PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
PHP arendaja otsib tegevust nädalavahetusteks
Postitaja: PHP 2009-12-15 12:14:13
Olen PHP vanemarendaja mitte just kõige nõrgemas veebifirmas, ja kuna tali paugutab akna taga ja õue nagunii ei tüki, siis tekkis mõte, et sisustaks vaba aega mõne musta otsaga. Väga soojad suhted andmebaaside, Zendi, Sauruse ja Ajaxiga. Sinapeal ka kõige muuga, mis PHP-ga kaasas käib (htaccess, SEO, optimeerimine, pl/PgSql, CSS, standardid jne).

Kirjuta huvi korral php ätt email . ee

Tunnihind ~150-250 kr, sõltuvalt projekti mahukusest.
PS: Võimalik ka arvet esitada, kui vajadus seda nõuab.
RE: PHP arendaja otsib tegevust nädalavahetusteks
Postitaja: Swender... 2009-12-15 15:03:21
8x22x250=44000
pole paha , aga minu pakkumine on 100kr h . kui rohkem pakkumisi ei tule, kas teed selle hinnaga w .

andres2007@hot.ee

Lugupidamisega
Postitaja: rtfm 2009-12-15 15:24:23
TSITEERITUD:
8x22x250=44000
pole paha , aga minu pakkumine on 100kr h . kui rohkem pakkumisi ei tule, kas teed selle hinnaga w .

andres2007@hot.ee

Lugupidamisega

arvestades nädalavahetuse keskmise jõudluse 6h tuleb summa natuke väiksem
Postitaja: swender... 2009-12-15 15:41:19
põhimõtteliselt võib ka tööjuurest nädalavahetuseks tööd kaas avõta .
, juu siis tööjuures makstakse oluliselt vähem nii u 100-150 kr h . võimalik et veel vähem et see sunnib inimest L P tööle . aga võib olla on laen või liiising kaelas , siis küll , aga ma lähtun loogikast , et kui raha ikka väga vaja on siis 100 kr tunnis on ka abiks . ja tehakse ka 50 kr tund kui kõht ühi on , ehitusel annavad mehed labidale valu juba 24 kr tunnis . miks peaks programmeerija saama 200 . Või siis mingi logelev ja unelev rahvasaadiks 500 kr tunnis , et mis hea eest , kõik peaksid saama võrtselt nii u 12000 - 18000 . alustades sibist 12000.- ja lõpetades presidendiga 18000.-
Kess on selle poolt . hääletame !
Postitaja: Karl_Punk 2009-12-15 16:33:21
Ehitusel saab see mees, kes seda labidameest juhendab, 500 kr. tunnis. Sellepärast labidamees nii vähe saabki. Kui sa suudaks suvalisele "labidamehele" öelda, et kirjuta seda mida ma dikteerin, siis võiksid ka maksta 20 krooni tund, aga arvatavasti soovid sa siiski, et ta kaasa mõtleks, et ta pakuks oma variante ja mõtleks natuke kah mida ta teeb. Mõtlemine maksabki vähemalt 200 krooni tunnis.

TSITEERITUD:
ehitusel annavad mehed labidale valu juba 24 kr tunnis . miks peaks programmeerija saama 200.
Postitaja: werwe 2009-12-15 16:54:07
No tunnihinna määrab tõesit olukord.
Isiklikult alla 150 ei liiguks erit, vaba aega oleks mõtekamm askutad sel juhul juba enda jaoks.
Postitaja: SWENder... 2009-12-15 17:26:26
Ei jõua ära oodata aega kuni turule ilmuvad tööta programmeerijad . Aga loodame et pole enam kaua jäänud oodata . kuna muudes majandus sektorites on tööpuudus , sunnib see tööjõudu ümber paiknema it sektorisse . ja it valiku huviliste õpilaste arv ka kasvab pidevalt . iga nädal lisandub vähemalt 3 üritajat kes üritavad teha kodulehe firma . enamus neist lõpetab 6 kuu jooksul aga .. ega eriti pole vaja enam it kõrgharidusega poemüüjaid ja läpakate vahendajaid . Internet on veel kummist aga iga uue kodulehe ja portaali lisandumisega üldine veebide külastatavus väheneb . Lõpuks saavad firmad aru et pole vaja portaale kus on 10 külastust päevas . Siis lõpetakse see mõtetu lehtede vorpimine ära , äri käib siiski enamalt väljaspool internetti . aga läheb veel aega kuni se firmajuhtidele kohale jõuab et net pole päästerõgas ,
Postitaja: asdad 2009-12-15 17:31:23
Ära aja jama.
Tänapäeval sul veebilehte pole läheb klient järgmisej uurde kelle kohta leiab veebist midagi. Isiklikult küll meeldib enne poopi minemist näitaks veenuda, et kas sealt seda saaab mida vaja, kuna avatud on ja telefoni nr ehk ka.
Postitaja: Karl_Punk 2009-12-15 17:53:22
Ei tahaks su illusioone purustada, aga tegelikkuses on olukord hoopis vastupidine. Kui sa liiguks natuke ringi ja külastaks ka it konverentse, siis teaksid isegi, et uusi IT spetsialiste tuleb eestis peale märgatavalt vähem kui varem. Sinu unistused tasuta programmerijate osas ei täitu.. Pigem vastupidi, lähiaastatel (ca. 5-10 a.) väheneb uute programmeerijate it spetsialistide pealevool märgatavalt, mis tähendab hoopiski palga olulist tõusu IT sektoris.

Oluline pole seejuures, mitte palga tõus vaid taseme langus, sest väike arv inimesi teab vähem kui suur arv inimesi.

TSITEERITUD:
Ei jõua ära oodata aega kuni turule ilmuvad tööta programmeerijad. Aga loodame et pole enam kaua jäänud oodata . kuna muudes majandus sektorites on tööpuudus , sunnib see tööjõudu ümber paiknema it sektorisse . ja it valiku huviliste õpilaste arv ka kasvab pidevalt.
Postitaja: swender.. 2009-12-15 18:08:49
TSITEERITUD:
Ära aja jama.
Tänapäeval sul veebilehte pole läheb klient järgmise juurde kelle kohta leiab veebist midagi. Isiklikult küll meeldib enne poopi minemist näitaks veenuda, et kas sealt seda saaab mida vaja, kuna avatud on ja telefoni nr ehk ka.

Tüüpiline programmeerija möga et kliendile veebilehte kaela määrida . Minu tutvuskonnad on 30 inimest ja 80% neist ei kasuta püsivalt internetti . Pooltel seda polegi . Kui kasutavad siis mitte et kaupa sealt otsida . Lihtsam on minna poodi ja osta sealt . Poodide puudust meil küll pole , Loll ostab läpaka internetist . Internetist saab ainult odavat hiina paska . Kui asi katki siis on lihtsam viia poodi tagasi ja müüja nägu täis sõimata , mõtetu on mingisse suvalisse e poodi mailima hakata . Interneti käive on väike võreldes välis käibega ja suurema osa käibest teeb 5% internetis olevatest firmadest , ülejäänud on mõtetud tühikargajad . No teeme siis 100 tuhat veebilehte , kes neid kõiki külastada jõuab . Internetist tekib juba tüdimus inimestel .
Mine neti kataloogi rubriiki ehitus ja käi seal kõik 700 kodulehte läbi ja siis üte mitu päeva aega läks ja mitu korda su arvti vahepeal kokku jooksis .
Neti katalogis pole firmad asukoja järgi ka , mis ajab ikka päris närvi , kui otsid teenust raplas aga seal on enamus tallinna firmasid . Üldiselt on kõik se üks suur jama ,
Postitaja: swender.. 2009-12-15 18:17:11
TSITEERITUD:
Ei tahaks su illusioone purustada, aga tegelikkuses on olukord hoopis vastupidine. Kui sa liiguks natuke ringi ja külastaks ka it konverentse, siis teaksid isegi, et uusi IT spetsialiste tuleb eestis peale märgatavalt vähem kui varem. Sinu unistused tasuta programmerijate osas ei täitu.. Pigem vastupidi, lähiaastatel (ca. 5-10 a.) väheneb uute programmeerijate it spetsialistide pealevool märgatavalt, mis tähendab hoopiski palga olulist tõusu IT sektoris.

Oluline pole seejuures, mitte palga tõus vaid taseme langus, sest väike arv inimesi teab vähem kui suur arv inimesi.

Kust selline info pärineb . Majanduse loogika on selline et tühja kohta ei sallita , kui noortel muudes valdkondades perspektiiv väheneb siis suunduvad noored sinna kus weel mingi lootus on . Müügimehi on meil juba üleliia , Ma tunnen 3 programmeerijat kes 6 a tagasi läksid ehitust õppima , Ma ei tea mis neist saanud on aga karta on et ehitusel nende teeneid enam ei vajata . minupoolt on siis + 3 programeerijat , Mine jälgi neti kataloogi uusi lehti ja näed kui palju nädalas uusi kodulehti kes kõik pakuvad veebiteenust , vähemalt 3 ja siis korruta 40 nädalaga . x veel 5 aastat , koguneb päris palju , kõik kukkusid nüüd pakkuma reklaami , weebi jne teenuseid , Lõpmatult selline seis kesta ei saa .

Postitaja: Karl_Punk 2009-12-15 18:30:50
Jep, see on just see koht kust saab kõige täpsemat infot :)
pane edasi :)

TSITEERITUD:

Mine jälgi neti kataloogi uusi lehti ...
Postitaja: janeksss 2009-12-16 02:36:29
Swender.

M/20/173 . Otsin kuni 20 a saledat tüdrukut kellega koos suvel aega
veeta . Sobib Pärnu + Tallinn ja kõik asulad mis jäävad T P maanteele
.
aivar373@hot.ee

Kas Swender on 40 aastane või 20? Igatahes kõva jutu mees on. Nüüd on uus aadress kah.
Postitaja: Vanaprogeja 2009-12-16 02:46:34
TSITEERITUD:
Ei jõua ära oodata aega kuni turule ilmuvad tööta programmeerijad . Aga loodame et pole enam kaua jäänud oodata .

Töötuks võivad jääda igasugu "vingete" PeeHaaPee rakenduste tegijad.
Need kes rauda progevad, neil tööpuudust ei ole. :-)
Postitaja: Swender... 2009-12-16 06:52:27
TSITEERITUD:
Jep, see on just see koht kust saab kõige täpsemat infot :)
pane edasi :)

Neti kataloogi käivad uurimas turundusfirmad , uuritakse veel http://tnsmetrix.emor.ee/ veebilehtede külastatavuse statistikaid . It blogiisid , ajalehe artikleid , turundus firmade kodulehti jne , On palju kohti mida uurides ja analüüsides saab kokku panna prognoosid .
Millest siis sinuarust turundus firmad panevad oma prognoose kokku .

Kas sa ei tea kuidas LKA ja teised luureagentuurid koguvad riikide kohta infot . Doktor simmid jne on köömes selle kõrval kuidas on võimalik infot riigist välja pumbata . See et sa kirjutad koodi ei tee sinust veel analüütikut . Ma teatsin juba 2 a enne seda majandurkriisi et kogu se süsteem joookseb ükskord kokku ja miss on tulemyseks , aga kogu minu pessimismi juures asi osutus veel hullemaks .
Kas ansip teadis seda , miks muidu reserve koguti . Kas sa tõesti arvad et see kriis tuli kõigile ootamatult . Mina kogusin sääste ei võtnud laene . Kogu 2007 aasta palga ma jätsin täielikult alles . Poole aasta palga eest ostsin pangast ühe kuld plaadi , see plaat on juba 20% praegu kallim , elmine nädal vahetasin ülejäänu raha eurodeks juba ringi . Kuld plaadi vahetan talvel ümber norra kroonideks . Pärast euro tulekut vahetan norra krooni euroks , Euro aga vahetan aasta pärast euro tulekut kas aksjateks või mingi firma oskauks . Praegu on aksja turud tõusnud võrreldes poole aasta taguse madalseisuga 25% . Soovitan paigutada oma raha aksjatesse . 5 a pärast saab 3 korda sama raha tagasi . Kinnisvara langeb 1 aasta 3 aastat hinnad püsivad , siis algab aeglane tõus aga hinnad ei tõuse enam endisele tasemele ,
Kui korter maksis aastal 2005- 400 000kr , puumi ajal 1 miljon siis sama korteri hind aastal 2018 on 700000 . mõeldud on kivi maja korterit mõnes tallinna magalas . Vanades pumajades olulist hinnatõusy ei toimu . Rohkem tõusevad linna keskustes hinnad , äärelinnad ja linast väljas kuni 10 km tõüusevad hinnad 25% aastaks 20018 .. kaugemal kui 18 kilomeetrit linnast hinnad oluliselt ei muutu .
Ja seda ma ei kirjutanud kuskilt maha , see on minu kiir kinnisvara prognoos . pange kuirja ja võrrelge neid andmeid aastal 2018 .

Postitaja: gaal 2009-12-16 09:26:28
Swender sa pane mõnikord number ka juurde, et millise klooniga parasjagu tegu on :)

Aga jutt muidu kõik õige, pane või Swender pensionifonde haldama, nägemus igaljuhul selgem, kui enamusel fondihalduritel.
Postitaja: PHP 2009-12-16 09:38:31
Tänan, et te mu teemat nii usinalt bump'inud olete.

Mainiks veel lisaks oma tagasihoidlikule kuulutusele, et olen ka IT-magister ja oman palju kokkupuuteid ka analüüsi poolega.
Postitaja: Interneti Troll 2009-12-16 17:12:34
"PHP arendaja otsib tegevust nädalavahetusteks". Mine naisega kinno, vii koer jalutama, korista maja eest lund, too metsast jõulukuusk, vaata filme, loe raamatuid, võta sõpradega kärakat ... jne jne. Nädalavahetus ja progemine on nagu siga ja kägu minu arust :)
Postitaja: ei saa ju 2009-12-16 18:29:33
TSITEERITUD:
Mine naisega kinno, vii koer jalutama, korista maja eest lund, too metsast jõulukuusk, vaata filme, loe raamatuid, võta sõpradega kärakat ... jne jne. Nädalavahetus ja progemine on nagu siga ja kägu minu arust :)

Ei saa - naine kolis teleka ja raamatutega sõbra juurde elama...ja selle peale pole mingit kuuse isu:)
Postitaja: Swender.... 2009-12-17 20:18:14
No kas tuli tööpakkumisi .. Kui ei, siis minu sajakroonine pakkumine on vist parim jah , Millas projktidekala le asume . Et kas see laupäev võtame juba töö ette . Vata varsti algab pidu ja ma ei kavatse lähemad 3 nädalat eriti kaine olla . . L P võiks üelda et ma olen ültse koomas . Mul ka naisega eriti head lood ei ole et õmban ise naise sõbrannajuurde maale 3 nädalaks . et siis saame tõõga alustaada alles uuest aastast ,
kas diil wä

:))

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.095134973526