PHP.EE FOORUM   
Nimi:   Pass:   Mäleta mind! 
   Teemad | php.ee esilehele | registreeri | Märgi kõik teemad loetuks | #php.ee Skype vestlus | RSS
UUS TEEMA  OTSI  Lehekülgi: 1
PageSpeed Insights
Postitaja: Aivar Annab 2013-04-01 21:33:17
Kirjutan lehe aadressi sisse siis läheb oma 8 sekundit aega alles siis hakkaba asi edasi liikuma. Uurisn seda vähe ja leidsin lõpuks sellise lehe.https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights kirjutasin sinna oma lehe www ja liikusin edasi. Vasakust menüüst valisin "Critical Path Explorer" ja mulle avanes selline pilt. http://mediaload.me/storage/6b2b6feb06f93b177a0b704e58023a83
Pildilt on näha üli pikka sinist joon ja see ongi see 8 sekundit.
Kas kellelgi on kokku puudet, et millega on tegemist või kust ma võiksin saada infot, et kuidas ma saaksin seda joon kõvasti väiksemaks.

Aitähh.
RE: PageSpeed Insights
Postitaja: Evelin Hilves 2013-04-01 22:17:58
Kas sul on mingi preloader seal ja laed 10mb 1900x1200 pilte sisse? enivei semu, anna päris lehe url ja me oskame sind ka aidata. hetkel selle kirjelduse ja pildi kohalt ei keegi midagi täpset pakkuda.
Postitaja: Aivar Annab 2013-04-01 22:48:08
TSITEERITUD:
Kas sul on mingi preloader seal ja laed 10mb 1900x1200 pilte sisse? enivei semu, anna päris lehe url ja me oskame sind ka aidata. hetkel selle kirjelduse ja pildi kohalt ei keegi midagi täpset pakkuda.
www.kirg.net
Postitaja: pmz 2013-04-01 23:13:37
Sain 2.3 sekundit keskmiseks lehe esialgseks laadimiseks. See on palju. Mingil põhjusel laeb mingit kahte väikest pilti ka 5 sekundit. Soovitan teha cache süsteemi, samuti panna .htaccess faili piltide ja muu jaoks aegumiskuupäevad, et brauser iga kord ei laeks neid uuesti. Viimane soovitus ei vähenda siiski seda 2.3 sekundit. Vaja on koodi optimeerida või on hosting kehvik, mis ei võimaldagi paremat.
Postitaja: Evelin Hilves 2013-04-01 23:21:06
www.kirg.net puhul võtab serveril vastuse saatmise alustamine väga kaua aega. Vaevalt seal rakendusserveris mingit ulme arvutisi tehakse, nii et pakun pudelikaelaks hoopis andmebaasi, mille päringud tõenäoliselt sellise hulga nalja- ja nikuhuviliste hulga tõttu aeglased on. Uuri see järgi ja abi oleks vast mingi cachemise tekitamisest - vaevalt kõik lehed ja nende terve sisu reaalajas baasist päritavad peavad olema.
Postitaja: Aivar Annab 2013-04-02 21:55:41
Evelin Hilves Ole hea võta ühendust info@kirg.net mul oleks sulle veel paar küsimus. Ole hea ära Toomasele midagi sellest räägid, et ma sinuga suhtlen pärast mõtleb midagi juurde veel.
Postitaja: Aivar Annab 2013-04-02 21:56:50
Aitähh kõigile kes kaasa mõtlesid. Olles esimest korda siin ja kohe ka nii hea kogemus, pole paha. Kartsin, et tambitakse maatasa, et loll ja jne aga näe saan hoopis midagi teada ja loodan, et saan ka selle asja korda.

Leheküljed: 1

©2002-2013 Martin Rebane & PHP.ee kaasautorid
  0.0936939716339