PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Probleem
Postitaja: lilNuki 2010-03-29 13:19:08
Olen korduvalt seisnud selle probleemiga silmitsi kuid pole siiani lahendust saanud. Nimelt kui ma lisan pildi mingile reale ja teksti samuti siis ei lähe mul tekst pildi kõrvale vaid tekitab tühja rea pildi juurde ja on eraldi real. http://junkieyard.net/ nagu mul seal jaluses. Tekst on täpselt rea all ja tekitanud eraldi seisva rea ning piltide juures on tühjus. kuid tahaksin et tekst ise oleks jaluses keskel. Loodan et mõni targem sai aru mida mõtlesin selle all.
Mõnele võib see olla väga lihtne kui ise ei oska kuskilt mujalt abi otsida.
RE: Probleem
Postitaja: Waher 2010-03-29 13:37:29
Siin on HTML teadmistest puudu.

<div> element, mis tuleb Sul peale "Nuki &#169; 2010" teksti, on block element, mis tähendab seda, et ta hõlmab algseadetes terve rea ja algab alati uuelt realt.

Sa lisasid sellele text-align:right; stiiliparameetri, mis kuvab ainult block elemendi sees oleva materjali paremale. Tegelikult on Sul see kogu <div> element terve reapikkusena seal all. Et seda visuaalselt näha, siis määra elemendile border või kasuta asjalikku vahendit nagu Web Developer Toolbar, mis Firefox'ile extension'ina olemas on.

Üks lahendus oleks lisada sellele <div>'ile float:right stiiliparameeter, siis kuvatakse see alati paremale. Sellisel juhul aga võetakse arvesse elementide järjestust ja see kuvatakse paremale ainult kõikidest elementidest mis asuvad peale seda <div> elementi. See tähendab, et tekst peaks olema kirjutatud peale seda elementi.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0778489112854