PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Kust leida HTML kood? (Veebitehase toodang)
Postitaja: ant75 2011-04-15 00:20:27
Tere,

Mul on kiiresti vaja ühel Veebitehase loodud lehel paar rida teksti ära muuta. Veebitehas ei soovinud sellega tegemist teha ja täitsa mõistetaval põhjusel - see leht ja kogu ülesehitus on 4 aastat vana (e. liiga vana). Ok, proovisin siis, kas olen käpp ja juhe läks kokku. Browser näitab HTML-i aga serverist, kus kõik need asjas osalevad failid asuvad, ma seda HTMLi ei leia. Saidil on muidugi ka admin liides aga see tekstiosa ei ole adminis muudetav.

Saaks keegi suuna kätte näidata, kuhu ma vaatama peaksin?

Tänan.

Leht on muidu selline: http://www.premiumboats.ee
RE: Kust leida HTML kood? (Veebitehase toodang)
Postitaja: sdfsdfsd 2011-04-15 00:53:12
TSITEERITUD:
Tere,

Mul on kiiresti vaja ühel Veebitehase loodud lehel paar rida teksti ära muuta. Veebitehas ei soovinud sellega tegemist teha ja täitsa mõistetaval põhjusel - see leht ja kogu ülesehitus on 4 aastat vana (e. liiga vana). Ok, proovisin siis, kas olen käpp ja juhe läks kokku. Browser näitab HTML-i aga serverist, kus kõik need asjas osalevad failid asuvad, ma seda HTMLi ei leia. Saidil on muidugi ka admin liides aga see tekstiosa ei ole adminis muudetav.

Saaks keegi suuna kätte näidata, kuhu ma vaatama peaksin?

Tänan.

Leht on muidu selline: http://www.premiumboats.ee
Jäta oma meil ja võtan ühendust.

Ilus näide sellest, et mingilt pasalt tegijalt ei tasu lehte osta. Tõsine agentuur teaks une pealt, kus kohas vajalikud failid asuvad ning kasseeriks sinult 10 minuti töö eest 100€ mitte ei jätaks kliendi muret lahendamata.
Postitaja: ant75 2011-04-15 15:33:59
TSITEERITUD:

Ilus näide sellest, et mingilt pasalt tegijalt ei tasu lehte osta. Tõsine agentuur teaks une pealt, kus kohas vajalikud failid asuvad ning kasseeriks sinult 10 minuti töö eest 100€ mitte ei jätaks kliendi muret lahendamata.

Tänan kui viitsid aidata!

rom@aatomik.net
Postitaja: man grep 2011-04-15 16:30:59
TSITEERITUD:

Ilus näide sellest, et kui ploe ikke php miis, pole mõtet vahtu suust välja ajada; iga endast lugupidav php miis teab, mis on grep ja leiab ka keerukamatest saittidest koodi asukoha üles
Postitaja: blaa 2011-04-15 17:00:42
TSITEERITUD:
Ilus näide sellest, et kui ploe ikke php miis, pole mõtet vahtu suust välja ajada; iga endast lugupidav php miis teab, mis on grep ja leiab ka keerukamatest saittidest koodi asukoha üles

väga haige iba, oled õppinud greppmise ära ja nüüd on alati silmaklapid ees?

tekst võib tulla andmebaasist, krüptidud failidest, üle mingi http teenuse, mingist striimist, pildi metaandmetest. Javascript genereerib kokku vms.

Hiljuti teavitasin Swedbanki, et neil on ühel lehel mingi summa vales vääringus. Nad ei suutnud terve kuu jooksul seda üles leida.
Postitaja: - 2011-04-15 23:43:59
TSITEERITUD:

väga haige iba, oled õppinud greppmise ära ja nüüd on alati silmaklapid ees?

tekst võib tulla andmebaasist, krüptidud failidest, üle mingi http teenuse, mingist striimist, pildi metaandmetest. Javascript genereerib kokku vms.

Hiljuti teavitasin Swedbanki, et neil on ühel lehel mingi summa vales vääringus. Nad ei suutnud terve kuu jooksul seda üles leida.
Krdi Veebitehas, tegi Swedbanki lehe ka sitasti :P
Postitaja: zera 2011-04-21 16:23:55
TSITEERITUD:

väga haige iba, oled õppinud greppmise ära ja nüüd on alati silmaklapid ees?.

Aga muidu proovisid grep'i või niisama paned tarka?

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0865190029144