PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Otsin kodulehe haldajat WP
Postitaja: Pulaula 2012-10-07 00:17:31

Nii, otsin inimest kes haldaks lihtsat WP kodulehte ning teeks seal muudatusi kui vaja, tööd pole küll palju aga kui on võiks reageerida nii 24 tunni jooksul.

Põhjus mille pärast sellist inimest otsin:
Endal pole kahjuks aega sellise väiksema asjaga tegeleda piisavalt kiiresti, siis tahaks siiski kliendile head koostööpartnerit.

Kirjutage joonistage
reanimatsioon@gmail.com
RE: Otsin kodulehe haldajat WP
Postitaja: anti, 4a 2012-10-07 14:10:53

UU
(v)

siin on tissid ja tuss
Postitaja: sadsadasdasd 2012-10-07 14:30:10
Pigem siis juba ...

(.)(.)
).(
v
Postitaja: asdasdasd 2012-10-07 15:26:23
mis stiilis muudatustega tegu üldse?

kas sisu sistamine või konfigureerimine/ arendamine stiilis asjad?
pluginate installid, uuendamised jne.

Arvega?
Postitaja: Pulaula 2012-10-07 15:31:08
TSITEERITUD:
mis stiilis muudatustega tegu üldse?

kas sisu sistamine või konfigureerimine/ arendamine stiilis asjad?
pluginate installid, uuendamised jne.

Arvega?
Ma eeldan, et ehk keegi teeb tasuta
Postitaja: ise php 2012-10-07 16:06:41
Et sulle tehakse tasuta aga sina võtad raha?
Postitaja: Pulaula 2012-10-08 03:46:52
Tegmist on nii teksti sisestustega kui ka pluginate väänamise ja konfimisega pluss üldised hooldusega seonduvad asjad.

Kuna siin oli kommentaar, et kellegi arvelt raha teenida, siis jah see oleks võimalus, kuid hetkel ei ole antud asi teemaks.

Soovin siiski kliendile head/ausat kodulehe hooldajat ning edaspidi ei puutu mina enam asjasse, see kuidas arveldate jne.. on juba teie endi asi.

Hetkel küsin/saan mina antud hoolduse eest 20eur/h ja sealjuures üritan ikkagi võimalikult aus olla kulunud aja/tasu suhtes.

Seega kui midagi vaja muuta ning mul kulub selleks kauem aega sest mul puuduvad vastavad oskused siis ma ei küsi raha googledamise ja muu sellise ees, mis viib mind lahenduse leidmiseni.

Ehk siis, ma otsin normaalset ja kohusetundliku inimest kes tegeleks antud lehega edasi, suudaks vastata üldiselt 24/h jooksul jane..

Postitaja: Kristjan 223 2012-10-08 09:27:06
20eur/h on vähe sellise teenuse eest, eriti, et 24h jooksul juba peab ka reageerima. Selleks peaks olema miinimum kuutasu, et üldse selline valmisolek tekiks.

Lisaks tegelikult on ikka tasuline ka õppimisele / lahenduse otsimisele kuluv aeg, kui tegemist ei ole üldise standardiga. (ala zend raamistiku õppimine, wp kujunduse tegemine.. Aga wp-s üldise mooduli tegemine jne) Tänapäeva IT maailmas on miljon erinevat lahendust ja kõiges ekspert ei ole võimalik olla. Igapäevaselt on koguaeg kuskil midagi uut vaja teha ja mõistlikuse piires on tegu ikkagi tasulise tööga. See on siis kliendi otsustada, et kas ta otsib kellegi, kes on seda asja enne teinud või soovib jätkata koostööd olemasoleva partneriga. (Partneri otsus on, et palju see googeldamine üldises plaanis maksab ja võib-olla võiks silma kinni pigistada.)
Postitaja: Pulaula 2012-10-08 10:03:15
Kristaj 223 mõistan täielikult Sinu seisukohta.

Kuna siinkohal on tegemist lihtsa autorendi teenusega tegeleva firma kodulehega mis töötab ja käib, ning enamus nä "hooldust" käib pigem teksti vahetusega/parandamisega ja vb vahepeal mõne pildi või mõõdu muutmisega siis ei leia, et 20 euri oleks väga väha sellise nö "hoolduse" eest.

Muidugi ei suru ma enda arvamust peale ning üldiselt on see ka minu soov sellest lehe hooldusest lahti öelda kuna, ei ole erilist tahtmis antud lehega tegeleda just selle mahu pärast.

Seega sobib selline tegevus pigem mõnele koolis käivale inimesele või kes tegeleb WP-ga pigem millegi kõrvalt.

Kuid tänud arvamuse eest ning peab tunnistama, et üldises plaanis on Sul täiesti õigus.
Postitaja: Pulaula 2012-10-08 10:06:43
+ 24 tunni jooksul reageerimine ei ole palju palutud, see on minu arust täiesti normaalne, et suudad kliendi kirjale 24/h jooksul vastata ning öelda kunaseks muudatused ellu viia suudad.
Postitaja: blaa 2012-10-08 10:24:29
Reageerimsvalmidus tuleks siiski eraldi tasuna kokku leppida. Ega siis tuletõrjuja ka ainult kustutamise eest palka saa. Mõtle kui palju oleks siis süütamisi.
Kui sa pead ikka 24h jooksul kättesaadav olema, siis pead sa alati laetud mobiiliga ringi käima, laadija kaasa vedama, mõtlema läbi oma liikumised, puhkused, reisid, haigeks jäämised.
Postitaja: asd 2012-10-08 10:46:22
Jutt käib mailile vastamisest nagu näha ja tööpäevadel 24/h jooksul vastamine on täiesti normaalne nähtus, või mis?
Postitaja: veider loogika 2012-10-08 12:30:07
TSITEERITUD:
Jutt käib mailile vastamisest nagu näha ja tööpäevadel 24/h jooksul vastamine on täiesti normaalne nähtus, või mis?
kui piisab ainul mailile bastmisest, siis see on ok, st. autmaatvastuse saab klient juba 5 minuti jooksul, kus on kirjas, et tema probleemiga tegeletakse ASAP, mis võib tähendada ka nt kuu aja pärast
Postitaja: asdasdasd 2012-10-08 14:23:59
Usun, et piisab enne 2 nädalast looduses offline mõllamist panna auto-respond ja mis veel parem, anda klientidele teada, et sind pole see aeg.
Postitaja: karuott 2012-10-08 19:21:25
ei ole 24h normaalne.
Ma sellepärast kontoritooli kulutamas ei käigi, et tahan olla oma aja juht.
E-mail ei ole põhiline, urgent asjadeks on telefon ja kui ma seda vastu ei võta või see on välja lülitatud siis järelikult ma ei taha seda teha.

Saage üle sellest minu asi on nii tähtis suhtumisest. Kui sul on väike autorendi või lillemüügi või minupärast kasvõi beebi või koeratoidu kodulehekülg, siis sul pole tähtis, et saaksid oma uuest värske õuna põhjalahtisti moosist kirjutada just täna.
Veel tahaksin ma sulle öelda, et sul pole arvatavasti siis ka kiire, kui sa unustad selle sousti pildi mulle saata ja mitte ainult nädalavahetuseks vaid kaheks nädalaks. Ja kui sa seda lõpuks oled suutnud teha, siis ma ei usu, et su äri põleb maha kui mina nüüd oma tööd 24h-ga tehtud ei saa. Kui aga arvate vastupidist, siis teil tuleb palgata vähemalt 3 inimest kes üksteist toetavad ja asendavad ja kellegi joomarluse korral välja vahetavad.
Postitaja: irw 2012-10-09 06:30:58
TSITEERITUD:
ei ole 24h normaalne.
Ma sellepärast kontoritooli kulutamas ei käigi, et tahan olla oma aja juht.
E-mail ei ole põhiline, urgent asjadeks on telefon ja kui ma seda vastu ei võta või see on välja lülitatud siis järelikult ma ei taha seda teha.

Saage üle sellest minu asi on nii tähtis suhtumisest. Kui sul on väike autorendi või lillemüügi või minupärast kasvõi beebi või koeratoidu kodulehekülg, siis sul pole tähtis, et saaksid oma uuest värske õuna põhjalahtisti moosist kirjutada just täna.
Veel tahaksin ma sulle öelda, et sul pole arvatavasti siis ka kiire, kui sa unustad selle sousti pildi mulle saata ja mitte ainult nädalavahetuseks vaid kaheks nädalaks. Ja kui sa seda lõpuks oled suutnud teha, siis ma ei usu, et su äri põleb maha kui mina nüüd oma tööd 24h-ga tehtud ei saa. Kui aga arvate vastupidist, siis teil tuleb palgata vähemalt 3 inimest kes üksteist toetavad ja asendavad ja kellegi joomarluse korral välja vahetavad.

Ja millegi pärast ma arvan, et sa oled üks "nendest" firmajuhtidest" kes ainult "peas" juht on :D
Postitaja: karuott 2012-10-09 08:37:51
Kus küll sa välja lugesid, et ma firmajuht olen.

Juriidilises mõistes pole see muidugi vale, aga muus osas rohkem tõesti peas kui reaalsuses.

Mis muidugi ei tähenda, et ma ei võiks ülbe tiinager olla, kes ei limpsi kliendi jalgu nagu septembris sündinud koerakutsikas. Ja usun, et kliendi ning veebitegija vaheline suhe peaks põhinema võrdsetel alustel vaadates hetkel Eestis valitsevat turuseisukorda ja seda millised lahendused enamuses valmivad. Sellega mõtlen seda, et väärt tegijaid pole saada ja nad ei tee klientidele kes närveldavad või on makseraskustega. See jälle kaudselt süvendab kliendi äriedu ja ta ei saagi oma närvi rahulikuks ega numbrit pangaarvele.

Postitaja: rtfm 2012-10-09 16:50:16
TSITEERITUD:
Sellega mõtlen seda, et väärt tegijaid pole saada ja nad ei tee klientidele kes närveldavad või on makseraskustega. See jälle kaudselt süvendab kliendi äriedu ja ta ei saagi oma närvi rahulikuks ega numbrit pangaarvele.

hahaha kui kõrge künka pealt mõned ikka alla veel viitsivad vaadata :) aga tõsiselt mees miks sa vaevud veel üldse meid siin maakeeli kõnetama ? Foorumis ??? kamoon selleks peaks olema ju mingi tasustatud portaal kus kulda tilgub kontole :D

Eestis pole väärt tegijaid selle pärast saada, et meie arendajad ei oskagi olla viisakad, reageerida sissetulevale infole ja veelvähem oskavad nad infot või mingit tulemit õigeaegselt väljastada. Eriti raske on neil mõista asju mis ei ole nende valdkonnas või on seotud suurema eelarvega, kui nende igakuine sissetulek.

Aga ok, 20 euri tunnis ei küsi raamatupidaja ka, kui su firma tsekke sisse toksib miks peaks sina pildi või tekstikese vahetamise eest rohkem küsima :) huipar kallis teenus copypaste kohta.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0885829925537