PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
e-poe failide üleslaadimine FTP-sse
Postitaja: S. 2013-03-04 15:17:26
Minul siis mure järgmine:
Kui soovin luua e-poodi OpenCart platvormile ja seejärel neid e-poe faile ftp-sse üles laadida, siis annab mulle ette errori(punane tekst hakkab vaheldumisi jooksma koos teiste üleslaetavate failidega).

Miks see nii on ja kuidas saaksin asja parandada?

Kuna see tekst jookseb seal üleval(FTP-s) nii kiiresti, siis ei tea ma ka täpsemalt, mis teksti error punasega kirjutab.
RE: e-poe failide üleslaadimine FTP-sse
Postitaja: pmz 2013-03-04 15:35:35
Tõmba näiteks Filezilla programm, seal saad ftp logi üles alla kerida ja näed täpselt ära, mis veaga on tegemist. Siis saad selle vea siia postitada.

Ega tegemist ei ole Cactus hostinguga?
Postitaja: S. 2013-03-04 19:13:10
TSITEERITUD:
Tõmba näiteks Filezilla programm, seal saad ftp logi üles alla kerida ja näed täpselt ära, mis veaga on tegemist. Siis saad selle vea siia postitada.

Ega tegemist ei ole Cactus hostinguga?

Ei ole cactus hosting.
Esialgu kasutan tasuta zone.ee oma. Mahtu on küll vähe (25mb), aga plaan on selline, et kui mul õnnestub e-pood nii nagu ettenähtud, üles laadida, (esimest korda nimelt teen sellist sorti e-poodi), siis on plaan võtta tasuline asi.
Postitaja: ise php 2013-03-04 19:51:51
Tasuta zone s pole vist andmebaasi, niipalju kui tean. Kui sul just mingi super ePood pole, siis enamus ePoodisid tahavad andmebaasi. (failide üleslaadimist see ei takista kuidagi)
Postitaja: lk_ 2013-03-04 19:59:16
Zone FreeWebis on Sqlite v. 2/3 tugi, kuid see OpenCart oli vististi suur tõesti (kui ma'nd ei eksi siis lahtipakituna üle 30Mb...)
Postitaja: S. 2013-03-04 20:48:41
TSITEERITUD:
Zone FreeWebis on Sqlite v. 2/3 tugi, kuid see OpenCart oli vististi suur tõesti (kui ma'nd ei eksi siis lahtipakituna üle 30Mb...)

Laadisin omale arvutisse opencart siit alla:http://www.opencart.com/index.php?route=download/download

Veaks ütleb olevat mingi kriitilise faili: Critical file transfer error

Aga kuidas on võimalik, et kõige uuemal versioonil on kriitiline fail?
Postitaja: S. 2013-03-04 21:26:52
TSITEERITUD:

See versioon opencart 'st mille ma alla laadisin , see on 15.5MB ja kui arvestada seda, et ma kasutan zone.ee -s hetkel tasuta koduleheruumi (link siin: https://www.zone.ee/et/tasuta-koduleheruum-registreeri/ ), mis võimaldab 25MB tasuta ruumi kasutada, siis on näha ju, et see 15,5 MB opencart mahub ilusti sinna ära
Postitaja: pmz 2013-03-04 21:26:57
Millest sa järeldad, et failil midagi viga peaks olema? Pane siia kogu veateade. Tavaliselt on seal ka veakood olemas.
Postitaja: S. 2013-03-04 21:41:29
TSITEERITUD:
Millest sa järeldad, et failil midagi viga peaks olema? Pane siia kogu veateade. Tavaliselt on seal ka veakood olemas.

Seda logifaili kerides, anna ju ette teksti, et critical file.
ja veakoodid on seal 550(Can't change directory to /opencart-1.5.5.1/opencart-1.5.5.1/upload/catalog/view/javascript/jquery/ui/themes: No such file or directory) ja 553(Can't open that file: No such file or directory)
Postitaja: ise php 2013-03-04 21:57:02
Sul mingi jama kausta õigustega, kuhu tahad laadida, pane õigused 0777 peale ütleb ju et ei lase kausta tekitada. Proovi mingi ühe tavalise txt failiga algul kas saad sinna midagi üle FTP laadida. Asi pole mitte ePoe failides vaid et su FTP ei toimi.
Postitaja: S. 2013-03-04 23:25:02
TSITEERITUD:
Sul mingi jama kausta õigustega, kuhu tahad laadida, pane õigused 0777 peale ütleb ju et ei lase kausta tekitada. Proovi mingi ühe tavalise txt failiga algul kas saad sinna midagi üle FTP laadida. Asi pole mitte ePoe failides vaid et su FTP ei toimi.

Kusjuures nii võib olla küll. :) Ja kui arvestada fakti, et ma kasutan hetkel zone.ee -s tasuta kettaruumi, siis võib olla ka nii, et zone.ee on lisanud ise sellele tasuta paketile teatud piirangud peale.
Postitaja: blaa 2013-03-05 01:16:10
Kas see on ainus error või viimane error? Võibolla eespool on erroriks, et ei saanud kausta luua, kuna ruum on otsas või midagi sellist.
Olenevalt ketta formatsioonist võib see 15 mega olla teise ketta peal ka 25 mega, eriti kui on tegemist väga suure hulga väga väikeste failidega. Lisaks võib sul olla juba seal mingeid nt logifaile, mis ruumi ära võtavad.
Ka võib olla, et kausta sügavusel on piirang.
Selge on see, et seal tasuta kontol sa seda asja tööle nagunii ei saa.

võta see, peaaegu tasuta: https://www.planet.ee/info
Postitaja: S. 2013-03-05 08:44:21
TSITEERITUD:
Kas see on ainus error või viimane error? Võibolla eespool on erroriks, et ei saanud kausta luua, kuna ruum on otsas või midagi sellist.
Olenevalt ketta formatsioonist võib see 15 mega olla teise ketta peal ka 25 mega, eriti kui on tegemist väga suure hulga väga väikeste failidega. Lisaks võib sul olla juba seal mingeid nt logifaile, mis ruumi ära võtavad.
Ka võib olla, et kausta sügavusel on piirang.
Selge on see, et seal tasuta kontol sa seda asja tööle nagunii ei saa.

võta see, peaaegu tasuta: https://www.planet.ee/info

Ma juba võtsin ära selle, mis on 7 eur aastas. Ja andmeid mahub peale 6 gb
Postitaja: S. 2013-03-05 10:13:54
Ja nüüd on mul järgmine mure Magento installeerimisega.
Configuration -ist ei saa edasi. Täidan kõik nõutud väljad ära ja peale continue nupu vajutamist annab mulle ette punase kirja Database connection error.
Mida peaksin muutma, et süsteemil õnnestuks luua andmebaasiga ühendus?
Postitaja: rtfm 2013-03-05 10:21:11
TSITEERITUD:
Ja nüüd on mul järgmine mure Magento installeerimisega.
Configuration -ist ei saa edasi. Täidan kõik nõutud väljad ära ja peale continue nupu vajutamist annab mulle ette punase kirja Database connection error.
Mida peaksin muutma, et süsteemil õnnestuks luua andmebaasiga ühendus?

ära näe vaeva, magento ei jookse 5 euroses hostingus niiehknaa , selleks vaja sul ikka dedicated serverit . Kuna sa niiehknaa pead rohkem kulutama siis võta kas hostitud magento või mingi shared service kus sul on magento juba installitud http://www.nexcess.net/magento-hosting#sip-share
Postitaja: S. 2013-03-05 16:48:36
Praeguseks hetkeks on mul siiski õnnestunud magento ilusti peale installida. :)
Postitaja: rtfm 2013-03-05 17:00:42
TSITEERITUD:
Praeguseks hetkeks on mul siiski õnnestunud magento ilusti peale installida. :)

vaata siis magento system requirementsi ka ja kui trafficu peale suunad siis pannakse su hostinguaccount ilusasti kinni :D

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0826709270477