PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
SWENDER ja tema PORTFOLIO
Postitaja: pänger 2010-01-21 03:09:56
swender siin ja swender seal, pakub end kogu aeg jne, aga on ta ka reaalselt midagi teinud? ehk näitad meile ka? kui oled "tegija" siis näita oma oskus ette!

ootan põnevusega..
RE: SWENDER ja tema PORTFOLIO
Postitaja: alfaisane 2010-01-21 11:57:07
www.a2000.ee on ainuke mis siin läbi on käinud. Aga postituste sisu järgi võib pakkuda, et mees rapsib ikka suht huupi ei oma arendusalast haridust, ega ka suurt praktilist kogemust ja üldse kirjastiili põhjal tundub haridustee olevat lõppenud kusagil 9. klassi kandis. Suvalised väited stiilis: "progejad on jobud ja teevad varsti võileva eest tööd" näitab, et tal on olnud palju ideid, aga suurema osa teostamiseks pole raha jätkunud. Tigedad anonüümsed sõnavõtud on ajendatud oma ebaõnnestumisest selles valdkonnas.
Postitaja: troppx 2010-01-21 16:38:18
krt selle 100 tonnise läppari ostaks küll ää.
http://a2000.ee/portaal/epood/shop.php?id=52&do=toode&am
Postitaja: troppx 2010-01-21 16:39:35
aga ostukorv on pekkis :(
Postitaja: Swender--- 2010-01-21 19:17:14

Nii kui am siisa foorumise nädal aega ei sattu on kohe minu teema üleval ja hunnik postitusi minu nimepealt , kui seda teemat keegi siin ajab siis olete teie ise , mina ei tegele hetkel php ga

ma ei tewgele hatkel php ga vaid LHV portaalis kauplen aksjatega .

Soovitan ka teil millegi normaalsemaga tegeleda kui phpo , lähema aasta jooksul toob iga aksjasse paigutatud kroon siisse 1,5 .. paigutasin sinna pool miljonit , maksud maha ja aasta lõpuks on mul miljon käes , nii et piske oma daa sinna samusele . poolnälgas ja paljad progejad ...
Kess tahab teenuda ja paigutada minu bisnessisse raha siis antke teada , maksan aastas 30% , miinimum investeering 200 000 tuhhi
Kui ei usalda mind siis aitan reigata lhv portaalis investeerimis konto ja õpetan , mulle kasumist 50%

Postitaja: ffffffff 2010-01-21 20:29:05
aga kui sul SWENDER on tööd pakkuda, siis paku, tee siia üks tööde pakkumise teema, hea meelega võtan ühendust
Postitaja: rix 2010-01-21 23:59:17
http://a2000.ee/portaal/index.php?id=1589&p=2254&w=0

Hehe, enam vähem sama mõttelõng küll :)
Postitaja: swender........... 2010-01-22 06:23:58
MIS SUL VIGA ON ! MIS SUL VIGA ON ! . Kui mind siin foorumis pole 2 nädalat olnud siis on terve foorum minu nime all postiusi täis !

MIS SUL VIGA ON Ä ! Milleks on vaja algatada minu teemalisi postitusi . Millex äää .

Tööd mul on aga tee ju ei oska mitte sittagi , tete 2 tunni tööd 2 päeva . Praegu on mul firmadelt töö soovi pakkkumised , milleks TEID MÕTTETUD MEHI VAJA ON .

Tee ei oska mittemidagi muud kui copi pastle firma lehti coppida , MISS TÖÖD TE TAHATE MA EI SA ARY . Terve nett on mõtetuid rõvedaid kodulehti täis .

MISS TEIL VIGA ON KÕIGIL ! Tööd võin mappkuda ainult palgata .

Teete proovi töö 20 tundi . enne ültse rahast rääkima ei hakka . Kui aja graafikusse ei mahu siis sorri mine koputa mõne firma uksele seal teid kindlasti oodatakse ,

Varsti olete samatöötud kui ehitajad , 30 % tööpiidus programerijate seas pole enam kaugel.

SAATE ARU NÜÜD ET IT MULL ON KOHE LÕHKEMAS . On teil ültse ettekujutust vä palkju it firmasid on maksejõuetud ja maksu ametile võlgu , Suurte projektide nappus annab tunda , Lihtsalt möla nüüd maha , hakkate kõik mulle koodi krabama 10 eeki tunnis

Hakkate kõüik mulle tööd krabama 10 eeki tunnis , saate aru wäää . te lihtsalt pole rohkem väärt . kui firmad teevad 100 krooni tund siis teile üle kümne küll ma ei kavatse maksta .

Swender

Postitaja: Swender,,, 2010-01-22 06:46:12

Ja soovitas ültse MODERAATORIL minu teemalised teemad kohe maha kustutada . See sw swenderi teema on juba ennast täiesti ammendanud . mIttemidagi uut pole kellegil enam midagi õelda ka programeerijatest on mul ka siiber ees . Lihtsalt programeerijate hala on üle viskamas .

TE OLETE HULLEMAD KUI EHITAJAD , ehitajad vähemalt ei vingu kuskil foorumites kui tööd pole , teie hakkate kohe ennast pakkuma , swender anna tööd . Aga näe ei anna tööd , samamoodi ei anna nagu ei anta enam ehitusel taksojuhtidele .

TAKSOJUHID ON EHITUSTELT MINEMA LÖÖDUD , nende teenuseid enam ei vajata , sama moodi hakkab ka programeerijatega olema varsti , mõttetud mehed minge rookige lund tänaval 20 kr tunnis , tehke ühiskonna heaks ka midagi , kellele neid teie mõtteuid rõvedaid kodulehti vaja varsti , saage aru et se turg on kohe omadega mäel ja hakkab asi alla veerema täiega .

TE EI OSKA TEHA KODULEHTI MISS MÜÜKS . te tete mingeid kuradi templateid , mille turuväärtus tegelikuses on 500 krooni .

PÕHITEGIJATEKS ON HOSTINGU FIRMAD mis teenivad nende mõttetute kodulehtede hoidmise eest ,
MA EI IMESTAKS , kui ühel hetkel tuleb kapist välja suur firma mis pakub kõigile tasuta kodulehe ja tasuta hostingu , se on ime et veel et sellele meeletult heale a äriideele pole veel keegi tulnud .

OTSIN FIRMAT kes paigutaks serveri parki 1 miljon krooni ja hakkaks minuga koos bisnessit tegema , SERVERITE HINNA SAAB TAGASI KODULEHTEDE ÜMBER PAIGUTAMISE JA TÄNAPÄEVA TASEMELE ÜMBER EHITAMISE eet , tööd saavad 20 programeerijat . Serveris olevad kodulehed hakkavad teenima kasumit millest soovin endale 20% puhast kasumi osa .

Swebder

Postitaja: Blinder 2010-01-22 12:52:36

Hästi panete.
Postitaja: pänger 2010-01-22 13:59:24
miks teema maha kustutada?
minu küsimus oli, et kuna sa pakud siin end kogu aeg, et progejatele 100 eek tunnis maksad ja tööd sul palju anda jne, siis mina tahtsin teada, et mida sa pakud ja oskad, siis oleks huvi ka koostöödeks jne

kui siin teised hakkavad jama suust välja ajama, siis on see nende mure, eks neil igav ja vaja endid välja elada :)

Postitaja: Swender... 2010-01-22 14:26:43
TSITEERITUD:
swender siin ja swender seal, pakub end kogu aeg jne, aga on ta ka reaalselt midagi teinud? ehk näitad meile ka? kui oled "tegija" siis näita oma oskus ette!

ootan põnevusega..

Siin on mingi ülbe tekst . kas arvad et kui lähed sellise jutuga firmasse sis kindlasti sulle tööd ka pakutakse . Kas sa pöördusid otseselt minu poole või algatasid järjekordse mõtetu tema igavusest . Ma ei pea sulle midagi näitama , sa postita oma tehtud tööd siia kui tahad ,
Ja üleültse , kui sul on töö soov, siis mu mailid on ka siin avalikult üleval . Saada oma tehtud tööd mailile , Aga arvestada võis ka sellega et igal pool on nüüd tihe konkurents ja nisama muidumehed enam vaevalt tööd saavad . Kui sind ültse jutule võtan siis 20 tundi teed proovi tööd , siis alles hakkame rääkima palgast. alla 5 a staasiga mestest enam pole huvitaud , mul on msn programeerijaid täis kes kõik ootavad tööd , mida pole ka mul eriti enam võtta , kus te siis olite kui tööde tellijatest oli järjekord ukse taga , siis nagu ei kõlbanud 100 kr eest tööd teha , No kui ehitajatel pool palgast maha tõmmati siis miks ka mitte it meestel , nii et pakuks ültse 60 kr tund , ja ega tee suht rohkema eest tunnis ei suudagi teha , Proovitöödel on aja ülekulu 3 kordne ,, se teeb ju tunni palgakse minule 300 kr , sina saad ja h kätte tunnis 100 aga mina maksan kolme korts hinna töö eest välja , ma sooviks ka kasumit toota , aga kui mõnda portaali tehakse kaks nädalat siis ma pean veel peale maksma . kust mina tean mida te seal arvuti ees teete ,
Ma ise kirjutan 100 rida koodi 5 tundi , ma olen algajast algajam , aga ma ei saa aru kuidas kogenud programmeerija seda sama koodi 2 päeva kirjutab ,

Postitaja: JC 2010-01-22 16:04:32
Lase tegijal/programeerijal kõik tehtud tööd ja ajad kuhugi kirja panna, siis saab pärast mõistlikul viisil vaielda. Kui projekti lõpus tegija teatab, et "programmeeriti portaal, 1000h", siis pole enam midagi vaielda.

Iga tööd ei pea ka 100kr/h tegema, näiteks tekstide tõlkimine, tarkvara installimine serverisse jms. võib odavam olla kui programmeerimine. Aga see eeldab et tööülesanded kirja pannakse.

Kui tegemist progemisega, siis kood tuleb aeg-ajalt üle vaadata. PHP spagett on lihte ära tunda. Vaata ise üle või lase mõnel välisel spetsialistil vaadata (keda usaldad). Pärast tuleb muidugi teine progeja leida (arvesta vastava võimalusega lepingus), sest trahvid jm. paremat koodi kirjutama ei pane. Aga arvesta ka, kui ikka kõva tegija on ja varem suht palju edukaid projekte teinud, siis vb. on spagett ka ok.

Koodiridade asemel võiks ainult tunde arvestada, sest osa koodiridu tuleb kustutada või muuta, neid on raskem kokku arvestada, kui lihtsalt lisatud ridu.
Postitaja: Vanaprogeja 2010-01-22 16:16:59
TSITEERITUD:
Iga tööd ei pea ka 100kr/h tegema,
näiteks tekstide tõlkimine,

Olenevalt tekstist. Tunnitasu ei võta kuid 70 - 250 EEK/lk

tsitaat]tarkvara installimine serverisse jms. võib odavam olla kui programmeerimine.[/tsitaat]
Servusse tarkvara install ja servu konfimine on 100 raha tunnis küll, kuid täpsemalt siis 100.-EUR/h :-)
Postitaja: asd 2010-01-22 16:24:37
TSITEERITUD:

Koodiridade asemel võiks ainult tunde arvestada, sest osa koodiridu tuleb kustutada või muuta, neid on raskem kokku arvestada, kui lihtsalt lisatud ridu.

Koodiridade järgi arvestamine on üle mõistuse, mina spetsialiseerukski koodi pikaks venitamisele. Profilt tehtud asi on võimalikult lühike ja funktsionaalne.
Postitaja: laps 2010-01-22 17:03:34
Koodi ridasid on kerge arvestada.
Kogu kirjutatud kood tuleb kokku pakkida ilma tühikuteta .
Postitaja: teine tüüp 2010-01-22 17:28:19
Koodiridade lugemisel on veel üks puudus - sama asja annab kas ühele või mitmele reale ära mahutada. Teen ettepaneku koodist reavahetused ning tab'id ära koristada ja mõõta koodi jooksvates meetrites.
Postitaja: blaa 2010-01-22 20:11:29
Kui ma olen päevas 100 rida koodi kirjutanud, siis on hästi läinud. Kui vähem, siis veel paremini, aga kui rohkem, siis peab järgmisel päeval koodi üle vaatama ja lollused ära kustutama.
Postitaja: swender_ 2010-01-23 05:47:21
TSITEERITUD:
Kui ma olen päevas 100 rida koodi kirjutanud, siis on hästi läinud. Kui vähem, siis veel paremini, aga kui rohkem, siis peab järgmisel päeval koodi üle vaatama ja lollused ära kustutama.

See on õige jutt , aga samas 50 rida on ju mingi üks funksioon lehel, et kui on suurem leht, siis sa teed seda ju 2 kuud. Kui ma sulle maksaks minit tunni palka, siis sa ajaks ju iga firma eelarve lõhki !
Postitaja: laps2 2010-01-25 13:19:44
oskan vabalt sada rida koodi kirjutada mis ei tee mitte midagi kasuliku, isegi errorit ei anna.
Postitaja: asd 2010-01-25 14:15:08
TSITEERITUD:
oskan vabalt sada rida koodi kirjutada mis ei tee mitte midagi kasuliku, isegi errorit ei anna.

Aga vaat kirjuta selle 100 koodireaga samapalju kui mõni vend kirjutaks 300+ reaga. Ja ilma igasuguste bugideta jms.
Postitaja: puuma 2010-01-25 14:16:25
aga mina oskan vabalt kirjutada juba 200 rida koodi mis annab juba errorit. aga mida sina swendor suudad.
Postitaja: superpilsner 2010-01-25 14:19:50
TSITEERITUD:
Tigedad anonüümsed sõnavõtud on ajendatud oma ebaõnnestumisest selles valdkonnas.
Ma olen ehitaja mitte programeeria. Mul ei ole programmeerimisega küll miskit pistmist. Laon müüri ja valan betooni.
Postitaja: haistagäng 2010-02-02 03:26:47
lakkuke kõik kotte, nii swedender kui phpeded
this topic is spoiled by Swender!
Postitaja: blaa garbage collector 2010-02-03 12:23:56
remove topic and/or kill Swender

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0963060855865