PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Eepohs pakub tööd Magento nooremarendajale
Postitaja: aksel 2012-12-23 12:14:46
RE: Eepohs pakub tööd Magento nooremarendajale
Postitaja: lostinscope 2012-12-24 05:53:12
TSITEERITUD:
Täpsem info siin: http://www.cvkeskus.ee/view_jobad.php?job_id=295110

palju sa maksaksid mulle, kui ma tuleksin sulle tööle? olen zend arendaja 1,5 a olnud. Ma ei taha olla koodineeger(suhtumine - tee, peaasi, et funktsionaalsus on olemas) ja eeldan, et mu ülemus saab mu koodist aru? Kas lubad mul töötada kodust?
rahulikku jõulu aega.
Postitaja: pronto 2012-12-25 22:30:17
Tule meile kontorisse ja räägime. Akseli poolt postitatud link on küll nooremarendaja (loe: suhtelisel väheste kogemustega arendaja) jaoks, kuid meil on ruumi ka veteranide nurgas (ja mis nende kahe vahele jääb).

Selle koha pealt oleme ilmselt samal nõul -- jutt ei käi koodineegri positsioonist. Samas on vaid koodineegri palka võimalik üles panna, sest spetsialist puhul tehakse pakkumine pigem oskusmaatriksi põhjal. Zend näiteks on kindlasti mõjuv argument, kuid kindlasti mitte ainuke.
Postitaja: infoks 2012-12-26 02:00:57
Tavaline eesti ettevõte.

26.12.2012 seisuga on maksuvõlg 5 750 eurot
sealhulgas on ettevõttel ajatatud maksuvõla summa 3 050 eurot
26.12.2012 seisuga on ettevõttel intressivõlg 112 eurot, sh tasumisgraafikus 77 eurot
Postitaja: pronto 2012-12-26 14:55:32
Just nimelt -- tavaline KASVAV Eesti ettevõte. Mingil hetkel peab iga firma panema paika oma prioriteedid -- meil on selleks inimesed.
Postitaja: blaa 2012-12-26 16:36:03
TSITEERITUD:
Mingil hetkel peab iga firma panema paika oma prioriteedid -- meil on selleks inimesed.

Noh, see on nüüd natuke hale selgitus. Ma loodan, et olete töötajate vastu ikka ausad ja nad ei pea siit lugema, et firma on võlgades.
Inimeste juurdepalkamises ei maksa mingit imerelva näha halvast majanduslikust olukorrast väljatulemiseks, olen uskumatud kolm korda ise pealt näinud, kuidas ettevõte kaevab ennast sellega veel sügavamale auku. See on nagu kiirlaen.
Vaadake parem, kuidas kokku hoida, töö efektiivsemaks muuta ja kui tööd on üle pea, siis ehk peaks klientidelt rohkem raha küsima. Koondamine ei ole ka tingimata halb variant.
Postitaja: pronto 2012-12-26 23:07:46
Ma pidasin küll silmas seda, et meil on aastavahetuse kollektiivpuhkus hetkel ning Maksuamet kannatab niikaua oodata kui inimesed järgmine aasta tööle tulevad.
Postitaja: Firmajuht 2012-12-27 07:34:34
mis te virisete, kui töö eest palka antakse, siis on okei ju. siin tuleb välja see palgatöötaja vs firma juht erinevesued, töötaja tahab turvalisust, aga ise firmat teha ei julge, kuid kogu firma turvalisus siesnebki heades töötajates. tegelikult firmajuht ongi see kes "julguse" enda peale võtab. vot nii.

3 pole mingi statistile valim... nii muuseas.
Postitaja: aksel 2012-12-27 10:59:23
TSITEERITUD:

palju sa maksaksid mulle, kui ma tuleksin sulle tööle? olen zend arendaja 1,5 a olnud. Ma ei taha olla koodineeger(suhtumine - tee, peaasi, et funktsionaalsus on olemas) ja eeldan, et mu ülemus saab mu koodist aru? Kas lubad mul töötada kodust?
rahulikku jõulu aega.

@lostinscope zend oskustega inimesele oleks kohe pakkuda huvitavat tööd ja igasugused tingimused, sh kodust töötamine on kokkuleppe küsimus.
Su tulevane juht saab koodist aru küll;) Tule läbi ja räägime. Helista või kirjuta. Kontaktid on kodukal http://eepohs.com/kontakt/
Postitaja: rtfm 2012-12-27 11:36:19
TSITEERITUD:
mis te virisete, kui töö eest palka antakse, siis on okei ju.

ma ei ole kindel kas "palka" makstakse, sest arvestades seda mis järjekorras maksuamet võlgnevusi likvideerib , siis maksuvõlg täna näitab konkreetselt, et võlgu ollakse töötaja maksud ja võibolla ka käibe, aktsiisi jne maksud (need võetakse maha ettemaksukontolt esimeses järjekorras ja tööandja ei saa ise valida mis makse ta tasub või mida mitte).

loodan, et eepohsil nii ei lähe, aga maksuvõla kasvades võib töötaja reaalsus olla see, et "palka" küll saab, aga maksud on maksmata :) ja haigekassa ei kehti. Töötaja otseseks mureks/kohustuseks muutuvad tulumaksu, töötukassa ja pensionikindlustuse maksete puudujäägid ja neid haktakase nõudma otse neilt. Sotsiaalmaksu kohustus on küll tööandja kanda piltlikult , kuid reaalse laksu selle laekumata jäämisest saab ikkagi töötaja kuna haigekassa ei kehti.

Tänases Eestis ja kehtiva seaduse järgi on üha rohkem põhjust töötajatel tööandja maksuvõlgnevuste kohta infot pärida kas netist või otse tööandjalt.

Seega, kui väidetakse , et väärtustatakse inimest ja samas jäetakse nende ees võetud kohustused (arvata maha töötaja töötasult kinnipeetvad maksud ja need maksuametile üle kanda töötaja eest), siis ma nii kõva häälega ei õiskaks, sest see on pigem ikkagi töötaja petmine, kui temast hoolimine. Elu on muidugi raske :D

Loll on see kes vabandust ei leia :) hetkel kõlbab vabanduseks ka üsna krõbeda intressiga viivis ja jõulupuhkus.

head vana aasta lõppu :D
Postitaja: vanemuine1990 2013-01-07 15:03:22
Ma arvan, et nad lihtsalt teevad madalaid hinnapakkumisi, et üldse tööd saada. Töötajate palgad ja tööde hinnad pole tasakaalus, lisaks mingi fancy kontor... siit annab kulusid kärpida. Mehed koju tööle! Portfoolio ja firma veebileht näitavad, et tegemist mingi keskklassi tegelastega. 4 749,71 - aga maksuvõlg on kahanenud.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0815579891205