalifitseeritud tööjõust. Aga olenemata sellest on jätkuvalt eestlaste lemmiktegevuseks jäänud teiste rahakotist raha lugemine.
Postitaja: dssadas 2009-05-28 22:53:41
TSITEERITUD:

Turul on ilmselge puudus kvalifitseeritud tööjõust.

Mis mõttes?
Postitaja: websitemills 2009-05-28 23:23:50
Nimi: WEBSITEMILL OÜ
Registrikood: 11473397
Aadress: Vindi 1-28 11315 Tallinn

28.05.2009 seisuga on maksuvõlg 133 627 krooni
28.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 9 331 krooni

kas see on ganzanet?
Postitaja: obama-äss 2009-05-29 00:40:34
TSITEERITUD:

Midagi ei ole turul . Lihtsalt sina oled sitt mees sellepärast saadki raha viivitusega , Olex sa normaalne mees siis makstaks sulle ka korralikult .

Kuna sa topid siia mingite firmade era assju siis oled sa ültse sitapea ja mina ei maksaks sulle ültse laseks su kohe lahti ja jätaks palga ka maksmata .

obama

Tegemist on avaliku infoga, mitte eraasjadega !
Postitaja: Waher 2009-05-29 00:43:19
TSITEERITUD:

Midagi ei ole turul . Lihtsalt sina oled sitt mees sellepärast saadki raha viivitusega , Olex sa normaalne mees siis makstaks sulle ka korralikult .

Kuna sa topid siia mingite firmade era assju siis oled sa ültse sitapea ja mina ei maksaks sulle ültse laseks su kohe lahti ja jätaks palga ka maksmata .

obama

Mida enam ma Su postitusi loen, seda lähedamale tuleb päev, kui uue keskkonna eesti koodikirjutajatele üles panen.

Nüüd aga teemast:

Anyways, enda kogemusest viimase seitsme aastaga olen jõudnud järeldusele, et kõige enam probleeme tekib kohutavalt halvast projektide planeerimisest, mis tingitud sellest et kliendid on - mida aeg edasi ja eriti nüüd - aina rohkem hinnatundlikud. Ehk siis lõigatakse projektide küljest ära nii palju kui vähegi võimalik, lootes et siis jääb projekt kuidagi eelarvesse ning saab ka õigel ajal korda.

Kahjuks nii see aga reaalsuses ei ole ja ebaõnnestunud projektiplaanide ja ebapiisava müügi ning projektijuhtimise tulemusel koperdab kogu arendus, sest arendaja genereerib suurt osa projekti praktiliselt õhust ja isetegevuse tulemusel. Ja siia isegi veel ei arvestata kliendi poolt on-the-fly tulevaid muudatusi mis kliendi hea suhte säilitamisel tihti enda taskust valmis meisterdatakse.

See on nagu vesiliiv mis sisse veab kui varakult millestki kinni ei haara.

Kõige selle pärast on aga hetkel ideaalne võimalus korraliku müügistrateegiaga turgu haarata. Ning Sinu kui arendaja roll selles on sama tähtis nagu igal teisel töötajal. Eriti vajalik on see, et Sa usuks nendesse kes Sinuga koos töötavad ja et Sa usuks firma tegevusse ja juhtkonna vastuvõetud otsustesse. Vajadusel suunaks ka neid, kui nendega ei nõustu ka siis kui arvad, et sellest midagi ei muutu.

Vastasel juhul astu firmast välja, sest Sa lihtsalt kulutad aega - nii enda kui ka firma oma. Kui tuled foorumisse ja Elitec'i näitel loobid siia Eesti firmade maksevõlgade seise, siis see on märk sellest et Sa oled end ehk valesti paigutanud.

TSITEERITUD:
Turul on ilmselge puudus kvalifitseeritud tööjõust. Aga olenemata sellest on jätkuvalt eestlaste lemmiktegevuseks jäänud teiste rahakotist raha lugemine.

Täpselt, ma küll leian ennast kordamas, aga meil on projekte rohkem kui teha jõuame ja arendajatest on alati tõsine puudus. Supleme sarnaselt teiste väikefirmadega, aga tööd on palju, kliendi usaldus on kõrge ja müük ning turundus üritab tulistada nii palju kui vintraud vastu peab.

Kvalifitseeritud tööjõudu aga pole, mis aitaks kiiremini projekte läbi lasta.

Viimati muudetud: 29-05-2009 00:51:55
Muutja: Waher
Põhjus:

Postitaja: SW_Obama 2009-05-29 07:07:05
TSITEERITUD:

Tegemist on avaliku infoga, mitte eraasjadega !

Jah avalik aga sa ei pea seda siia toppima . Kui keegi tahab siis leiab ise selle info üles , piisab kui postitad siia krediidi info lingi . Võlgu maksu ametile on 20000 ettevõttet , et postita siis juba kõik siia . Sa ei tea miks keegi võlgu on . Võipolla on kellegil pooleli miljonine projekt ja selle valmimisel laekub raha , Võipolla firma hoiab oma töölisi ja maksab esmajärjekorras neile , siis maksuametile jne . Pool eesti elanikest on kellelegi kuhugile midagi võlgu , et mis siis nüüd peaks juhtuma , et paneme kõikide nimed netti üless ,
Postitaja: ehitaja 2009-05-29 08:13:38
No on teisigi ehitajaid kinnisvara ärikaid, kes on omadega peese läinud ja nüüd itialal tegelevad.

Osta.ee kasutaja Dara https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=feedback.show&user=89253
Selle nime taga peitub isik Ardo Martin.
Tema kinnisvara tegemised firma Albatrek OÜ
Algus Lõpp Maksehäire viimane suurus Maksehäire maksimum suurus Märkus
INTRUM JUSTITIA AS
23.11.2007 lõpetamata 200 001 - 1 000 000 200 001 - 1 000 000 -
22.05.2008 lõpetamata 501 - 1 000 501 - 1 000
29.05.2009 seisuga on ettevõttel intressivõlg 16 082 krooni

Ehk mõni ostab mõne korteri ka http://web.zone.ee/kivi23/yldinfo.htm saab tegelane natsi nutsu. :-)
Postitaja: rtfm 2009-05-29 08:40:14
TSITEERITUD:

... Võipolla firma hoiab oma töölisi ja maksab esmajärjekorras neile , siis maksuametile jne ....

Ettevõte ei saa enam valida mis järjekorras maksud tasub. Kõikidel firmadel on üks viitenumber ja maksuamet arvestab kohustused maha järjekorras käibemaks -> töötaja maksud.

Olenemata sellest kas sa arendajana oled oma palga kätte saanud tähendab maksuvõlg seda, et võlgu ollakse kindlasti töötajate maksurahad. Mis omakorda tähendab seda, et kui võlg on üle kahe kuu pikkune ja seda ei ole täiendavalt ajatatud ei ole töötajal enam sotsiaalkindlustust jne. Et täna mõnesmõttes on töötajal krediidiinfoga rohkem peale hakata , kui aasta tagasi.
Postitaja: penss 2009-05-29 08:58:12
kui makse ei maksta, siis pension ei teki, töötuskindlustuse raha ei kasva ning haigekassa ka varsti ei toimi

SEEGA: VÕLGLASED EI OLE USALDUSVÄÄRSED TÖÖANDJAD

KUI SOOVID OLLA ILMA:

- haigekassast, st ei tohi haigeks jääda + haigusraha ei saa
- pensionist (arvestust ei peeta kui raha ei laeku)
- töötukindlustusest (seda ka ei saa kui pole makstud)

mis kõige hullem, kui isegi mingid rahad hiljem tasuda, siis töötukindlustuse puhul see enam ei aita...
Postitaja: Waher 2009-05-29 09:06:56
TSITEERITUD:

Anna siis mõned projektid mulle teen ära , aga kui palju sa projektide eest siis nõus maksama oled et arendajatest puudus on , äkki maksad liiga vähe et arendajat leida . 13 kilose kupalgaga nagu arendajat ei leia jah . Millist miinimum tunnitasu pakud mulle kui ma aitan sul projekte teha , ja kas oled maksujõuline , ma sooviks 50% rahast ette . Esialgu võikisd pakkuda mingeid lihtsamaid projekte . Aga kui asi sujub siis vaatame . Mul on 5 programeerijat praegu kes saax projekte teha , oleneb muidugi hinnast .

Ei aitäh, Sinu suhtumine kahjuks ei kvalifitseeru ja koodi Sa kirjutada tõenäoliselt ei oska, nii et Sinu 'soovitatud' programmeerijad oleks veel suurem küsimärk. Kui nad veel Sinu heaks asju teevad, siis loodan et õpivad kiiresti, sest Sinu maailmavaate taga kükitades ei jõua nad elus kuhugi.
Postitaja: SW_Obama 2009-05-29 18:50:50
TSITEERITUD:

Ei aitäh, Sinu suhtumine kahjuks ei kvalifitseeru ja koodi Sa kirjutada tõenäoliselt ei oska, nii et Sinu 'soovitatud' programmeerijad oleks veel suurem küsimärk. Kui nad veel Sinu heaks asju teevad, siis loodan et õpivad kiiresti, sest Sinu maailmavaate taga kükitades ei jõua nad elus kuhugi.

Koodi kirjutade ei oska ja pole vaja aga lugeda oskan ja vead leian ka projektidest üless , ma ise ei kirjuta koodi kuna mul pole seda vaja . Mind eriti programeerimmine ei tõmba isegi hobi ega huvi korras , ültse pole aega koodi trükkida , mind huvitavad pigem valmis projektid ja veebilehtede muud parameetrid .
Õpivad küll kiresti , ma olen väga autoritaarse juhtimis stiiliga . Nii kui ütlen ni ka on . Keegi vastu ei vaidle , aga samas selline juhtimis stiil sobib neile ,
Olen teinud umbes 50 test tööd programeerijatele , 50% kukkus läbi . + 25 % tegid idiootseid vigu . + 25 % on lootus kunagi ka tegijateks saada .
Kussjuures ma ei hoiagi kedagi kinni , ei sunni mingeid projekte tegema , kui projekt meeldib siis palun hakka tegema , kui ei meeldi siis võta järgmine , kes tahab kuhugile jõuda palun , päevapealt võib jõudma hakata .
Minumelest meeldib minu juhtimis stiil vägagi programeerijatele , Keegi pole küll kurtnud ja raha tuleb ka kohe üle kui töö kontrollitud . Milles probleem . Sinus on äkki probleem kui sa ägised et ei ole tegijaid .
Postitaja: SW_Obama 2009-05-29 19:00:58
TSITEERITUD:

Ettevõte ei saa enam valida mis järjekorras maksud tasub. Kõikidel firmadel on üks viitenumber ja maksuamet arvestab kohustused maha järjekorras käibemaks -> töötaja maksud. .

Ei vaidle vastu ei tea kuidas asjad toimivad igas konkreetses firmas . Kes kui palju kuhu maksab , Kes mida kus näitab . Kui palju liigub musta raha . Kui palju hoitakse maksudest kõrvale jne . Karta on et maksudest kõrvale hoidmine kahekordistub . Se et firmal on kuskil mingi maksuvõlg ei näita midagi milline on firma tegelik rahaline seis . Mina nendesse asjadesse oma nina ei pista . Aga ma ei hakka ka kuhugile mingeid assju üles toppima . Kui on kellegil mingi mure siis palun , maksuamet , tarbjakaitse , tööturuamet jne , pöörduge sinna
Postitaja: TEGELIKULT 2009-05-30 03:23:28
TEGELIKULT ON MAKSUVÕLA ÜKS PÕHJUS MINUTEADA SEE, ET KOGU RAHA, MIS TULEB, LÄHEB PALKADEKS ÄRA JA SIIS EI JÄTKU MAKSUDEKS

aga tore, et minu firmal seda muret pole :)
teistele maksuvõla suurenemist ja olen rõõmus, kui mõni konkurent kaoks :)
Postitaja: Tereh 2009-05-30 06:44:44
TSITEERITUD:
TEGELIKULT ON MAKSUVÕLA ÜKS PÕHJUS MINUTEADA SEE, ET KOGU RAHA, MIS TULEB, LÄHEB PALKADEKS ÄRA JA SIIS EI JÄTKU MAKSUDEKS

aga tore, et minu firmal seda muret pole :)
teistele maksuvõla suurenemist ja olen rõõmus, kui mõni konkurent kaoks :)

Praktika näitab seda et kui mõni firma kaob tuleb asemele kaks .
Postitaja: Bender 2009-05-30 19:49:52
TSITEERITUD:

Olen teinud umbes 50 test tööd programeerijatele , 50% kukkus läbi . + 25 % tegid idiootseid vigu . + 25 % on lootus kunagi ka tegijateks saada .

Huvitav, miks sa kedagi sellist ei leidnud, kes juba praegu tegija oleks. Sinu suurepäraseid juhioskusi arvestades peaks sul ju tegijaid progejaid, kes sinu alluvuses töötada tahavad, jalaga segada olema.
Postitaja: Serg 2009-05-30 20:07:43
Kuule, Swender.
Kedagi ei huvita, mida sa unes nägid, siin käib jutt hoopis teisel teemal. Unenägudest mine räägi oma naisele vms.

TSITEERITUD:

... ma olen väga autoritaarse juhtimis stiiliga . Nii kui ütlen ni ka on . Keegi vastu ei vaidle , aga samas selline juhtimis stiil sobib neile ,
Kussjuures ma ei hoiagi kedagi kinni , ei sunni mingeid projekte tegema , kui projekt meeldib siis palun hakka tegema , kui ei meeldi siis võta järgmine , kes tahab kuhugile jõuda palun , päevapealt võib jõudma hakata ....
Postitaja: Sotsabi 2009-05-31 01:28:47
vaatan, et siin sellsed vaesed progejad koos, ehk kulub järgmine link marjaks ära. http://www.estsofpir.co.cc/ Masu ajal ikka abiks, kui tasuta asju jagatakse. :-)
Postitaja: Uhuu 2009-05-31 03:12:50
TSITEERITUD:

Obama oo swender. Kuidas sa saad 100-st prossast sellise 5O%, 25% JA 25%. aga mis siis kui sellest 25 prossast mehest, kellest lootus kunagi ka tegijateks on võimalik saada tegid ka mõne idiootse vea, ytleme, et näiteks 5prossa. ja kõik töötavad x veebi rakendusi loovas firmas.

mhmmmm Nüüd ei pea kuidagi paika 50% 25% 25%. Sa ikka tõenäosusteooriast oled kunagi midagigi kuulnud. Ega vist ei ole. Minu teada 11 klassis õpitakse seda juba. Sorry swnnu oooooooo baaama.
Suu kinni

Uhuuuuuuuuuuuuuuu
Postitaja: SW_Obama 2009-05-31 11:47:33
On jah minu postitatud see kõik . Pistitaja nimele peaks panema ip järgi ja on kohe näha mis mehed siin ringi sebivad ja kes postitavad . 15 minutit rakenduse tegemisex . Aga miskipärast mulle tundub et php f omanikud pole nagu huvtatud ki sellest . Võimalik et siis kaob ka külastus siin ära kui asi igavaks läheb . Obama hoiab foorumit kuumana . Äkki on se php foorumi omanike oma maskott mis mõjub nagu reklaamina , Keda ikka huvitavad postitused sisuga: appi aidake mind katus sõidab !!!!!!!!!!!!!!!
Postitaja: Interneti Troll 2009-06-01 08:40:16
TSITEERITUD:
On jah minu postitatud see kõik . Pistitaja nimele peaks panema ip järgi ja on kohe näha mis mehed siin ringi sebivad ja kes postitavad . 15 minutit rakenduse tegemisex . Aga miskipärast mulle tundub et php f omanikud pole nagu huvtatud ki sellest . Võimalik et siis kaob ka külastus siin ära kui asi igavaks läheb . Obama hoiab foorumit kuumana . Äkki on se php foorumi omanike oma maskott mis mõjub nagu reklaamina , Keda ikka huvitavad postitused sisuga: appi aidake mind katus sõidab !!!!!!!!!!!!!!!

Irw :D Sai jälle natuke südamest naerda. Naljakad mehed olete siin ikka :D:D

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0923218727112