PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsin programmeerijat. Kuulutuste keskonna loomine.
Postitaja: janeksss 2009-12-14 13:32:05
Kui keegi soovib arendustööd siis ootan huviliste kontakte.

Töö kodus või ettevõtte kontoris. Eelnevalt tehtud tööd ja tööandja soovitused tulevad kokkuleppe sõlmimisel kasuks.

Oleks vaja luua eeskujulikult kirjutatud ja hästi töötav kuulutuste keskkond. Tööd pikaks ajaks. Huvitav projekt. Töötasu iga kuu kasvav.

Lisage siia oma kontakt! Kontakti võib ka saata e-mailile enda lühitutvustusega.

janek.sss@mail.ee

(täpsemat infot siia ei soovi lisada - lihtsalt see hoiab ära erinevad kommentaarid)
RE: Otsin programmeerijat. Kuulutuste keskonna loomine.
Postitaja: janeksss 2009-12-16 02:09:55
Siin vist selliseid mehi ei liigu kes konkreetselt tahaksid midagi ära teha. Rohkem kõvad jutupaunikud. Karl_punk ja swender mis räägite? Kas pole millestki kinni hakata, et te ei kommenteeri? Tore!!

Kas päriselt kellegil siis mõnda tuttavat või sõpra pole keda võiks soovitada ja kes tahaks tööd teha? Või peaks ülesande tutvustus olema "php meeste" keeles kirjutatud, et tõsiselt võetavam oleks? :D

Planeerime väga lahedat ja ainulaadset projekti. Tasume vastavalt tulemusele. See ei ole midagi väga keerulist. Inimene peaks lihtsalt oskama php`d ja kaasa mõtlema. Huvitavat tööd ja väljakutseid oleks aastateks.

Me ei hakka -auto24 või -ratet järgi copyma. Me ei keskendu Eesti turule. Vaatame Karl-Swendist natuke kaugemale.

Siia ei saa kahjuks projekti kirjeldust panna sest see tümitatakse kohe Karli-Swendi poolt täiega maha.

Kui tead inimest keda võiks soovitada siis ole hea anna kindlasti teada. Jäta siia e-maili aadress number või saada mulle mingi inimese kontakt.

(Karl-Swend palun jätke oma pliiatsiteritused enda teada.)

RE: Otsin programmeerijat. Kuulutuste keskonna loomine.
Postitaja: Swender... 2009-12-16 07:21:03
Oleks soovitav panna juurde ka orjenteeruv hind . tunni hind ja töömaht ja mingi algne projekt või kirjeldus . Siis võib mõelda selle üle . Mul on tuttavaid progejaid küll aga neil kõigil töö ees . Tegijatel on tunni hinnaks 150-300 . Aga väikese oskusega programmeerijad ei saa kõigi assjadega hakkama , mul endal hunnik tööd pooleli kuna progejatel pole aega .

1000 KR võin teha ära veebilehe mittetöötava koopia ja iga lehekülje alla saab kirjutada mis lehel toimub , kui projekt valmis siis on lihtsam programmeerijat leida .
Aga no ma tahaks ka ju programmeerija leidmise eest mingit tasu ette . Enamalt jaolt pakutakse siin mingi töö aga kui konkreetseks arutamiseks läheb ja hind üeldakse siis kaovad need pakkujad ära . Mul pole lihtsalt mõtet sebida ja pakkuda töid programeerijatele kui asi pole kindel .
Kui ma lähen kellegile midagi pakkuma siis peab valmis olema projekt . See on iseenesest mõistetav asi . Ma ju ei lähe programeerijat kuskil firmas segama jutuha et kuule keegi tahab midagi teha , neid tüütajaid on terve net täis , kui tööks läheb on enamus kadunud .
Ja kas 1000 kr on piisav summa et 2 päeva projekti teha ja 5 päeva programeerijat otsida . ????? Muu kuupalgaks tuleb ju max 5000 ,
Lähen laon parem müüri saab päevas 400 kätte , värske õhk ja puha .

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0900871753693