PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
RM Invest OY otsib tarkvara arendajast osanikku
Postitaja: arnet601 2011-05-17 06:57:46
RM Invest OY otsib programmeerijat või peaprogrammeerijast meeskonnajuhti, kes suudab projektipõhiselt luua Facebooki rakendustarkvara.
Programmeerija peaks ise tarkvara arendama või juhtima meeskonda seda looma- kaasaarvatud programmeerijate värbamine. (Meeskonna suurus vastavalt peaprogrammeerija soovile).

Sobivale kandidaadile pakub RM Invest OY 30% osalust.

Tuleb luua iseseisev Facebooki aplikatsioon, mis kujutaks endast miniportaali. Huvi korral tutvustan pakkumist lähemalt: arnet601@hotmail.com või 53478472

Äriplaan on valmis teostamiseks!
RE: RM Invest OY otsib tarkvara arendajast osanikku
Postitaja: ninnunännu 2011-05-17 09:26:47
Ärikataloogi järgi on RM Invest Türil regatud põrandakatetega tegelev pisneks.
Et siis palga asemel osalust? Hei, kas siin on keegi, kes sellisel moel on midagi teinud ja seejuures õnnelikuks saanud? See oleks tõesti huvitav teada.
Postitaja: rtfm 2011-05-17 10:07:46
TSITEERITUD:
Ärikataloogi järgi on RM Invest Türil regatud põrandakatetega tegelev pisneks.
Et siis palga asemel osalust? Hei, kas siin on keegi, kes sellisel moel on midagi teinud ja seejuures õnnelikuks saanud? See oleks tõesti huvitav teada.

Mina olen korra sedasi teinud , aga ettevõtte osalusega kaasneb ka üsna suur vastutus ja seega päris ilma reaalse tagatiseta ma seda teinud ei ole. Kindlasti peaks kokku leppima ka ettevõttest väljumise tingimused nii hea, kui halva stsenaariumi puhuks selliselt , et ise kõrvetada ei saa.

Ma ei ole küll sattunud mingi kuldvillaku otsa, aga 6 aasta lõikes tasus ära. Osanikuna kotib sind ikkagi eelkõige kaks asja: ettevõtte väärtus ja võimalikud tulud, sest käibest ja kuludest ei pruugi igaüks osa saada. Kui täna saab ettevõtte luua ilma põhivara või tagatisrahata , siis 30% mittemillestki ei ole eritiline õnnistus, samas ettevõtte mille põhivara on 100k eurot on hoopis teise maitsega.

ennem selliste asjade kaalumist soovitan http://www.khanacademy.org/ lehelt läbi vaadata:
Venture Capital and Capital Markets
Valuation and Investing
Finance
Current Economics
Postitaja: arnet601 2011-05-18 16:13:21
Hetkel põrandakatted, kuid visioon on projektipõhiselt rakendustarkvaraga tegeleda.
Postitaja: Tulevane pankur 2011-05-19 12:12:16
TSITEERITUD:
RM Invest OY otsib programmeerijat või peaprogrammeerijast meeskonnajuhti, kes suudab projektipõhiselt luua Facebooki rakendustarkvara.

Alustage parem siit oma stardikapitali loomisel. http://tinyurl.com/6bc63o8 Siis ei pea erinevates foorumites lunimas käima.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0826358795166