PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1 2 
Mul on äriplaan! Kas toimiks?
Postitaja: Teema. 2010-04-20 19:22:03

Ostan 2 serverit millesse mahub 20 000 firma kodulehte. Hostingu kuu tasuks 10 eek+km. Kas seline projekt toimiks? See pole nali. Mul on serverite raha täitsa olemas. Kui isegi kulutused kuus on 100 kilo siis 100 kilo ju jääks kuus üle! Küsimus kas firmad tooks oma kodulehed minu serveritesse üle.
RE: Mul on äriplaan! Kas toimiks?
Postitaja: Kaak 2010-04-20 19:48:47
TSITEERITUD:

Ostan 2 serverit millesse mahub 20 000 firma kodulehte. Hostingu kuu tasuks 10 eek+km. Kas seline projekt toimiks? See pole nali. Mul on serverite raha täitsa olemas. Kui isegi kulutused kuus on 100 kilo siis 100 kilo ju jääks kuus üle! Küsimus kas firmad tooks oma kodulehed minu serveritesse üle.

Ei tooks. Ja seda sellepärast, et väiksemate asjade jaoks on tasuta hostinguid jalaga segada. http://www.php.ee/foorum/index.php?post=77515
Ja asisemate asjade jooksutamiseks sinu säästuserverid ei kõlba
Postitaja: Teema 2010-04-20 20:04:59
TSITEERITUD:

Asisemaid assju ei tulegi. Enne kodulehe paigutamist vaatame kodulehe üle. Enamus firma lehti ei võta ju mingit resurssi. Sama palju kui rate konto. Kui ratesse mahub 100kilo kontosid koos albumitega, siis 20kilo kodulehti on ültse tühi koht. E-poode jne ei paigutagi serverisse. Sisuliselt serveri haldajad ju lüpsavad kodulehe omanike. Ühe lihtsa kodulehe hoidmis kulu on 2 krooni kuus, aga küsitakse 60 eek.
Postitaja: rtfm 2010-04-20 20:32:08
TSITEERITUD:

Asisemaid assju ei tulegi. Enne kodulehe paigutamist vaatame kodulehe üle. Enamus firma lehti ei võta ju mingit resurssi. Sama palju kui rate konto. Kui ratesse mahub 100kilo kontosid koos albumitega, siis 20kilo kodulehti on ültse tühi koht. E-poode jne ei paigutagi serverisse. Sisuliselt serveri haldajad ju lüpsavad kodulehe omanike. Ühe lihtsa kodulehe hoidmis kulu on 2 krooni kuus, aga küsitakse 60 eek.

kui see toimiks :) oleks kõik hostingud meil 10 eeki kuu, arvesta, et eestis on ca ~74000 ettevõtet , kui sa suudad endale kolme aastaga sebida 3000 klienti (aastas keskmiselt 260 tööpäeva, 3 - 4 klienti päevas) oled tegija

kui lugeda täna http://hei.eas.ee/index.php?option=com_content&view=arti juttu, siis hea tulemus on 100k huvilisest 5% tehingut.

Millest võid järeldada, et ka tasuta asjade müümisel pead roppu moodi vaeva nägema. Kui sa pakuks hostingut tasuta, siis sa ka ei suudaks teha tehingut 3-4 klienti päevas (va juhul, kui su teenus ei ole 100% automatiseeritud ja fail proof, aga siis sa oleks googli konkurent)
Postitaja: swender... 2010-04-20 20:47:34
TSITEERITUD:

Kui sul oleks juba 20000 klienti ja nad sulle 10 kuus maksaks siis sa oleks muidugi või sees ja iilge edukas ärimees.

Aga hetkel probleem võib tekkida usaldusega . Karta on et keegi ei usldaks oma kodulehte nii odavasse serverisse. Ega mina ka oma kodulehti üle ei tooks sulle , ma maksan parem 60 ja magan rahulikult . Teiseks puht füüsiliselt 20 t kodulehe ümberpüaigutamine võtaks 3 aastat aega ja sul peaks olema abilised jne , ümberpaigutamine maksakjs vist rohkem kui su serverid.

probleem tekiks ka sellega et firmadele se 60 kr polegi nagu eriti suur raha , tegelikult köömes neid huvitab teenuse kvaliteet ja turvalisus. ja veel 6 põhjust miks se asi ei toimiks.

Idee muidugi hea miks sa sinna saatesse ei läinud ,s e saad se miljon idee eest või mis ta oli , äkki võidad ja saad miljoni ja siis kindlasti su idee töötaks aga maailmas on palju 10 krooniseid teenuseid , nii et se poleks ka uudne lahenmdus.

tegelikult asi toimiks siis kui sa tuleksid turule selle projektiga mõne tuntud firma allprojektina aga no vaevalt et snoy või philipsit selline pisike projekt huvitaks ,

hea idee aga jah vist ei toimiks , aga äkki mõtled veel pisut , lisad projektile mingit lisaväärtust , ga se asi vist ainult ideeks jääbki , aga äkki annad mulle laenu kui sul seal raha nii palju on , ma investeerin kuhugille ,

Postitaja: asjataja 2010-04-20 22:10:59
Selline lampi äriplaani välja kõhimine pole hea plaan. See ei jäta usaldusväärsust kui pole nagu hingega asja juures vaid teed lihstalt kuna saaks pappi.

See kõik vajab head algust ja suurt kirge pakkuda head teenust (mitte ainult hind pole tähtis)
Postitaja: blaa 2010-04-21 13:45:26
http://www.planet.ee/
9 krooni kuus

hea küll, domeeni nime ei saa, aga kas sul on olemas kasvõi samaväärne minmalistlik haldusliides, usaldusväärse tegija(zone) tehniline tugi ja kompetents?

võtad pri domeeni, siis saad aasta tasuta.

Lihtne vastus sinu küsimusele - EI.

Postitaja: Vanaprogeja 2010-04-21 13:52:07
TSITEERITUD:
http://www.planet.ee/
9 krooni kuus

http://www.freehostsfinder.com/
0.- krooni kuus igale maitsele.
Postitaja: swender... 2010-04-21 14:39:07

No aga need asjad ei ole populaarsed ja firmad ikka eeelistavad oma domeni + 60 kr serverirenti.

Aga siit küsmus, milles see doomeni nimede süsteemi uuendus täpsemalt endast kujutab.

et iga aasta tuleb maksta 300 krooni domeeni firmanimi.ee lõpu eest.

aga mina.pri.ee mis nendest saab , kas need kaovad ära või ei maksa ültse või ka pri.ee hakkab maksma ???????????????

aga kui 400server + 300domeen aastas maksma hakkab äkki osa firmaseid võib hakata mõtlema kulude üle , ega mingi mõtetu lehe eest ei tahakjs enam ise ka maksta niipalju.

planeet.ee/firmnanimi oleks juba täitsa mõeldav et oma firmanimi.ee on tegelikult ju suht mõtetu raiskamine. Mõnes mõttes asjal võiks isegi jumet olla. Kui reigata 20 domeeni ja iga alla 100 firma kodulehte panna siis oleks kokkuhoid ju märgatav ja seda raha võiks firmad ühiseks reklaamiks kasutada.

aastas teeks ühe domeeni nime all kus on 100 firmat koku hoidu 30000 ja selle raha võiks ühisele reklaamile suunata. Vahendus tasu oleks 10% see teeks aastas üpris suure summa. Oleks firmad rahul ja mina.

On ju mul on hea idee, aga kes aitaks selle ellu viia. Kes oleks nõus investeerima paar sada tuhi minu ideesse. ?????????????????

Postitaja: investeerija 2010-04-21 16:32:40
Mina olen nõus investeerime, aga mul on praegu raha ühes välismaa pangas kinni ja hädasti oleks vaja 50k, et raha sealt kätte saada. Siis võin umbes 5 miljonit sinu idesse investeerida Swennu. Et annad mulle 50k ning siis investeerime sinu projekti?
Postitaja: SWEnder.. 2010-04-21 17:04:17
TSITEERITUD:
Mina olen nõus investeerime, aga mul on praegu raha ühes välismaa pangas kinni ja hädasti oleks vaja 50k, et raha sealt kätte saada. Siis võin umbes 5 miljonit sinu idesse investeerida Swennu. Et annad mulle 50k ning siis investeerime sinu projekti?

Okei ma nõus aga mul on raha ka parajasti nigeeria pläkabizjana pangas tähtajalisel hoiusel et ma saaks ta kohe kätte kui sa mulle 10 kilo võtaksid sms laenu. Kannan siis nigeerijasse raha üle ja ma saan tähtajalise hoiusepealt raha kätte ,. ma ise ei sa praegu sms laenu võtta sest mu konto on eestis kahjuks arestitud , mul siin mauametiga mingi jama , maksuamet nõuan paar milli mu eelmise tehingu pealt aga ma pole sellega nõus , nikaua kui mul advokadid asja joonde ajavad ei sa ma aidata. aga oma kinnisvara ka kohe müüki panna ei tahaks sest s3 praegu on nii odav , peab ootama veidi kui kinisvara tõuesb siis panen müüki ja saan kindlasti 50 kilo sulle anda , mul tuttavatel ka hetkel sula pole , nad kõik ostsid endale maju ja kortereid kokku , mul tutvusi palju kõrg seltskonnas aga mu hea tuttav savisaar ka hädas , tal nimelt ka mingi jama reklaami firmadega , ma olen mudu kõva mees eesti panganduses aga praegu rootsi pank ka ei taha mulle laenu anda kuna peakorterist on laenu keelud ja piirangud peale pandud , et siis jääb ainult see asi üle et ole hea mees ja võta mulle pisike sms laen , am maksan sulle selle pärast topelt tagasi , , ega rahas pole ju mingi küsimus ,
Postitaja: asdasd 2010-04-21 18:03:28
See on raudselt meie swenderi kommentaar delfis.
Betoon, labidas, kirjavead, kirja stiil ja it. Ka aeg klapib.
Noh swennu mis sa nüüd ütled?

totsent88, 21.04.2010 17:56
Krat küll meie peame hakkama mingeid tiblasi üleval pidama . Sõuksele tüübile tuleks iga varguse eest lihtsalt tappa anna. GPRS jala külge siduda. Kui kuskil röövib kohe keretäis. Meie politsei süsteem on mõttetu. Istub natuke meie kulul ja pärast vabanemist jälle röövima. Antke talle labidas ja las kühveldab betooni , selle eest mingit palka ka. Kui ei meeldi, siis lennukise langevari selga ja kuskil aafrikas üle parda. On palju tõhusam kui vangi pista. Inglismaalt viidi vargad austraaliasse ja õieti tehti. Miks meil neid tüüpe siin ültse vaja on.
Postitaja: mudak 2010-04-21 20:23:35
TSITEERITUD:
Betoon, labidas, kirjavead, kirja stiil ja it. Ka aeg klapib.
Noh swennu mis sa nüüd ütled?

totsent88, 21.04.2010 17:56
Krat küll meie peame hakkama mingeid tiblasi üleval pidama . Sõuksele tüübile tuleks iga varguse eest lihtsalt tappa anna. GPRS jala külge siduda. Kui kuskil röövib kohe keretäis. Meie politsei süsteem on mõttetu. Istub natuke meie kulul ja pärast vabanemist jälle röövima. Antke talle labidas ja las kühveldab betooni , selle eest mingit palka ka. Kui ei meeldi, siis lennukise langevari selga ja kuskil aafrikas üle parda. On palju tõhusam kui vangi pista. Inglismaalt viidi vargad austraaliasse ja õieti tehti. Miks meil neid tüüpe siin ültse vaja on.
Jaa, meie swennu (pühib härdusepisara silma nurgast)
Postitaja: Swender... 2010-04-21 21:39:27
TSITEERITUD:

Aga mina seda küll ei kinnita ega lükka ümber. See ei ole php foorumi teema, Kes kus mida kommib, Ma olen täiesti kindel et põhi kommiad siin kommivad ka delfis ja mujal.

Tegelikult mul on veel üks idee. Portaalide omanikud võiks kommide ine ip aadressid avalikustada. Ja ip otsingusüsteemid oma veebilehtedele monteerida. Mina kõikidel oma valmistatud portaalidel ja veebilehtedel olen sellise süsteemi loonud. Osades on see avalik osades on see sissemonteeritud ja on võimalik aktiviseerida.
Kui ip adressid pole päris avalikud siis mingi koodiga saaks ip aadresid kätte. Politsei ju nikuinii saab tuvastada.

Tegelikult ma pole seda süsteemi veel testinud aga ma kohe vaatan kas coglest saan oma ip kätte .

Küsimus siis teilegi mis te sellest asjast arvate.

Postitaja: investor 2010-04-21 21:47:24
TSITEERITUD:

Aga mina seda küll ei kinnita ega lükka ümber. See ei ole php foorumi teema, Kes kus mida kommib, Ma olen täiesti kindel et põhi kommiad siin kommivad ka delfis ja mujal.

Tegelikult mul on veel üks idee. Portaalide omanikud võiks kommide ine ip aadressid avalikustada. Ja ip otsingusüsteemid oma veebilehtedele monteerida. Mina kõikidel oma valmistatud portaalidel ja veebilehtedel olen sellise süsteemi loonud. Osades on see avalik osades on see sissemonteeritud ja on võimalik aktiviseerida.
Kui ip adressid pole päris avalikud siis mingi koodiga saaks ip aadresid kätte. Politsei ju nikuinii saab tuvastada.

Tegelikult ma pole seda süsteemi veel testinud aga ma kohe vaatan kas coglest saan oma ip kätte .

Küsimus siis teilegi mis te sellest asjast arvate.

Mina poolt. Googledame kõik oma IP aadresse. Ma lähen ka....nüüd googeldama....eee...swennu, mul rahaga kiiret ei ole, ma ootan kuni sul atvokatid selle vaidluse võidavad. Ma ei saa sms laenu võtta sest iphone't ei ole....no kehvema telefoniga ei saa ju sms laenu. Swennu, aga osta mulle iphone? siis võtan laenu ja annan sulle, ma luban.
Postitaja: swender... 2010-04-21 22:11:07
TSITEERITUD:

Mina poolt. Googledame kõik oma IP aadresse. Ma lähen ka....nüüd googeldama....eee...swennu, mul rahaga kiiret ei ole, ma ootan kuni sul atvokatid selle vaidluse võidavad. Ma ei saa sms laenu võtta sest iphone't ei ole....no kehvema telefoniga ei saa ju sms laenu. Swennu, aga osta mulle iphone? siis võtan laenu ja annan sulle, ma luban.

Minu ip leidus ainult minu oma valmistatud lehtedel , php centris . ok cauntril ja mingites välismaa ip registrites.
Aga nalja saaks kui kõikide php foorumite kommide ipd avlikustatakse. Luukered roniksid kohe kappidest välja. Enamus siinseid kakaduusid punastaks ja oleks siit kadunud nagu tuulispask. Rate võiks ka oma ipd avalikustada. Saaks kohe teie kõigiga tuttavaks ja sinasõbraks.
Minul isiklikult rates ega kuskil mujal oma isikuandmete ja piltidega kontot pole. Ja kui oleks siis häbeneda poleks ka suht midagi.

Täna ma sain isegi rimi pressi esindajalt tänukirja sest olin delfis ja mujal ajalehdees tuline rimi toetaja. Mult paluti ka inreviud delfile , millest ma viisakalt loobusin. Ma olen mujal samakuulus kui siin. Ega te arva ometi et ma ainult siin kommin. Loogiline et mitte ja ka vaevalt et te ise ainult siin kommite.

Täna saatsin ka usa konsulile ühe pisikese kirja e posti millele loodan varsti vastuse saada ja mis võib mingil ajal meedias avalikuks tulla kui konsul sellele kirjale avalikult vastab.

Mis puutub aga rahasse siis rahaga on selline lugu et mul hetkel pass kehtetu ja ma kaotasin oma panga koodi kaarti ära. Ma ei sa hetkel ühtegi tehingut teha ja sularaha ka pole taskus sest olen ise viljandis äri asjus, Nimelt on mul üks väike paari miljoline leping veroli tehase alkanke osas sõlmida. Äkki paneksid mulle paartuhat kadrioru kuju juurde mere äärde selle vasaku lapiku kivi alla. Ktlen tagasi saan raha kätte ja siis hakkavad meie raha asjad kindlöasti liikuma.
Ja üleültse miks need php foorumi teemad alati kuhugile metsapoole keeravad. ?

Postitaja: swnder... 2010-04-21 22:29:40

Ajeee mul tuli veel üks väga geniaalne mõte , Küll mul ikka täna pea lõikab.
Ma postitan siia mõned töökuulutused linkidega mis suunavad ip registreerimis lehele, mille ma paiguitan mõnele firma lehele mis mul töös on. Ma saan ju teie ipd kõik kätte ja läbi ip de teie kindlasti leiab netist midagi huvitavat. Mul endal on ka üle 50 tuhande ip adressi millega on registreeritud telefon ja e post paarist veebi kampaaniast veel alles. Te ju ni rumalad et reigate igasugustele üritustele ja kampaanjatele millel on pandus'd auhund võimidagi taolist. Tegelikult läksid ned e mailid ju spämmi andmebaasidesse. Ja mingit auhainda polnud kavaski loosida.

Postitaja: Kuulsin seda kõrvalt 2010-04-21 22:56:10
TSITEERITUD:

Mult paluti ka inreviud delfile , millest ma viisakalt loobusin.

Selver: kas te palun oleksite nõus esinema pisikese interjuuga Delfi online keskkonnale, kus teile esitatakse antud teema kohta paar küsimust?

Swennu: teate, käige te kõik õige *** kuradi *** mida *** mul on seda inetrjuud anda. *** ma ole nii kuulus ja kõva *** et *** mulle teie deelfi on vaja. Igavesed ***. Kl, kas sa mulle raha saad laenata nii 10 krooni? Või tasuta paki makarone, mul siin üks it projekt käsil ja progeja tahab süüa saada.
Postitaja: swnder... 2010-04-21 23:06:50
TSITEERITUD:

Selver: kas te palun oleksite nõus esinema pisikese interjuuga Delfi online keskkonnale, kus teile esitatakse antud teema kohta paar küsimust?

Swennu: teate, käige te kõik õige *** kuradi *** mida *** mul on seda inetrjuud anda. *** ma ole nii kuulus ja kõva *** et *** mulle teie deelfi on vaja. Igavesed ***. Kl, kas sa mulle raha saad laenata nii 10 krooni? Või tasuta paki makarone, mul siin üks it projekt käsil ja progeja tahab süüa saada.

Kahjuks ei saa esineda kuna hetkel mul on maksima ketiga juba üks rimi vastane projekt käsil. Raha saaks ikka laenata aga pean enne taara ära viima. Mul on 8 pudeli taarat kodus aga kahjuks jääb 2 krooni puudu . Ma viin 8 pudelit ära ja siis saan osta ühe õlu , joon selle tühjaks vin taara ära ja saan ühe krooni juurde siis on mul juba tõenäoliselt 9 krooni aga kust leida veel üks puuduv kroon?
Pki makarone saaks kindlasti osta sulle 9 krooni eest , aga sa pead siis andma adressi ma saadan taksoga ära , aga kust ma takso raha saaks , mm , ma peaks vist pool pakki makarone taksojuhile andma et too pool pakki sulle kohale toimetaks aga kas poolest pakist makaronist jätkub sinu programmeerijale. Ja kui kauaks sellest jätkusks , Mitu päeva su programmeerija suudaks koodi kirjutada poole paki makaroniga , kui kauaks sellest energijat jatkuks , kas projekt valmiks enne programeerija näljasurma

Postitaja: Ärinaator 2010-04-22 02:07:39
1. Kust firmad teada saavad, et sa sellist teenust pakud? Reklaami tegemine 20 000 ärikliendi saamiseks, maksab suurusjärgus alates mõned miljonid kroonid :)
2. Mis sa teeksid, kui kuskil alguses, kui sul on 30 klienti, paneb keegi klientidest serverisse mingi jama, mis teistel kõik lehed maha tõmbab ja nad sulle kahjunõude esitavad?
3. Selleks, et selline jama ei korduks või, et seda ei tekiks, pead palkama omale asjatundja, pead monitoorima serverit 24/7 üks inimene seda ei jõua.
4. 100 kilo jääks üle alles siis sa oled suutnud oma serveri täis müüa. Selle võimalus arvestades eelmisi punkte ja seda, et iga klient annab sulle ainult 10 krooni, on suht võimatu, pankrott on reaalsem :)

Ehk siis, pigem tuleks uurida, kui kiiresti tuleb pankrott ja kohtutäitur su varade kallale, mitte kui kiiresti saad rahasse :D

TSITEERITUD:

Postitaja: swender.. 2010-04-22 11:55:08
TSITEERITUD:
1. Kust firmad teada saavad, et sa sellist teenust pakud? Reklaami tegemine 20 000 ärikliendi saamiseks, maksab suurusjärgus alates mõned miljonid kroonid :)
2. Mis sa teeksid, kui kuskil alguses, kui sul on 30 klienti, paneb keegi klientidest serverisse mingi jama, mis teistel kõik lehed maha tõmbab ja nad sulle kahjunõude esitavad?
3. Selleks, et selline jama ei korduks või, et seda ei tekiks, pead palkama omale asjatundja, pead monitoorima serverit 24/7 üks inimene seda ei jõua.
4. 100 kilo jääks üle alles siis sa oled suutnud oma serveri täis müüa. Selle võimalus arvestades eelmisi punkte ja seda, et iga klient annab sulle ainult 10 krooni, on suht võimatu, pankrott on reaalsem :)

Ehk siis, pigem tuleks uurida, kui kiiresti tuleb pankrott ja kohtutäitur su varade kallale, mitte kui kiiresti saad rahasse :D

2) Minu veebilehtedel käib näiteks 50 000 kasutajat kuus , Ma võin reklaami tuge pakkuda sellele projektile ja kindlasti on võimalik minmgite portaalidega kokkulepida reklaami vahetus programmis , Kui tahate oma lehele kasutajaid siis võite minuga ühendust võtta , lepime hinnas kokku ja hinnad on praegu i reklaamil väha soodsad.

3) mina teeks lepingu vastaval teema, firmadega ja ise kontrolliks üle millised koodid serverisse saadetakse , tegelikult ma laseks oma diimil lehed serverisse panna ja neid hoioldada.

4)Igal firmal on andmeside lugeja mis täpselt määratlseb liikluse.
Kuna ka mu enda serveris on mingid tiblad lookustanud mingit jama ja ma olen selle eest trahvi korra juba saanud siis on mul sel alal ka kogemused olemas,

5) välisma 10 kroonistes serverites on kodulehti sadades tuhandetes ja ei jookse midagi kinni. Ärge hirmutage noori ja hakkajaid ärimehi,

Kui teil on vaja mingeid projekte arendada siis pidage minuga nõu ,. mul piisavalt head teadmised interneti süsteemide vallas ja kui vaja saan ka abi küsida oma tuttavatelt kellöel on it firmad. Konsultatsioon on 100 krooni 30 minutit ja 30 minutiga teeb tavaliselt kõik asjad selgeks , kirjutage küsimused paberile ja saate 100 kr eest kirjaliku vastuse e posti pärast arve laekumist.

Postitaja: Äriwendel 2010-04-22 14:53:19
Hakkasin korraks oksele :S
Swender sa ei ole lihtsalt loll, sa oled arengupeetusega.

Sa toeta selliseid 10 krooniseid ärisid ja saada oma 100 krooniseid arveid, aga ära palun räägi sellest kui mingist ettevõtlusvormist.

Krt selline lauslollus on nakkav, iga kord kui ma php.ee foorumis mingit swenderi paska loen, tunnen, et olen jälle lollimaks ja 5 aastat vanemaks jäänud. Rohkem ma siia ei tule :D
Postitaja: Oinas swender... 2010-04-22 15:10:27
TSITEERITUD:
Hakkasin korraks oksele :S
Swender sa ei ole lihtsalt loll, sa oled arengupeetusega.

Sa toeta selliseid 10 krooniseid ärisid ja saada oma 100 krooniseid arveid, aga ära palun räägi sellest kui mingist ettevõtlusvormist.

Krt selline lauslollus on nakkav, iga kord kui ma php.ee foorumis mingit swenderi paska loen, tunnen, et olen jälle lollimaks ja 5 aastat vanemaks jäänud. Rohkem ma siia ei tule :D

Ja miks mitte toetada , enamus maailma iigel ärisid just toetuvadki üloidavale hinnale . odava hinna ja suure kasutajaskonna suhte peal. Kõik tuntud firmad on praegu mass toodangu peal . Võtke kas või näiteks protsessorite tootmine , Investeeringud on hiigel suured aga protsessorite hind on iilge madal selleks et kellegil ei tekiks tahtmine konkurentsi hakata pakkuma sest hind on nii madal et pole lihtsalt mõtet investrerida, Või mobiil telefonide tootmine, Tehase hinnad on sama mis piimapakil.

TE OLETE ISE SIIN ÜHED KURADI TROSSID , POLE IME MIKS EESTIL NII SITASTI LÄHEB , TE TAHATE KOHE KALLILT JA PALJU , AGA EI KUKU ENAM VÄLJA OINAPEALUUD , POLE IME ET MEIL SIIN MINGIT IT TOOTMIST POLE VA ELKOTEK JA VEEL PUDIPADI . TE NÄETE OMA SILMEE EES JA AJUS AINULT SUURI NUMBREID MIS EI VII TEID MITTE ÜHELEGI MAAILMATURULE ENAM ,

100 krooni arve on kompetentne hinnag ja arvestus äriprojektile. Ise oled debiil , Mine lase kuskil firmas äriplaani analüüs teha vaata mis arve sulle sis tuleb

Php foorumis on tibla kari
Postitaja: Precious Lenders 2013-11-24 10:20:03
Kas teil on vaja paindlikke laenu? sa tahad olla oma kehva majandusliku seisundi? lihtsalt taotleda meie isiklikest lihtne laenu madala intressimääraga, taskukohane. Re: Laenupakkumine: Kas teil on vaja kiiresti laenu, et lahendada oma rahalisi vajadusi, pakume laenu alates $ 5,000.00 dollarit 10,000,000.00 Max, meil on usaldusväärne, efektiivne, kiire ja dünaamiline, 100% garanteeritud Pakume välismaalt laenu kõik tingimused siin. me annab välja laenu eurodes, naela ja dollarites. Intressimäär, mida kohaldatakse kõigile laenud on 3%, kui olete huvitatud saada meile tagasi koos allpool teave:

Teie täisnimi:
Riik:
aadress:
Vajalik summa:
Kestus:
Vanus:
Amet:
Telefoni Kontakt number:
pöörduda:

võtke meiega ühendust kui olete huvitatud: preciouslenders@gmail.com
soovidega,
Kas teil on vaja kiiresti laenu
Postitaja: Sr Johnson 2016-08-12 09:40:35
Tere Laenu taotlejad,

Kas teil on vaja kiiresti laenu alustada äri, Debt laenu? Osta auto või maja? Kui jah muretse enam, sest me pakkuda igasuguseid laenu madala ja taskukohane intressimäär 2%, ja ilma tagatise krediidi kontroll. Saada meile tagasi, kui teil on vaja laenu allpool teavet.

(1) Nimi:

(2) Laenusumma Vajalik:

(3) Laenu kestus:

(4) Telefoninumber:

(5) Riik:

(6) Riigi:

Võta meiega nüüd e-posti teel täna: (johnsonlehelpfund@gmail.com)

Leheküljed: 1 2 

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0944309234619