PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Tere selline soov siis...
Postitaja: rainerrwx 2010-02-06 11:32:06
Et plaan oli teha veebipõhist mängu,tõmbasin omale juba igasugu progesi ja asju peale aga kui vaja seal kirjutada
<html></html>

<head>
<title></title>
</head>

siis enam hakkama ei saa,loodan mõnelt targemalt abi saada.
RE: Tere selline soov siis...
Postitaja: ''' 2010-02-06 11:32:54
Postitaja: pmz 2010-02-06 12:03:01
Aga kirjuta nii

<html></html>

<head>
<title>Äge mäng</title>
</head>
<body>
<p>Minu esimene täiuslik veebipõhine mäng</p>
</body>

Nii peaksid saama asja tööle. Teed fortumoga lepingud ja saad hakkata smside pealt raha ka teenima.
Postitaja: rainerrwx 2010-02-06 12:17:35
seda küll aga asi ongi selles et ei mõista päris seda ja otsin siit abi kes oleks abivalmis ja aitaks,kuidas ma seda netis näeks mida olen seal valmis teinud?
Postitaja: Gamer 2010-02-06 14:40:30
Tundub, et sa oled veel päris alguses.
Seega alusta sellest et õpi selgeks HTML ja tekstide näitamine veebis.
Seejärel oskad umbes aimata, mida juurde õppida.

Mänguni on sul veel väga pikk maa.
Vähemalt aastake õppimist, kui oled usin.

Muidugi võid võtta ka SMS-laenu ja lasta mõnel asjatundjal see mäng valmis teha :)

TSITEERITUD:
seda küll aga asi ongi selles et ei mõista päris seda ja otsin siit abi kes oleks abivalmis ja aitaks,kuidas ma seda netis näeks mida olen seal valmis teinud?
Postitaja: Vanaprogeja 2010-02-06 16:25:56
TSITEERITUD:
Mänguni on sul veel väga pikk maa.
Vähemalt aastake õppimist, kui oled usin.

Eriline optimist. Krt omal tuleb üle 10-ne asta koodikribamist ja ikka veel ei teki tunnet, et kõike oskaks. :-)

TSITEERITUD:
Muidugi võid võtta ka SMS-laenu ja lasta mõnel asjatundjal see mäng valmis teha

Siis peab ikka terve suguvõsaga laenu võtma, et mängu kirjutamiseks vajalikku summat ligilähedaseltki kokku saaks.
Postitaja: Gamer 2010-02-06 17:21:55
Ära nüüd erutu :)
Ka online kulli ja kirja viskamine on mäng :)
Postitaja: cccc 2010-02-06 18:44:26
TSITEERITUD:

Eriline optimist. Krt omal tuleb üle 10-ne asta koodikribamist ja ikka veel ei teki tunnet, et kõike oskaks. :-)

Kõike sa ei oska ka 100 aasta pärast. Aga aastaga on võimalik juba üsna palju ära õppida.
Postitaja: mats 2010-02-06 19:51:32
Mina, kah algaja kasutan kahte arvutit. Üks neist on server ja seal katsetatav programm jookseb mida siis parandan.
Teise arvuti ekraanil on näha mida järgmine parandus kaasa tõi.
Ühe arvuti puhul muutus pidev ekraani vahetus tüütuks.
Kui programm või mäng küllalt heaks saab eks siis vaatab kuhu servesse pikemaks ajaks kaubelda.
Postitaja: kmt 2010-02-06 21:50:36
TSITEERITUD:

Kõike sa ei oska ka 100 aasta pärast. Aga aastaga on võimalik juba üsna palju ära õppida.

Enamike algajate progejate probleem ongi see, et nad arvavad, et teadmine, kuidas teha, on piisav. Tegelikult on isegi olulisem see, kuidas mitte teha. Selle teadmiseni kulub tunduvalt kauem kui aasta ja paljud ei jõua sinnamaani kunagi...
Postitaja: cccc 2010-02-06 23:57:57
TSITEERITUD:

Enamike algajate progejate probleem ongi see, et nad arvavad, et teadmine, kuidas teha, on piisav. Tegelikult on isegi olulisem see, kuidas mitte teha. Selle teadmiseni kulub tunduvalt kauem kui aasta ja paljud ei jõua sinnamaani kunagi...

Mõtlesin veidi ja tegelikult peab Sinuga nõustuma.
Aga algajatele, võtke parem youtubes MIT channel lahti ja hakkake progemise loengud kuulama alustuseks. Mängu tegemine tasuks kohe ära unustada.
Postitaja: tegija.. 2010-02-07 01:15:21

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0811359882355