PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Php süsteemide kodeerimine
Postitaja: Jorma 2009-06-07 19:44:02
Kuna praegusel ajal on väike rahapuudus siis plaanisin suveks koodijuppidega raha teenima hakata aga kuna olen php programmerimisega tegelenud umbes 2 aastat ja pole eelnevalt kellelegi raha eest töid teinud.
Oskan php-d, Sql-i, Ajaxit ja javascripti.
Kuna paljudele võib olla raske mind veel usaldada siis teen töid väheke odavamalt.
Koodi valmistamise osas teen alguses töö valmis, seejärel saab töö üle vaadata ja kui meeldib siis selle juba kokkulepitud summa eest ära osta.
Veebilehe välimuste ja kujundustega kahjuks ei tegele kuna nende osas ma pole eriti osav.
Muidugi ootan ka kommentaare ja teiste arvamusi selle asja osas.
RE: Php süsteemide kodeerimine
Postitaja: blaa 2009-06-08 01:11:57
TSITEERITUD:
Kuna praegusel ajal on väike rahapuudus siis plaanisin suveks koodijuppidega raha teenima hakata aga kuna olen php programmerimisega tegelenud umbes 2 aastat ja pole eelnevalt kellelegi raha eest töid teinud.
Kuna paljudele võib olla raske mind veel usaldada siis teen töid väheke odavamalt.
Koodi valmistamise osas teen alguses töö valmis, seejärel saab töö üle vaadata ja kui meeldib siis selle juba kokkulepitud summa eest ära osta.
Veebilehe välimuste ja kujundustega kahjuks ei tegele kuna nende osas ma pole eriti osav.
mida siin ikka arvata, järjekordne noor, kes tuleb turgu risustama, et me hiljem teie töid üle teeksime :D
Postitaja: Jorma 2009-06-08 01:36:40
No aga selleks ma annan ostjale võimaluse asja enne üle testida ja siis alles tuleb varjant kas ostab või ei soovi seda koodi.
Postitaja: olevipoeg 2009-06-08 02:20:43
TSITEERITUD:

mis siin ikka jahuda, tee midagi valmis ja kui selle maha suudad müüa, on kõik ok ;) ka siin foorumis on piisavalt veteran-spaggetti ürogejaid ja muidu tähtsaid tühja tuule tallajaid ;)
Postitaja: swender... 2009-06-08 08:24:24
Aga tee mulle rate taoline portaal , aga mitte kusklt 50 kr eest ostetud koodiga vaid ikka ise nullist . Siis ostan selle ära 10 000 krooniga . Võ siis kinnisvara portaal , 5000 krooniga . Kui ära teed siis võtan su oma firmasse tööle . Häid tublisi ja oskaiaid mehi on ikka vaja
Kas võtaad töö ette ?
Postitaja: rtfm 2009-06-08 08:49:59
TSITEERITUD:
No aga selleks ma annan ostjale võimaluse asja enne üle testida ja siis alles tuleb varjant kas ostab või ei soovi seda koodi.

Programmeerimisega on see asi, et selleks , et teada kas midagi soovida või mitte peaks olema targem nats või samal tasemel, kui inimene kes tarkvara arendab.
Postitaja: Jorma 2009-06-08 16:04:27
TSITEERITUD:
Aga tee mulle rate taoline portaal , aga mitte kusklt 50 kr eest ostetud koodiga vaid ikka ise nullist . Siis ostan selle ära 10 000 krooniga . Võ siis kinnisvara portaal , 5000 krooniga . Kui ära teed siis võtan su oma firmasse tööle . Häid tublisi ja oskaiaid mehi on ikka vaja
Kas võtaad töö ette ?

Olgu võtan selle rate sarnase portaali käsile :)
Postitaja: z. 2009-06-08 16:37:36
Hakkad swenderile tööd tegema ? :D
Postitaja: sfwf 2009-06-08 19:22:11
TSITEERITUD:

Olgu võtan selle rate sarnase portaali käsile :)
ära seda küll tee !
siin foorumis liigub ringi foorumi autorite poolt välja mõeldud tuss, kes esineb nime alla Swender :)
Postitaja: Jorma 2009-06-09 16:20:33
TSITEERITUD:
ära seda küll tee !
siin foorumis liigub ringi foorumi autorite poolt välja mõeldud tuss, kes esineb nime alla Swender :)

Ok... ega ma selles foorumis suhteliselt uus kh seega ei tea keda usaldada ja keda mitte.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0860140323639