PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: Arx3 2013-02-08 10:27:13
Mapsons.com on infokaart, mis tegeleb asukohapõhise informatsiooni vahendamise ja haldusega. Oleme värske ettevõte turul ning seoses sellega otsime meeskonda arendajat.

Kui sul on päevas mõni vaba tund, mille soovid väärtuseks pöörata, siis ootame sind.

Huvi korral võtta ühendust: arnet@mapsons.com

RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: Arendaja 2013-02-10 15:26:59
TSITEERITUD:
Oleme värske ettevõte turul ning seoses sellega otsime meeskonda arendajat.

Naiivsust on selles lauses oi kui palju.
Oleks küll väga lahe, kui mõnda aega tegutsenud ettevõtted ei peaks enam uusi töötajaid otsima. Kui ükskord leitud insener jääks alatiseks ja teeks kõike. Selle loogika kohaselt peaks olema nt Skype meeskond 100% komplekteeritud, Sealne juht aga nukrutseb kogu aeg, et tegijaid ei ole kuskilt võtta. Ei ole see ni lihtne, et oled lihtsalt kohal ja kõik kohe tulevad sinu kätte.
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: kodanik 2013-02-10 22:22:08
Selle kuulutuse autoriga soovitaksin pisut ettevaatlik olla. Tehtud tööde eest sealt ei pruugi tasu saada, kuna need võivad osutuda selle inimese jaoks "surnud sigadeks". Ning tulemuseks on tühi paljas töörõõm.
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: to: kodanik 2013-02-11 11:34:54
Mismõttes? Kirjutasid mingi pooliku surnud sea valmis, mis polnud see, mida sooviti? Sellisel juhul muidugi ei maksa mingist tasust unistada.
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: kukuuu 2013-02-11 11:59:32
Tegelikult ei ole see päris õige.

Kui vastavat lepingut ei ole, kus oleks määratletud kogu spetsiifika ja põhjused, miks maksmisest loobuda, siis ei tohi tasu jätta maksmata.

Kui töövõtja valetab oma oskuste kohta, siis on tööandja kohustus see väljaselgitada intervjuu käigus või määrata poolte vastutus lepinguga.

Kui niisama suvalisele inimesele ilma erilise kontrollita tööd annad, siis pead maksma kokkuleptiud summa, sõltumata sellest, kas kvaliteet vastas ootustele või mitte.

TSITEERITUD:
Mismõttes? Kirjutasid mingi pooliku surnud sea valmis, mis polnud see, mida sooviti? Sellisel juhul muidugi ei maksa mingist tasust unistada.
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: töövaidluskomisjon 2013-02-11 12:01:34
Sedasi mitte makstes kogud omale ainult vaenlasi ja saad lõpuks mingi revisioni tööinspetsioonist.
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: arx3 2013-02-11 12:09:20
Kõikide arendajate tööd on tasutud. Kui inimesed ei suuda lepingut teha ning kuulamata tööandjat teevad ja alustavad oma äranägemise järgi tööd, siis ei ole võimalik neile tasu maksta.
Kui me isiklikuks läheme, siis tegemist oli disaineriga, kes ei ole üleüldse pädev tööd tegema ning nüüd siin laimab teisi. Selle surnud disaini eest maksime valurahaks 75€ ning jutt käis 150€ kogusummast.Disaini failid siiski minuni ei jõudnud ning sinna see suhe läks.
Soovitan teha lepingud!
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: Arendaja 2013-02-11 23:35:37
TSITEERITUD:
Kui inimesed ei suuda lepingut teha ning kuulamata tööandjat teevad ja alustavad oma äranägemise järgi tööd, siis ei ole võimalik neile tasu maksta.

Nimetades ennast tööandjaks, kinnitad sa, et teie töösuhe oli rajatud töölepingu seaduses sätestatule. Seega langeb just sinule kohustus sõlmima inimesega töölepingut kirjalikus vormis ning hakata maksma töötaja eest töölepinguga seotud maksud.
Kui töölepingu sõlmimine ei olnud sinu plaanides, siis pead ennast nimetama tellijaks ja disainerit konsultandiks. Hea tava kohaselt toimub väikemahuline koostöö tavaliselt lihtsalt kirjalikku taasesitamist võimaldavate kirjade või sõnumite abil ning seaduse silmis on ka suuline leping õigusärane.
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: blaa 2013-02-12 00:07:34
Ilmselgelt on sellest loost liiga vähe fakte teada, et kõrvalseisjad võiks objektiivset hinnangut anda.
Võibolla oli disainer noor ja roheline ja üliagar, või pahatahtlikult lohakas. Või oli antud ülesanne väga segaselt esitatud, või halvasti kuulatud, disainer arvas, et talle on asi selge, tellija arvas, et ta mõtleb veel detailide üle järele. Tihti juhtub nii, kui tellijaks on mingi ülemus, kes selliste asjadega tavaliselt ei tegele.

Ka on mingi seadus, mis ütleb, et kui sina oled teenuse vastu võtnud või seda kasutanud, siis pead selle eest ka maksma isegi kui mingit kokkulepet ei olnud.
Vist pealnägijas oli lugu, kus hotell tellis firmalt laudlinad. Firma tegi laudlinad, mille keskelt jooksis läbi kole õmblus. Hotell raha ei maksnud, aga laudlinad võttis endale ja kasutas veel mitu aastat. Selge kelmus.
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: Ott2010 2013-02-12 11:22:49
150€ eelarve näitab ka seda, et reaalselt raha arendaja jaoks ilmselt pole. Normaalne firma oleks disaineriga kokku leppinud, teinud lepingu ja maksnud 150 euri ära, see pole ju ausalt mingi raha.

Siit vestlusest jääb mulje, et kasulikum oleks kaarega teist mööda käia.
RE: Arendajat mapsons.com meeskonda
Postitaja: arx3 2013-02-12 17:20:30
Kui inimesed ei tea detailidest mitte midagi ning oletavad siin asju, siis ei ole mõtet kritiseerima ka tulla.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0857698917389