PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Eesti parim php progeja (Swender, Scient või mudumeez)?
Postitaja: Swender; 2010-04-03 19:27:43
Kes on teie arvates Eesti parim php progeja, kas Swender, Scient või mudumeez?

Swender on viimaselajal suht tarka juttu ju rääkima hakanud.
RE: Eesti parim php progeja (Swender, Scient või mudumeez)?
Postitaja: Pyyton 2010-04-03 20:27:47
TSITEERITUD:

Kui su pea nii tühi on, siis mine jaluta õues ringi, aga ära siia seda jama postita mitte kunagi. Mittekunagi ära ni tee enam!
Moderaator kustuta sellised mõtetud postitused ära !!!!
Postitaja: oksender 2010-04-04 04:08:26
Jah, sa oled idioot! Ära enam internetti tule.
TSITEERITUD:
Kes on teie arvates Eesti parim php progeja?
Postitaja: urrraaaa! 2010-04-04 10:59:44
finsoft forever!
Postitaja: .3 2010-04-04 11:12:01
MÕTTETU TEEMA ja et siinsed inimesed teavad nt finsoft või muidumeez nime ei tähenda, et nad parimad on. parimad ei käigi siin.

hale lihtsalt, swender ka
Postitaja: Swender... 2010-04-04 11:25:43
TSITEERITUD:
MÕTTETU TEEMA ja et siinsed inimesed teavad nt finsoft või muidumeez nime ei tähenda, et nad parimad on. parimad ei käigi siin.

hale lihtsalt, swender ka

Jee hommikul vara tore üllatus jälle, kuigi see polegi üllatus, kuna ma tean, et minu nime on siin foorumis mainitud vähemalt 2182 korda ja mainitakse veel vähemalt 32919 korda, ma olen nii kuulus, ai äm zo best, ai äm alkaida or taliban filozofiil raiting best. YouTube dzeneral swender motors.
Ma ei tea miks teie siin käite, aga minul on närvid läbi ja ma käin siin närve maandamaz. See foorum on nagu looduzlik rahusti. Siin võib õelda mida tahad ja kõigile see alati meeldib sest ma olen swender. Ja kõik alati kiidavad mind. Ma olen pealik. Kõik konkurendid olen siit juba ammu välja söönud. Näete nüüd kuidas tuleb panustada ja assju ajada.
Postitaja: SWÄNDER 2010-04-04 17:38:42
tegelikult ei koti üldse, kes parim on, sest mainitud finsoft, muidumeez või swender ise pole parimad, kindel see. parimad jäävad tavaliselt tahataustale ja neid hoitakse kui kulda!
Postitaja: Swunder... 2010-04-04 20:01:59
Mina pole parimaks trüginudki te ju ise upitate mind kguaeg aina ülespoole , huvaiatav millas ma nagu selle samuse , selle moderaatori staatuse siin kätte saan , aeg nagu on oleks... , Ehitusepeal ma esitasin juba ultimaatumi et , enam lihtööd tegema ei hakka , tahan ameti ja palga kõrgendust.
Postitaja: SVEN 2010-04-04 20:58:25
TSITEERITUD:
Kes on teie arvates Eesti parim php progeja, kas Swender, Scient või mudumeez?
KÜSI PAREM KESS EESTI PARIM PIHKUPANIA ,VÕI NINANOKKIA ON PHP ON ÜLTSE SELLINE MÕTETU KEEL MITA ÜKSGI NORMALNE INIMENE EI KIRUTA ÕIKED MEHET KIRJUTAV JAVAGA SEST SE ON MAAILMAPARIM KEEL JA JAAVA PROGAMERIAD ON EESTI PARIIMAD PROGAMERIAD
Postitaja: ninunäu 2010-04-04 22:04:42
TSITEERITUD:
KÜSI PAREM KESS EESTI PARIM PIHKUPANIA ,VÕI NINANOKKIA ON PHP ON ÜLTSE SELLINE MÕTETU KEEL MITA ÜKSGI NORMALNE INIMENE EI KIRUTA ÕIKED MEHET KIRJUTAV JAVAGA SEST SE ON MAAILMAPARIM KEEL JA JAAVA PROGAMERIAD ON EESTI PARIIMAD PROGAMERIAD

Palun õpi eesti keel enne selgeks, kui hakkad progremist õppima
Postitaja: SVEN 2010-04-04 22:33:56
TSITEERITUD:
Palun õpi eesti keel enne selgeks, kui hakkad progremist õppima
MILEKS ÜLTSE ON VJA EESTI KEELT KUI OSKAD JAVA KEELT EESTI KELEES PROGREMAARIDA EI SAA JU VÕIPOLLA PHP KEELES OMN VAJA EESTI KEELT SEST SE ON NI VILEC KEEL AGA JAVA KEELT SAAB TEHA KA ILMA EESTI KEEELTA KUI OSKAD JAVA KEELT SIIS OSKAD KÕIKI KEELESID JAVA KEEL POLE AINULT EESTIKEELE OSKAJATELE VAID KÕIGILE KES ON MAAILMA PARIMAD PROGAMEERIAD
Postitaja: ninunäu 2010-04-05 01:22:01
TSITEERITUD:
MILEKS ÜLTSE ON VJA EESTI KEELT KUI OSKAD JAVA KEELT EESTI KELEES PROGREMAARIDA EI SAA JU VÕIPOLLA PHP KEELES OMN VAJA EESTI KEELT SEST SE ON NI VILEC KEEL AGA JAVA KEELT SAAB TEHA KA ILMA EESTI KEEELTA KUI OSKAD JAVA KEELT SIIS OSKAD KÕIKI KEELESID JAVA KEEL POLE AINULT EESTIKEELE OSKAJATELE VAID KÕIGILE KES ON MAAILMA PARIMAD PROGAMEERIAD
nii lolli juttu pole varem kuulnudki. Ma tahaks sinu koodi näha, mille javas oled progrenud. Kui sa juba eesti keeles kirjutada ei mõista, siis vaevalt sa ka java süntaksi selgeks saad
Postitaja: Progeja 2010-04-05 01:25:34
Lühend on progemine, progemine, PROGEMINE, mitte progremine... progreda võid sa vannitoas oma noku silitamise ajal.

TSITEERITUD:
Ma tahaks sinu koodi näha, mille javas oled progrenud.
Postitaja: SVEN 2010-04-05 02:50:56
TSITEERITUD:
nii lolli juttu pole varem kuulnudki. Ma tahaks sinu koodi näha, mille javas oled progrenud. Kui sa juba eesti keeles kirjutada ei mõista, siis vaevalt sa ka java süntaksi selgeks saad

CLAS JAVAONLAHE
{ PUBLIC SATIC VOID MAIN(STRING PHPIMEP[]) {
SYTSEM.OUT.PRINTL( " JAVA ON PRAEM KUI PHP") ;
}
}

NO VAATA SIIS PROGRESN SINY JAOKS SELLE SPESTIAALSELT AGA SA NAKUNII EI SUUTA OMA PHP AJUGA ÜLTSE JAVA KEELEST ARU SAATA
Postitaja: väikene viga 2010-04-05 09:43:47
Kas "CLAS" ei peaks olema "CLASS"? ja mille pärast kirjutad vastuseid suurtähti kasutades?
Postitaja: gggggg 2010-04-05 10:02:58
pole ikka aru saanud siis? sest ta on imelik ja ajab meid niisama siin kõiki närvi, ja me kõik oleme nii tobud ning usume seda loba..
Postitaja: Swender... 2010-04-05 10:20:16
TSITEERITUD:
pole ikka aru saanud siis? sest ta on imelik ja ajab meid niisama siin kõiki närvi, ja me kõik oleme nii tobud ning usume seda loba..

HAIL PUUTIN . Uus programeerijate põlvkond kes siin nüüd peale kasvab on täisesti ajulage. Sellest foorumist saab debiilikute kokkutulek , isegi mul swenderil läheb juba süda pahaks.

LISAKS ON MUL 1 AUS ÜLESTUNIISTUS. Ma pole päris swender , ma omastasin selle nime mingi 3 a tagasi , Enne mind oli ka siin keegi swender mängus aga , noo võtke 5 a tagused swenderi postitused ja võrrelge minu omadega , stiil ikka on hoopis midagi muud , kas lõpuks hakkab kohale ka kellegile jõudma midagi , Vagepeal olime kahekesi ja em isegi msnnis suhtlesime pisut .
siin vahepeal on veel u 3-4 swenderit läbi käinud . Te kurvastate nüüd väga aga eks see elu ongi kurb ja karm,

PÕhimõtteliselt on se foorum oma sisu ja ülesande täitnud et võiks nagu selle sulgeda siin . Elu läheb edasi ja milleks vaja debiilikute punkrit siia , php sisuliste postituste osakaal on langenus miinimumini kus seda foorumit enam ei saa nimetada php foorumiks ,

Siin käib üks mõtetu 14 a sitanokkade ilamine.

Postitates töökuulutuse saab siit, kui ültse midagi saab siis ainult IDIOOTIDE PAKKUMISI . Ükski normaalne inimene ei tule siit omale tööd otsima ,
Olge lahedad idioodid !!

Swender #

Postitaja: Interneti Troll 2010-04-05 10:35:14
Aga (halba) nalja peab ju saama :D Mis see (põlis)eestlase elu muidu ikka on... Nutad ja künnad, künnad ja nutad :D:D
Postitaja: Juut_nuut 2010-04-05 10:52:47
TSITEERITUD:
Aga (halba) nalja peab ju saama :D Mis see (põlis)eestlase elu muidu ikka on... Nutad ja künnad, künnad ja nutad :D:D

See ei ole ei hea ega halb nali, see pole nali, see on psühopaatide unenägu. Võta kirves ja viruta kellegile siin mööda pikilage. Kui ühe ajud laiali pritsivad küll siis teised maha rahunevad.
Postitaja: Waher 2010-04-07 23:11:48
Arendajana pole sellest foorumist küll pea kunagi kasu. Rohkem on see nagu koodikribajate suitsunurk.

Siit olen aga paar head kontakti saanud koolipingist tulnud andekate koodikribajatega, kes esialgu siia sattunud naiivselt lootes, et nad arendajana edasi jõuavad, kui siinseid teemasid läbi loevad.

Kes aga Scient või mudumeez vms on, mul pole õrna aimugi. Edu neile :)
Postitaja: muidumeez_ 2010-04-08 10:03:08
TSITEERITUD:

Kes aga Scient või mudumeez vms on, mul pole õrna aimugi. Edu neile :)
Ja ega meil pole aimugi, kes on Waher, aga ega me tallegi halba soovi :-p
Postitaja: ok 2010-04-10 18:39:30
Trolls trolling trolls
Postitaja: Scient 2010-04-13 01:37:23
Tore, et siin ikka vahest huumorit ka tehakse :)

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0990381240845