PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
eRepublik
Postitaja: Rafterman 2009-08-04 19:04:55
eRepublik on kiirelt arenev browseripõhine mäng, kus maailma kujundavad mängijad ise. Iga mängija on kui üks elanik maailmas, kes saab tegutseda poliitikas, sõdida, valitseda äriimpeeriume. Mängu võlu seisneb selles, et üksinda ei ole võimalik midagi saavutada ning on vaja organiseeruda.

Osale poliitikas, raja partei, kandideeri riigikokku või presidendiks. Otsusta maksude või välispoliitika üle. Loo sõjalisi liite ning kindlusta riigi kaitse ja areng. Äriimpeeriumi rajamiseks vajad reaalseid teisi mängijaid töötajateks ning reaalseid mängijatest ostjaid, kes sinu toodet ka vajavad, et firma pankroti ei läheks.

Iga uus kodanik on arvestatav jõud juba mõne nädalaga - kuna tegemist on peamiselt sotsiaalsetel oskustel põhineva mänguga, siis uustulnuk saab olla riigi jaoks sama oluline kui juba aastase mängukogemusega mängija. Mängu on kerge tundma õppida ning mis samuti oluline - see ei röövi olulist osa sinu ajast ning hakkama saab ka 5 minutiga päevas. Hea mäng, mida teiste tegevuste kõrval mängida.

Meie riigi ajaloost:
eEesti loodi 2 kuud tagasi ning selles haarasid kohe täieliku poliitilise võimu ungarlased. Siiski suutsime 2009. aasta maikuus eestimaalaste hulka mängus piisavalt kasvatada, et saada ülekaal riigikogus ning võtta kogu riigijuhtimine üle. Sama hästi ei ole kahjuks läinud Lätil, kelle ressursirikkamad maad vallutas juunikuu algul Soome. Seda hoolimata Eesti sõjalisest abist oma lõuna-naabritele. Siiani oleme tegelenud riigisüsteemi ja majanduse elementaarselt toimima saamisega ning olelusvõitlusega. Sinult, uuelt liitujalt, ootaks abi ja kaasalöömist otsustamisel, et kuhu seda riiki edasi juhtida. Hiljuti(juulis) vallutas Läti paljude riikide abiga oma alad Soomelt tagasi.

eEesti vajab vastupidamiseks baby-boomi(ehk siis rohkelt uusi kasutajaid). Hetkel kasutajad ~800.

Registreeri siit : http://tinyurl.com/n3yov7

Kui mängusisest toetust vaja siis küsige rafterman'ilt!

Algus on kõige raskem, suht igav, kuid mida suuremaks level muutub seda huvitamaks läheb. Saad riigikokku kandideerida jne.

http://tinyurl.com/mzl6g6 - Siin igasuguseid vajalikke linke ja ka eEesti foorum.
Tänud lugemise eest!
RE: eRepublik
Postitaja: mmh 2009-08-04 19:23:00
Õige link on ilmselt see (juhul kui kellelgi peaks huvi olema ja ei soovi ülalnimetatud, ilmselt affiliate id vmt. seotud linkidele klõpsata): http://www.erepublik.com/en
RE: eRepublik
Postitaja: Rafterman 2009-08-04 20:40:45
Minu antud link on referal link, tõesti.

Sealt liitudes olete te minu referal, ehk siis kui Teie jõuate lvl 6ni saan ka mina koos Teiega 5 kulda.

Kuid ka eelnevas postituses on link täiesti õige, ning kui ei taha aidata siis liituge tolle kaudu!
RE: eRepublik
Postitaja: vana koll ise 2009-08-06 13:32:44
mõttetud lasteaia mängud

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0812051296234